320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm, ma vaatasin, et mittetõesed uudised levivad siin ja seal.
    Tänane mäng toimus Pärnu Vapruse ja Ain Karutoome, mitte Sillamäe Kalevi vastu. Jah, nad olid seal, kuid nende ülesandeks oli vaid nutmine, kukkumine ja niisama halamine. Ja ei mingit nalja.
    Publiku koha pealt olen 100% gamer'iga nõus. Ja siis arutatakse, miks publikuarvud piisavalt suured pole.
    Ja tõesti, nii kaua, kuni oli seis 0:0, oli veel kõik normaalne. Siis tuli penalt ja enam-vähem kõik mõistsid, et sellise kohtuniku vastu mängida mõtet eriti pole. Ja nii jäid rünnakud poolikuks, omavahel rääkimist jäi vähemaks ja palli pärast ei viitsitud nii palju võidelda.
    Keegi kokkumised ära luges ? Mul läks seal 100 piiri peal sassi. Täiesti haige.
    Järgmine kord mainige meile ka uutest reeglitest, proovime mitte enam vastasvõistkonna peale hingata ja nende poole vaadata. Vabandust !
    Ja pharmacon'ile vastuseks. Sa oled vist veidi valesti aru saanud sõna tibla tähendusest. Tibla ei võrdu välismaalasega, antud juhul peamiselt venelasega. Ja just selline asi käib mulle kõige rohkem pinda. Venelasi tehakse haiglaselt tihti maha, täiesti õigustamata. Jah, ma tean, on ka neid, kes teevad ma-ei-tea-mida. Kuid samas, kas kõik eestlased on siis kukupaid või ? Toon näite siitsamast Pärnust, kus mõni aeg tagasi noormees enda vanaema otsustas surnuks pussitada. On see siis normaalne ?
    Ühesõnaga, sinu nimetatud inimesed ma tooksin just muust massist välja, kuna nad ei võta selliseid asju südamesse ja muudavad minu nädalad rõõmsamaks, kuna on midagi, mida oodata - laupäeva.

    Kommentaar


      Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
      Tahaksin lihtsalt täpsustada, kas need mängijad (Aleksei Galkin, Konstantin Voznjuk, Ivan Velikopolje, Jevgeni Novikov, Mihhail Kazak) on ka tiblad Pärnu fännide arvamusel?
      värd oled vä?

      Kommentaar


        ja mul on tekkinud veel üks küsimus:

        Pärnu fänni sõnad:

        Penalti oli samasugune kahtlane üritus. Esimene poolaeg oli kuni selleni päris vahva võrdsete 0-0 mäng. Aga ikka suutis jälle üks "riigikeelt mitteoskav simulant" surema hakata ja AK-le muidugi kohe meeldis lamav slaavipoiss ja hakkas vilistama. Novikov punane oli kah jube kahtlane, Novikov olevat sõnelnud oma meeskonnakaaslasega, aga ei AK vehkis kohe punasega.

        Kas need ukrainalased oskavad riigikeelt?

        Kommentaar


          No ei oska, aga ma loodan, et nad ei kuku ka iga tuuleiili peale. See ei olnud isegi enam lõpuks mitte halenaljakas. Verbaalselt oleks seal jutumärkide vahel olnud ikkagi rõhk sõnal simulant.

          Kommentaar


            Usun, tean, et Aleksei Galkin, Konstantin Voznjuk, Ivan Velikopolje, Jevgeni Novikov, Mihhail Kazak head inimsed.

            Kokkuvõttes: on vaja mõelda, eelnevalt kui midagi kirjutada!

            Kommentaar


              Kallis pharmacon,

              Sõna 'tibla' tuli ikkagi kõigepealt sinu "suust." Eelnevad kommentaarid kahjuks ei kasutanud seda sõna. Ehk järsku ikkagi ei maksaks teistele sõnu suhu panna ja veel vähem teiste mõtteid lugeda. Muidugi kurb on kui sinu jaoks võrduvad väljendid 'riigikeelt mitte oskav simulant,' 'slaavipoiss' sõnaga 'tibla.'

              Cheers,

              Kommentaar


                Algselt postitas eheh24 Vaata postitust
                Kallis pharmacon,

                Sõna 'tibla' tuli ikkagi kõigepealt sinu "suust." Eelnevad kommentaarid kahjuks ei kasutanud seda sõna.
                gamer'i postituses üks 'tibla' siiski oli.

                Kommentaar


                  Oli küll, mille ma natuke pikema väljendiga hiljem asendasin.

                  Esialgne viha on möödunud, aga pettumus on suur, just mängu juhtimise koha pealt kohtuniku poolelt. No las see teatrisats lendleb tuule käes, aga seda tuleks ikka natuke karmimalt vile ja kaartidega vaos hoida. Selle asemel andis aga kohtunik neile hoogu juurde, kuna sellised kerged kukkumised tõid neile kasulikke karistuslööke.

                  Nende suured kukkumised ja väänlemised tõid silme ette Figo viimase Tallinnas mängu, kus kah pidev nutt ja hala tal käis seal äärel.

                  Kommentaar


                    Kahjuks esialgset varianti ei näinud Aga sellisel juhul sorry pharmacon!! My Bad!

                    Kommentaar


                      Niivõrd jubedat vilet ja persest pärit vastasvõistkonda nägin mina küll esimest korda.
                      Kõik hakkas nagu normaalselt, kui see trapea Ametov sai selge sukeldumise eest kollase. Aga ei, igati õiglase 0:0 poolaja rikkumiseks pidi see olend vilistama penalti peale seda, kui Sillamäe urood oli 5 sekundit maas keerelnud ja kisanud.

                      Punane kaart - hahaha. Kui kohtunik ei suuda oma närvikava talitseda, siis ei maksa oma tavalist päevatööd maha jätta.

                      Sellise mängu ehk kohtuniku-show tõttu kaob igasugune fännamistuju ära.
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Tundub ,et karude koht on järgmisel aastal esiliigas.Kahju Pärnust aga mingeid 0-7 tulemusi pole Eesti Meistrliigasse vaja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
                          Tundub ,et karude koht on järgmisel aastal esiliigas.Kahju Pärnust aga mingeid 0-7 tulemusi pole Eesti Meistrliigasse vaja.
                          Kunn, hiljaks ei jäänud oma postitusega mingi nädal või nii?
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Kui meeskond võidab, siis on meeskond jube hea. Kui kaotab, siis on süüdi kohtunikud

                            Kommentaar


                              See et neid võõrleegionäre ei saa kasutada näitab küll klubi väga suurt ebaprofessionaalsust.

                              Kaua selle teemaga maadelda annab? Keegi täpselt miskit ei tea ning esimene ring on juba lõppenud, kokkuvõttes võib see teile lihtsalt saatuslikuks saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas espen Vaata postitust
                                Kui meeskond võidab, siis on meeskond jube hea. Kui kaotab, siis on süüdi kohtunikud
                                No kaua sa kaagutad. Vaadand ise eilne mäng ära. Selline tsirkus et vähe pole. Täielik mängu vaatamise isu läks ära. Ma ei kujuta ette, miks peakski keegi mängu vaatama tulema, kui pallitagumise asemel näeme platsil ainult punases särgis vilega onukest. Kohtunik peaks olema ikka veidi nähtamatum. Aga eilses kohtumises oli üksainus staar. Haige.

                                Mis puutub meie leegionäridesse, siis ei mõista ka mina, kus krt nad on. Tundub, et see asjaajamine on ikka alla igasugust arvestust. Jääb mulje justkui lohutatakse end mõttega "küll nad millalgi tulevad". Arusaamatu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X