320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võibolla peaks siingi EJL sekkuma ja klubi kas või nii palju toetama ,et nad saaksid algava hooaja kindlasti esiliigas mängitud ja ,kes teab võibolla tõusevad ka selle lakutud peaga linnapea kiuste jälle ML-I.
    Pärnu vutt on seda väärt ,et raskel ajal neid väheke putitada.
    FCF Forever

    Kommentaar


      kurat mul paljude tuttavate lapsed käivad vutitrennis ja mu endagi poeg.nähes kui pühendunult treener seda tööd teeb on mul siiralt kahju kui temagi käega lööb ja ehitusele segu tegema läheb.see et sulle tehakse pai paraku kõhtu ei täida.viige see viisitamm siit sinna tagasi kust tuli.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Võibolla peaks siingi EJL sekkuma ja klubi kas või nii palju toetama ,et nad saaksid algava hooaja kindlasti esiliigas mängitud
        Selles uudises on kirjas:

        Esiliigas toetatakse Pärnu Vapruse meistrivõistlustel osalemist

        Ei tea täpselt, mis summaga
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
          Pärnust ikka väga palju häid mängijaid tulnud.
          ei saa aru miks kossule raha antakse, kuigi sealt pole tulnud mitte ühtegi head mängijat ei eesti koondisesse ega ka välismaale pole kedagi siirdunud . . .
          Kangur. Kristjan Kangur.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
            Selles uudises on kirjas:

            Esiliigas toetatakse Pärnu Vapruse meistrivõistlustel osalemist

            Ei tea täpselt, mis summaga
            no ma ei tea kas 20 tonniga üldse trantspordi kulud saab kaetud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
              no ma ei tea kas 20 tonniga üldse transpordi kulud saab kaetud.
              uups, numbrid jäid kahe silma vahele. See 20000 on ühes kuus.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Vaprus müügu oma talendikaid mängijaid välisklubidesse.Eelmine aasta oli raha küll, et ukrainlastele maksta palka, aga nüüd kerjavad linnalt närust 250 tuhandet.

                Klubi juhtkond pangu raha juurde või astugu minema, sest nemad on peasüüdlased selles, et klubi ei mängi enam Meistriliigat (ukrainlastele maksmine ajas senised mängijad närvi).

                Kommentaar


                  Nagu teada, on teie linnapea Viisitamm koguaeg olnud üks paras juhe ja suli. Kuradi kahju, kui Vaprus sootuks Esiliigast ka kaob. Sellist saatust ei sooviks küll ühelegi meeskonnale. Igatahes loodan, et teil seal Pärnus ikka asjad lahenevad ja saate rahad kätte.

                  Edu mehed!
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Võibolla peaks siingi EJL sekkuma ja klubi kas või nii palju toetama ,et nad saaksid algava hooaja kindlasti esiliigas mängitud ja ,kes teab võibolla tõusevad ka selle lakutud peaga linnapea kiuste jälle ML-I.
                    Pärnu vutt on seda väärt ,et raskel ajal neid väheke putitada.
                    Ei ole küll kursis kui palju linnad oma jalgpallimeeskondasid toetavad kuid kas see ei tekitaks meelepaha teistes linnades ,et miks EJL toetab pärnut. Rasked ajad on ju kõigil. Panevad ka äkki rahakoti taskusse tagasi, et nende linna ka JL toetaks?
                    Häbi,Pärnu linnavalitsus eesotsas Viisitammega, igaljuhul.

                    Kommentaar


                      Mina ka otseselt kursis ei ole palju linnad oma klubisid toetavad aga poole kõrvaga olen kuulnud. Nõmme Linnaosa( Nõmme pole isegi linn) kindlasti toetab.
                      Paide toetab üksjagu ,seda tean kindlasti.Pakun ,et ka Narva,Sillamäe,Tallinn.
                      Teiste ML-i klubide kohta ei tea ja ka madalamate liigade kohta ei oska midagi täpsemalt öelda.
                      Pärnu lugu ajab just eriti tigedaks ,kuna Pärnu pole mingi suvaline eile loodud jalgpallikeskus vaid pika ajalooga jalgpallikants ja nüüd mingi pedekukk hakkab kõrgliigast seletama. Vaevalt ,et ise kunagi üldse sportmängegi on näinud olgu see ,mis ala tahes. Täitsa jääb sihuke tunne ,et tahetaks vutile ära panna.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        ühesõnaga viisjunn on ikka valus m*nn
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          viisitamm üksinda otsuseid ei tee, selles suhtes on põhjendamatu ainult teda üksinda pärnu hädades süüdistada ... aga kurb jah et linn sellise seisukoha võtnud on ... samas avaldus võeti läbivaatamisele, ehk mingid vahendid leitakse.

                          tea kas sellest abi oleks, kuid fännigrupeeringud võiks ju linnapeale või linnavalitsusele saata kirja vapruse kui pärnu linna esindusklubi jätkamise teemal.

                          Hr Mart Viisitamm
                          Pärnu Linnavalitsus
                          Suur-Sepa 16
                          80089 PÄRNU

                          Karupojad, me võiks mingi pöördumise küll saata, mööda külgi maha igaljuhul ei jookse.

                          Kommentaar


                            Njaaa...

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Mina ka otseselt kursis ei ole palju linnad oma klubisid toetavad aga poole kõrvaga olen kuulnud. Nõmme Linnaosa( Nõmme pole isegi linn) kindlasti toetab.
                            Paide toetab üksjagu ,seda tean kindlasti.Pakun ,et ka Narva,Sillamäe,Tallinn.
                            Teiste ML-i klubide kohta ei tea ja ka madalamate liigade kohta ei oska midagi täpsemalt öelda.
                            Pärnu lugu ajab just eriti tigedaks ,kuna Pärnu pole mingi suvaline eile loodud jalgpallikeskus vaid pika ajalooga jalgpallikants ja nüüd mingi pedekukk hakkab kõrgliigast seletama. Vaevalt ,et ise kunagi üldse sportmängegi on näinud olgu see ,mis ala tahes. Täitsa jääb sihuke tunne ,et tahetaks vutile ära panna.
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Noonik räägib õiget juttu kusjuures !
                              Saadame talle kirja, et Vaprusel vaja mainet üleval hoida, siis Viisitamm leiab endale südamesõpsi & nii saame raha rohkemgi, kui vaja.
                              Nii. Ma lähen joon paar liitrit TheraFlud jälle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Njaaa...
                                Kui see njaa... nüüd minu kohta käis Ausalt! Ütlen seda ,mida olen oma kõrvaga kuulnud Nõmme Linnaosa juhtide käest. Summasid ma muidugi ei tea aga tegin Nõmmele salle ja siis tuli jutuks ,et toetavad.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X