320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja põhiline on,et kaseeritakse 50 eeku ja kuse põõsasse ning seisa limehanges ja pealekauba saavad veel tappa ka

    Kommentaar


      Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
      ja põhiline on,et kaseeritakse 50 eeku ja kuse põõsasse ning seisa limehanges ja pealekauba saavad veel tappa ka
      Tra ma ei saa ka sellest 50 kroonist aru .... Kalevis veel.... aga kunstil võiks ikka tasuta olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
        Tra ma ei saa ka sellest 50 kroonist aru .... Kalevis veel.... aga kunstil võiks ikka tasuta olla.
        kui ma ei eksi, siis ML-is ja EL-is on piletihind kohustuslik.
        FC Flora

        Kommentaar


          50 Esiliiga ja Pärnu klubi puhul na palju siiski. 2007. aastal, kui Kure mängis sealsamas kunstmurul Meistriliigas Vaprusega, oli vist pilet 25.-

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            50 Esiliiga ja Pärnu klubi puhul na palju siiski. 2007. aastal, kui Kure mängis sealsamas kunstmurul Meistriliigas Vaprusega, oli vist pilet 25.-
            mäletan, et eelmise hooajalõpp Vaprus-Flora mängu ajal oli ka 25.- pilet.
            FC Flora

            Kommentaar


              Oioi kas 50.- rebib tüki küljest? (mitte et ma rahaboss oleks)

              Tahate näha arengut Eesti jalgpallis siis tuleb ka omapoolne panus anda mitte loota tasuta sissepääsule või säästusektoris kükitada

              Kommentaar


                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                Oioi kas 50.- rebib tüki küljest? (mitte et ma rahaboss oleks)

                Tahate näha arengut Eesti jalgpallis siis tuleb ka omapoolne panus anda mitte loota tasuta sissepääsule või säästusektoris kükitada
                asjad ei hakka sellest otsast.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                  Oioi kas 50.- rebib tüki küljest? (mitte et ma rahaboss oleks)

                  Tahate näha arengut Eesti jalgpallis siis tuleb ka omapoolne panus anda mitte loota tasuta sissepääsule või säästusektoris kükitada


                  Millest sa räägid? Esiliiga mängu eest on 50.- ikka suhteliselt naeruväärne küsida, kui samas Paide kodumängule sissepääs (Meistriliigas) maksab vaid 15.- Õpilastele 10.-

                  Loomulikult, kui Paide mängu pilet maksaks 50.- või isegi 100.- ei võtaks see kas siis tükki küljest ja oleks 100% omasid platsiääres toetamas.
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Tegelt ma ka suht igakord kohal olenemata ilmast ja piletihinnast. Siiski annab asja fännile meeldivamaks teha. Ei oska öelda kelle tegemata jätmine see on, et ei ole umbes pinke tuua jne kunstile. Linnal vist jalkast niikuinii pohhui... Kahju et Pärnu jalkal oma "Sõõrumaa" puudub. Meest huvitab tennis, pappi on, hallid kerkivad jne...

                    Kommentaar


                      ei rebigi tükki see 50 vaid närvidele käib see,et selle 50eegu eest võiks natukenegi olla nt välipeldik.kalevi statal ei suudeta isegi pirni peldiku lakke keerata,siin on ikka organisaatoritel sitaks areneda ja mõelda kuidas rahvast veidigi platsile tuua

                      Kommentaar


                        Nägin, et keegi tegi Vaprus-Flora II mängu ajal pilte, kas need kuskil üleval ka ?

                        Kommentaar


                          Mingi osa piltidest läheb tavaliselt Vapruse kodukale. Gamer teab täpsemalt.

                          Kommentaar


                            kas siin ka midagi toimub

                            Kommentaar


                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Noh, paistab, et meie omad mängu lõpus rongi alt välja tulnud ja võidu kätte saanud. Kuigi flora.ee teise värava lööjast veel juttu ei tee.
                                Mõni teadjam võiks mängupildist ka rääkida. Kas on lootust rohkemaks, või ongi esiliiga tagumine ots praegu meie tase??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X