320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

    Algselt postitas elx


    staadionil näeme - ajax vastu muru!
    Eks otsi siis mind kah üle, hea ikka teisi foorumikasutajaid kah silmast silma näha. Kui Pärnu Postimees sul käib, siis peaksid mu pilti olema näinud Vapruse hooaja eelvaate artiklis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

      Seni on seis 0:0 (0:0)
      JK Vaprus: 35-Veiko Põldemaa, 21-Jevgeni Novikov, 4-Gert Olesk, 3-Rando Rand, 6-Kristo Kasemets, 12-Aleksei Galkin, 10-Indrek Joost, 15-Ranet Lepik, 11-Aleksei Avdejenkov, 8-Verner Uibo, 20-Sergei Zenjov.
      Varus: 5-Artur Pinka, 18-Jesper Veber, 7-Martin Partsioja, 9-Rait Sõrmus, 14-Mihhail Kazak, 1-Stanislav Pedõk, 17-Maksim Pedõk.

      FC Ajax: 1-Ilja Kassjantšuk, 2-Aleksandr Volodin, 5-Aleksei Demutski, 6-Sergei Levotšski, 7-Aleksei Zozulja, 8-Aleksei Titov, 9-Vladimir Tšelnokov, 11-Jaroslav Dmitriev (25. 3-Sergei Polišnin), 14-Deniss Pervušin, 19-Aleksandr Rulkov, 20-Roman Teivan.
      Varus: 22-Konstantin Petrov, 3-Sergei Polišnin, 4-Dmitri Voitovski, 10-Vladimir Ljahhovetski, 15-Alex Mones, 18-Vitali Andrejev, 16-Austris Ungurs.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

        AHAHAHAHA ... tuli ära võit ... rahvas läks päris ärevaks lõpuminutitel, kui kohtunik esimest väravat ei arvestanud. Üks vanake saatis kohtunikku lausa Gruusiasse lambarahuldajaks (ütleme viisakalt)
        See oli väärt võit!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

          et siis jah, kuna ise olen Pärnus ikkagi külaline, siis sai ka esimest korda Vapruse mängule pilk peale visatud. Ajaxi vastu oli kõik suhtkena, kui välja arvata mõningad valesöödud ning suutmatus see viimane löök teha postide vahele teha. ja tundub, et väravavahi koht on ka Vaprusel suhteliselt problemaatiline, täna päästis ju tegelikult kaotusest vast ainult Ajaxi mängijate äärmiselt \"kõver\" jalg. Aga noh, pole hullu, küll suudetakse meistriliiga koha eest väljas olla ning järgmisel hooajal ollakse ehk juba tugevamad.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

            Värvavahina on Pedõk siiamaani hea olnud, ei teagi miks täna \"lumelaudur\" Veiko postide vahele asetati. Krt kohtunik oma tööga tekitas närvipinget küllaga. Üks onuke tahtis kohtuniku lausa Gruusiasse saata. Hea et võit tuli

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

              kui värav lugemata jääb, siis polda kindlastu kunagi rahul muidugi mulle jäigi arusaamatuks, et oli see siis suluseis või viga.. suluseisu eriti ise ei usu, sest pall põrkas lööjale ju värava poolt.. või krt seda teab, videokordus oleks sellises situatsioonis vajalik:P
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas elx


                kui värav lugemata jääb, siis polda kindlastu kunagi rahul muidugi mulle jäigi arusaamatuks, et oli see siis suluseis või viga.. suluseisu eriti ise ei usu, sest pall põrkas lööjale ju värava poolt.. või krt seda teab, videokordus oleks sellises situatsioonis vajalik:P
                EKs helistame Ajaxisse ja palume videolinti

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                  Sai ka kodulinna meeskonda toetamas siis käidud. Esmakordselt tänavu. Esimene poolaeg oli suht siuke võrdne pallitagumine, suurepäraseid võimalusi justkui polnudki. Teine poolaeg oli aga juba palju toredam. Mitu suurepärast võimalust, Ajaxi kaitsemängija käsi karistusalas...kahju aint, et kohtuniku vile vaikis. Ent kahel korral oli päris närvesööv hetk kah. Vaprus ründas hästi, lõi olukorra ja oldi väga lähedal väravale, ent 5 sekundit hiljem oli pall juba pärnakate karistusalas ja tõeline puujalg, kelle nime ma ei tea, suutis selle 3 meetrilt tühjast väravast ikka mööda lüüa. Meie õnneks muidugi Ning kui veel värav lõpu eel lugemata jäeti, siis läks juba publik ka marru. Õnneks Zenjovi läbimurdest ja söödust suutis vahetusest sekkunud Pedõk ära lüüa! Ilus oli. Lisaminutid ju ikkagi tiksusid juba.

