320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Absoluutselt ei vaidlusta, et ühinemine oleks halb, vastupidi.
    Arusaamatu aga miks peab sellega kaasnema tingimata nimevahetus,
    milleks muuta kõigile tuttavat ja just Pärnu jalgpallile hästi sobivat ajaloolist nime ning sümboolikat.

    Selleks, et midagi renoveerida, pole vaja kõik nullini lagedaks lammutada, jätaks mõned vanad tuttavad välised detailid ikka alles, et loodav silmale ilusam ja harjumuspärasem oleks.

    Kommentaar


      õige karliito, täiesti ükskõik ikka see nimi ja ma lissalt loen(eriti ei viitsigi lugeda sest siin ainult nimest räägitaksegi) ja ie saa aru nendest kes siin virisevad nag u tütarlapsed

      Kommentaar


        Tundub,et seal Pärnus sülitatakse traditsioonidele,teil ju seal valikuid küll mis nimesi klubi võiks kanda aga no linnameeskond ei ole see.aga tundub,et pärnus ongi sellised inimesed kes on kõigega nõus!Kui ikka tehakse mingi imelik ollus siis mina isiklikult loodan,et selline asi kunagi kõrgliigasse ei jõuaks,pigem ehk kunagi mõni iseseisev klubi leiab tee sinna.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Tore, et pärnakad ise ikka oma jalgpallile kaasa elavad, mitte ei toeta seda nimejura.

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Tundub,et seal Pärnus sülitatakse traditsioonidele,teil ju seal valikuid küll mis nimesi klubi võiks kanda aga no linnameeskond ei ole see.aga tundub,et pärnus ongi sellised inimesed kes on kõigega nõus!Kui ikka tehakse mingi imelik ollus siis mina isiklikult loodan,et selline asi kunagi kõrgliigasse ei jõuaks,pigem ehk kunagi mõni iseseisev klubi leiab tee sinna.
            Kuule sa räägid vastu endale- räägid traditsioonidest, kuid samas räägid mingist uuest iseseisvast klubist... Kogu teema on käinud siin selle ümber, et nimevahetusega "sülitatakse" fännidele ja nüüd loodad ilmselt, et kunagi koonduvad Pärnu fännid (kes toetavad Vaprust ja edaspidi selle otsest järglast ehk linnameeskonda) hakkavad laulma ja toetama mingit täiesti uut müstilist iseseisvat klubi.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              ...Kui ikka tehakse mingi imelik ollus siis mina isiklikult loodan,et selline asi kunagi kõrgliigasse ei jõuaks...
              No sinu lootused juba eelmiselgi aastal eriti ei täitunud, seega looda aga edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                ...mina isiklikult loodan,et selline asi kunagi kõrgliigasse ei jõuaks
                mina isiklikult loodaks, et sa budukas rohkem siia teemasse ei postitaks oma lapsejuttu.

                Kommentaar


                  Imelik jauramine kõib tõesti selle nimekuju üle. Kuna Pärnu(maa) on ikkagi suhteliselt marginaalse ja kahaneva rahvastikuga koht, siis igal klubil oma täiskasvanute võistkondade olemasolu on majanduslik raiskamine. Emotsionaalse poole pealt see raiskamine muidugi poleks, aga emotsioonid palku ja arveid ei maksa. Kõik kolm klubi ju jäävad iseenesest alles koos oma traditsioonide, mineviku, olevikuga ning noortetööga.

                  Vähemalt jätkab Pärnu jalgpall nüüd Esiliigas, mitte ei vaju ära madalamatesse liigadesse. Lisaks duubeldaks Karla mõtet, et kui trennis ei käi tihti algkoosseisu jagu mängijaidki, siis ei saa kuskilt tulla ka konkurentsi ja loomulikku tasemetõusu.

