320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
    rannajalgpalli liidu poolt kinnitati, et karikal osalemisega mingeid probleeme neil ei teki.
    jaah , midagi ei juhtu

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva Vaata postitust
      jaah , midagi ei juhtu
      Tänks, et kinnitasid.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Tänks, et kinnitasid.
        hahhaah njah

        Kommentaar


          Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
          rannajalgpalli liidu poolt kinnitati, et karikal osalemisega mingeid probleeme neil ei teki.
          see on muidugi rannajalgpalliliit, mina ei saaks muidugi enne rahu, kui EJL seda kinnitab ja ka siis, lähtuvalt varasematest kogemustest, pole kindel, et hiljem mõnda üllatust ja ära võetud võitu ei tule.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Tore võitlus, teisel poolajal oli mõlemal satsil mitmeid võimalusi skoorimiseks. Ander sai Rauno asendajana väga hästi hakkama.

            Tänud ka Lasnamäele


            Kolmapäeval 15.30 Wismari poole sõitma
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Hea mäng ja ilus tulemus. Pärast mängu juubeldavaid mängijaid vaadates oli näha, et ka neile läks see võit väga korda. Ma ei tea kas Lootus ei olnud täiskoosseisus või tulid poolkõvaga vms aga aru ma ei saanud, et mida teeb see võistkond tabeli tipus?

              Kommentaar


                Nii võimalusterohket mängu poleks isegi oodanud. Võimalusi skoorimiseks oli tõesti palju. Tubli mäng poistelt, teenitud 3 punkti seekord juures. Pikkeri salto lõpuvile järel oli maruvahva emotsioonid sai välja lastud!

                Kommentaar


                  Mina igatahes jäin täna mängu ja mängijatega igati rahule, võrreldes paari nädala taguse katastroofilise esitusega oli täna näha märksa rohkem võitlust. Kuigi jah, nagu SDK mainis, jäi ikkagi pisut selgusetuks, kas see tulenes pigem Lootuse (suhteliselt) nõrgast partiist või oldi ise märksa tublimad...

                  Üldiselt oli siiski suht võrdne mäng, aga kuna esimesel poolajal suudeti üks ära lüüa, siis teine poolaeg oli juba päris lõbus - vasturünnakutel näitasid end nii Galkin, Paabut kui ka sissevahetatud Könnige. Realiseerimine jättis muidugi taaskord kõvasti soovida ja õnne oli oma värava all nii mõnelgi korral, aga üsna õiglane tulemus kokkuvõttes. Oleks võinud ka 3-2 olla nt.

                  Meeldis Paabuti mäng - võitlus ja vastastele pealekäimine igas olukorras, kanna efektiivsus võiks siiski tõusta...
                  Meeldis Galkini purjetamine äärel, see juba suht tavapärane selles liigas, samas ühe oleks pidanud ikka ära lööma...
                  Meeldis ja üllatas see, et Sõrmus viitsis ja üritas ka poolvigasena joosta ja pressida, ei meeldinud see, et ta pidi seda tegema ja et tal seda 20-25 minti teha lasti...
                  Meeldis ka, et Lepik ja Põldme täna taaskord vähe häält tegid...
                  Meeldis Pikkeri võidusalto ja kogu meeskonna reageering...

                  Heade liigutustega said aeg-ajalt hakkama teisedki, igatahes minu nähtutest selle hooaja kõige parema emotsiooniga mäng. Tänud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    Ma ei tea kas Lootus ei olnud täiskoosseisus või tulid poolkõvaga vms aga aru ma ei saanud, et mida teeb see võistkond tabeli tipus?
                    Kohal olid nii nende suurim väravakütt (Plotnikov) kui lihtsalt suurim staar (Popov), teiste kohta ei oska eriti sõna võtta.


                    Muidugi suht jama, et kolmapäeval tuleb sellele jubedale Wismari 'kunstmurule' korraks kolida. Samas on loota paari täna puudu olnud mängija lisandumist.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Muidugi suht jama, et kolmapäeval tuleb sellele jubedale Wismari 'kunstmurule' korraks kolida. Samas on loota paari täna puudu olnud mängija lisandumist.
                      Selle eest saab haiglas kohe protseduuridel kah ära käia

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Selle eest saab haiglas kohe protseduuridel kah ära käia
                        Teie mängijatel on joomsiega probleeme ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Teie mängijatel on joomsiega probleeme ?
                          ma ei usu, et mingeid probleeme on. kõik juuakse ära

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SDK Vaata postitust
                            ma ei usu, et mingeid probleeme on. kõik juuakse ära
                            selles pole jah probleeme

                            Kommentaar


                              Ooh, ma teeks kõikidele mängijatele suuuuure kummarduse eilse mängu eest. Erandlikult

                              Kommentaar


                                Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                                Ooh, ma teeks kõikidele mängijatele suuuuure kummarduse eilse mängu eest. Erandlikult
                                siin on nüüd üks tähenärimise koht vist. aga samas võib see olla tingitud ka sellest, et karuplikal on raske oma karvaste käpakestega trükkida...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X