                  Ent publikust ka nats. Esiteks oodanuks suuremat huvi mängu vastu. fcflora koduleht väidab, et 250. No äkki oli kah, ent sinna mahtunuks ikka palju rohkem ära. Ent kõige rohkem ei häirinudki see publiku arv, vaid see passiivsus. Esimene poolaeg olin ikka täitsa hämmingus. Peale ühe vanema härrasmehe, kes aia taga pasunat puhus, ei teind keegi piiksugi. Ka teisel poolajal tahtnuks mitmel korral ise häälepaelad lahti karjuda kasvõi hüüetega \'Võitle Pärnu Võitle\'! ent ei hakanud seda paraku üksi ette võtma. Samas oli ju näha, et Vaprus seda oodanuks. Mingi olukorra järel näitas seda välja ka Uibo ise, kes kätega publiku suunas vehkis, et nood häält teeks. Mängu lõpus natuke häält ka kuulda sai, kui mingi seltskond kohtuniku suunas igasugu asju välja ütles, ent see polnd ikkagi see. Mingi fännklubi moodi asjandus võiks siiski olla, kes vajalikul hetkel kodumeeskonda innukalt toetaks. Noonik, kes hästi platsikõrvalt silma hakkas võiks miskit sellist ju korraldada

                  Muidu kiidakski peale Uibo veel Zenjovi, kes mõnel korral üpris head tehnikat demonstreeris. Negatiivse poole pealt jäi silma eelkõige number 15, kes nagu ma hiljem järgi vaatasin, oli Lepik. Esimesel poolajal ei hakanudki ta silma, ent teisel poolajal joosti mees igas olukorras lihtsalt üle, ei tea, kas asi oli väsimuses või ta ongi teistest niipalju aeglasem. Igatahes ilus tulemus ikkagi ja teinekordki olen mängul kohal!

                  PS! Ahjaa, seda tahtsin küsida, et kus Põldme oli? Isegi pingil polnd teda vist.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                    Algselt postitas Juveman


                    ...
                    Võibolla vigastus vms. ei usu,e t teda niisama oleks meeskonnast välja jäetud, kuigi Gert sai kah keskkaitses hästi hakkama. Aga teinekord otsi mind ja Noonikut üles ja teeme häält. (PS kui sul löökriista kaasa võtta, siis võta).

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                      Noonik organiseeris muidu triangli kuskilt? Ma järeldan, et seda staadionil ei olnud siis? Saaks kasvõi metronoomina kasutada vms :P
                      308

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                        Algselt postitas Markko


                        Noonik organiseeris muidu triangli kuskilt? Ma järeldan, et seda staadionil ei olnud siis? Saaks kasvõi metronoomina kasutada vms :P
                        Oh seda trianglit va kurjamit. Üks kord oli kaasas aga see ei tee ikka õiget häält.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                          Algselt postitas Noonik


                          Algselt postitas Markko


                          Noonik organiseeris muidu triangli kuskilt? Ma järeldan, et seda staadionil ei olnud siis? Saaks kasvõi metronoomina kasutada vms :P
                          Oh seda trianglit va kurjamit. Üks kord oli kaasas aga see ei tee ikka õiget häält.
                          Häält ta teeb, aga kui sa üritasud mu kõrva ääres seda mängida võttis silmis vee välja Markko, mis jutt et oled pealinna poss, marss sammud suvepealinna poole.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                            Pärnu Vaprus liigub kenasti kursil. Järgmises voorus tuleb kotti pista veel ka Viljandi Tulevik, õigemini siiski lihtsalt Tulevik. Meeskond, kes on löönud kuue vooruga ühe värava, on samasugune autsaider, nagu Valga Warrior, õige on siiski lihtsalt Warrior.
                            Arvan, et Flora süsteemi nõrgemad meeskonnad saavad tänavu päris suure hävingu osaliseks. Ka esindusklubi senine viies koht (peale kuut vooru) ei anna optimismiks vähimatki põhjust. Nagu ma 2005.aasta lõpus ennustasin, hakkavadki Tammeka ja Vaprus omavahel kõrgema tabelikoha nimel kõvasti ning kompromissitult heitlema.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                              Algselt postitas Juveman

                              Negatiivse poole pealt jäi silma eelkõige number 15, kes nagu ma hiljem järgi vaatasin, oli Lepik. Esimesel poolajal ei hakanudki ta silma.
                              Kus su silmad olid, kes seal keskväljal need võitlused siis võitis, kes selle lati virutas. Enam-vähem mäng Taadi poolt

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                                Algselt postitas Juveman
                                Ka teisel poolajal tahtnuks mitmel korral ise häälepaelad lahti karjuda kasvõi hüüetega \'Võitle Pärnu Võitle\'! ent ei hakanud seda paraku üksi ette võtma.
                                Aga miks ei teinud? Ilmselt mõtlesid küik teised sama mis sinagi

                                Kusjuures nr15-nest veel, minu arvates oli ta üks põhilisi kes palli pärast võitles, minul jäi ta küll + poole peale. Seevastu ründaja nr.11 oleks võinud jätta kauglöögid sooritamata, jõudu ju tema jalas üldse pole.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X