                  Mis aga mulle muret teeb, on see, et kui kiiresti LM-i kordineerijatel on plaanis iseseisvalt majandavaks muutuda. Vastasel juhul, kui elatakse linna armust, siis sealse seltskonna muutumisel võidakse end leida jälle samas augus kust hetkel välja rabeleti. "Et kui linn raha ei anna (ei oma), siis järgneb pimedus." Et jah, ideeks ka see, et lisaks linna toetusele (ja loodetavasti ka sponsorite omale) võiks näiteks ka iga osalev klubi LM-i "ühiskassasse" panustada vastavalt tema kasvandike osakaalule selles ühendmeeskonnas vms. teguritele.

                  Kommentaar


                    niipalju kui mina olen aru saanud ja kui ma veel mäletan vanu aegu, siis Pärnus pole olnud mingit erilist klubide vahelist rivaliteeti. ka NSVL-i ajal käidi nii MEK-i kui ka KEK-i toetamas. käidi toetamas Pärnu punti! vahet polnud siis kes vastas olid- Dvigatel, Zvezda või Norma vms.
                    Kui Vaprus Meistriliigas mängis, siis ka sai vahest helistatud koju ja papsilt küsitud, et kas Vapruse mängudel ka vahest käid. tema vastas, et kas see Pärnu punt või? et mängudel ei käi, aga Pärnu Postimehest ikka loeb tulemusi.
                    Ma arvan et loodaval klubil võiks olla mingi selline suht erapooletu nimi. maailmas samuti palju näiteid- FC Manchester City, FC Malaga, FC Barcelona jne.. kui klubil tekivad majanduslikud raskused, siis lihtsam müüa või toetusi küsida.
                    Kujutaksite näiteks ette kui Levadal viskaks lõplikult kopa ette jalgpallist. Kes oleks nõus edasi vedama seda klubi Levadia nime all? otseselt firmaga seotud klubi nimi ju.

                    ja noh Pärnu on ikka väga väike koht. kui siit klubi kaob madalamale, siis pole ka pealtvaatajaid. Pärnus käivad pealtvaatajad enamjaolt ikka Pärnu punti vaatamas ja mida kõrgemal see sats mängib seda parem on
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Mis vahet seal,et mis nimi tuleb, kui hetkel ei ole ühtegi firmat, kes tahaks sponsoreerida klubi ja pealegi, linnalt on palju suurem tõenäosus raha saada iga aasta, kui otsida iga aasta uus sponsor.
                      Mis puutub LM2(Kalev), siis saadetakse paljud raudvarad LM2 duublisse ehk Metropooli,et noorendada LM2. Selle teo puhul võib minu arust Kalev jääda liiga nõrgaks ja tekib oht,et võidakse liigast välja kukkuda. Ei saa ka sellest aru,et hetkel ei ole nii palju noori,et Pärnu kahes tugevaimas klubis mängiksid ainult noored, kuna viimased aastad on näidanud,et osad noored kaovad suvel või sügisel ära. Siis tekiks selline olukord,et LM duubel on kolmandas liigas ja LM2 duubel kaoks ära, kuna teatavasti ei või duubel mängida põhisatsiga ühes liigas. Aga elu näitab, mis muutused ja arengud hakkavad Pärnu jalgpallis toimuma.

                      Kommentaar


                        JK Pärnu Bravo Nightclub
                        Kuri keel on teravam, kui nuga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
                          JK Pärnu Bravo Nightclub
                          Yeah baby!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                            Mis vahet seal,et mis nimi tuleb, kui hetkel ei ole ühtegi firmat, kes tahaks sponsoreerida klubi ja pealegi, linnalt on palju suurem tõenäosus raha saada iga aasta, kui otsida iga aasta uus sponsor.
                            No see veel puudus, et sponsori järgi nimi pandaks ja see siis iga hooaeg koos klubivärvidega muutuma hakkaks. Õnneks EJL seda ei luba.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              See kaitseliini probleem on ilmselgelt murettekitav. Ehk oleks targem verevahetust üleelaval tiimil veelgi noori täkke juurde tuua esialgu pingipoisteks, sest nelja kaitsjaga, kellest üks mängib esimest korda meestes ja teine ise eelistaks keskväljal madistada, ju hooaega lõpuni ära ei mängi. Ja ega need teisedki liinid just teab mis kindlustatud ei ole. Tänan!
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                kes need neli kaitsjat siis sinu arust on ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X