320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    siin on nüüd üks tähenärimise koht vist. aga samas võib see olla tingitud ka sellest, et karuplikal on raske oma karvaste käpakestega trükkida...
    Nüüd panid küll ära Mõmmik ei tulegi enam teil statale.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      ka mina olen tulemusega rahul ja suured tänud mängijaile

      Kommentaar


        Ma ei taju praegu

        Kommentaar


          Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
          ka mina olen tulemusega rahul ja suured tänud mängijaile
          Tulemus ja mäng oli super, kahju ainult et nii vähe pealtvaatajaid oli.
          Pärnul oli vähemalt 6 väga head võimalust, seis oleks võinud vabalt 5-0 olla.
          Pikkeri salto oli võimas

          Kommentaar


            ´Kiida siis veel ja selga selline PAKK.Täielik jama ,üks mäng oled tegija ,teine mäng saad niimodi hambapeale ,et halb hakkab

            Kommentaar


              TREENINGUTE INFO Vaata lähemalt meie klubi treeningutega seotud infot. VÕTA MEIEGA ÜHENDUST Kui soovid meilt treeningute või muu klubiga seonduvates asjades infot, siis kliki siia Pärnu Summer Cup jalgpalliturniir Pärnu Summer Cup on rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir. Igal suvel toome Pärnu ning Pärnumaa võistkondadele külla suure hulga kõrgetasemelisi Eesti ning välismaa võistkondi, kellele näitame Pärnut kui ideaalset spordi- […]


              Esimese poolaja vihmasadu muutis rohelise betooni väga libedaks. Tundus tõesti, et Legion suutis oludega paremini kohaneda. Kolm esimest väravat olid sisuliselt täpsed koopiad - äärelt kiire kontra ja ründajal jäi ainult vormistamise vaev.
              0:2 peal jäi Vaprusel mitu head võimalust kasutamata. Aga mis siin ikka liigselt vabandusi otsida, loodetavasti tuleb pühapäeval teistsugune mäng
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                http://www.vaprus.ee/index.php?newsID=364

                Esimese poolaja vihmasadu muutis rohelise betooni väga libedaks. Tundus tõesti, et Legion suutis oludega paremini kohaneda. Kolm esimest väravat olid sisuliselt täpsed koopiad - äärelt kiire kontra ja ründajal jäi ainult vormistamise vaev.
                0:2 peal jäi Vaprusel mitu head võimalust kasutamata. Aga mis siin ikka liigselt vabandusi otsida, loodetavasti tuleb pühapäeval teistsugune mäng
                müts maha ikkagi Vapruse fännide ees,et Te vaatamata väga heitlikule mängule viitsite käia omasid toetamas...aga mis ikkagi lahti,et vanameister
                Olesk ise mängu sekkus?

                Kommentaar


                  Kaitse lekkis koledal kombel, kolme esimese värava puhul keegi isegi ei püüdnud lööjat takistada, Legion skooris nagu treeningul krt.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    oeh, nagu ikka, ei oskagi midagi erilist öelda aga ütlen ikka
                    Mäng oli põnev, Vaprusel paremad shansid juhtima minemiseks, nii 0:0 kui 1:1 peal. Kahjuks tundus, et teisel poolajal oli meil kumm ikka suht tühi. Aga pole hullu, vapper karu võitleb edasi, või mis


                    PS. Muidugi vaimustav koll Lepikult, hetk enne poolaja vilet pomm ristnurka u. 20-lt meetrilt. Magnifico
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Nohh, ma ei tea. Mina täna päris nii optimistlik ei olnud mängujärgselt. Jälle. Ok, ma saan aru, et palav oli ja v-o mehed väsisid, aga... sedasama oleks seljuhul võinud teha ka Tuleviku mängijad.

                      Vahetused tundusid ka seekord ebaloogilised, üksnes teiseks poolajaks sisse tulnud Tiit tundus meeskonda tugevdavat. Pärnu poolelt mängu kõige aktiivsemate, Paabuti ja Galkini, asendamine Könninge ja Kaarlimäega oli üsna šokeeriv ja pärast seda lagunes mäng täielikult. Jällegi saan aru, et ju see aktiivsus võttis koos palavusega nimetatud kahelt viimasedki jõuvarud, kuid olgem ausad - üsna kehv oli viimased paarkümmend minutit vaadata Sõrmust kuskil ees lonkimas ning vahetusest sissetulnuid palli mitte endale võitlemas vaid pigem seda kaotamas näha.

                      Loomulikult oli ka helgemaid hetki, päris mitu kobedat kauglööki nt, aga teisel poolajal võinuks ehk samamoodi kaugelt peale lüüa üritada, kuna peale selle, et Tuleviku väravavaht tundus suht kesine olevat, paistis talle teisel poolajal ka päike silma. Aga selle asemel üritati miskipärast hoopis palliga väravasse joosta. Ok, Sõrmus oleks sellega peaaegu (peaaegu!) hakkama saanud, aga sellegipoolest kirjutaks mina kahe punkti kaotuse seekord suuresti peatreeneri kraesse. (Aga loomulikult oma ma kogu infot mängijate seisundi jm kohta)

                      Njah, kokkuvõttes peab täna siiski ütlema, et 1 on parem kui 0. Asi seegi. Eriti kuna Golden State, ptui, Valga, kaotas...

                      Kommentaar


                        Ma nagu lootsin ka, et teisel poolajal hakkab kauglöökide tulevärk pihta, sest värav oli Tulevikul ju pmst tühi. Aga ei midagi. Niikaua polnud mängul väga vigagi kuni natukene veel joosta jõuti. Väravalöök oli ju ilus, post, paar jobistamist veel jne. Et väga igav ju ei olnud. Vahetuste loogikast ei saanud vist keegi aru. Kui Tiit on jätnud hea mulje, siis Könninge juba mitmes mäng ei suuda platsile tulles midagi pakkuda. Kokkuvõttes kahju, et neid noori väikeseid poisse ära suruda ei jõutud. Allikust selgelt ees puudus... Aga jah, tuleb vist selle 1 punktiga ka rahul olla, sest ka Tulevik raksatas veel posti ja luhtas paar head võimalust.

                        Üldiselt on tribüünil olles masendav vaadata nii Vapruse kui tglt kogu Eesti vuti spetsialiteeti, et kui palliga mees jookseb või midagi üritab, siis kogu ülejäänud mansa sügab kotte samal ajal. Siin ei ole oskustega mingit pistmist ma pakun, lihtsalt füüsis ei luba.

                        Kommentaar


                          play-off zone!

                          Kuni 2:0-ni oli mäng päris pingeline, siis Flora noored lagunesid ja 3:0 peal oli meil vähemalt 4 ideaalset väravavõimalust. Aga kokkuvõttes väga tore
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            mis play-off zone? Püüdke Lootus kinni ja asi vask, you can do it, ma usun teisse! Tahaks väga Pärnut jälle Meistriliigas näha.

                            Kommentaar


                              Tundub, et kasulikum on, kui mulle pannagi mängude vaatamise keeld, ehk kui ma ei juhtu mängu nägema tehakse korralik partii

                              Kommentaar


                                Algselt postitas greystone Vaata postitust
                                mis play-off zone? Püüdke Lootus kinni ja asi vask, you can do it, ma usun teisse! Tahaks väga Pärnut jälle Meistriliigas näha.

                                Võtame asju reaalselt ehk omavaheliste mängude punktid 3-3 aga ju siis on nad teistes mängudes veidi paremini esinenud

                                Kolmapäeval hea väljakutse liidri vastu.
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X