320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aaa, nojah, nüüd siis tean . Aaga, järgmine kord olen algusest peale kohal

    Kommentaar


      Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
      aaa, nojah, nüüd siis tean . Aaga, järgmine kord olen algusest peale kohal
      järgmine teisipäev kell 5 raekülas tjk legioniga

      Kommentaar


        suht kehva mäng oli lauralt
        Aint neli
        Oli luhand aint ühe olukorra

        Kommentaar




          kukerpall-kukerpall
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Kommentaar


              Iluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus !!!

              Kommentaar


                minu lootus on ikkagi, et mingi nipiga tuleb Lootus kinni püüda ja temast mööduda. Kiviõlist ja Warriorist parem ei räägigi aga tulemus täna super!

                Kommentaar


                  Sellist väravatesadu poleks oodanud. Esimese kahe värava puhul (eriti teise) tekkis küll küsimus, et mis krdi väravavaht see veel on. Aga kui väljakumängija, siis tegelikult ei saa midagi ette heita jah.

                  Tegelikult oli ju Viljandil veel 2-4 seisul võimalus mängu tagasi tulla, kui ründajal tekkis 1-1 olukord Veikoga, mida aga ära ei suudetud lüüa. Kohe järgmisel rünnakul lõime 5-2. Sellega oli mäng tehtud.

                  Loodetavasti poisid rinda väga ette ei lükka nüüd ja järmist mängu poole jõuga võtma ei lähe. Seda on ennegi juhtunud. Pea tuleb selge hoida. Täna oli Viljandi tõesti väga kehv, mitte meie väga head.

                  Miks Pikker ei mänginud? Kus Galkin oli?

                  Kommentaar


                    Pikkeril oli käsi kipsis, mulle tundus vähemalt . Ta võiks rutttuu korda selle saada .. tema tõrjeid on teinekord vaja Samas Veiko teeb sellist huumorit, mida ükski teine väravavaht ei tee .
                    Ma tahaksin just võistkonda kiita, kindlasti oleks suutnud paremini, aga peale kaheksat väravat .. no ei saa ikkagi midagi halba välja tuua :P .
                    Aga nüüd ma lasen veel pildid kuskile üles ja siis peab pidu edasi minema !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                      Pikkeril oli käsi kipsis, mulle tundus vähemalt . Ta võiks rutttuu korda selle saada .. tema tõrjeid on mõne teise tiimi vastu vaja Samas Veiko teeb sellist huumorit, mida ükski teine väravavaht ei tee .
                      Ma tahaksin just võistkonda kiita, kindlasti oleks suutnud paremini, aga peale kaheksat väravat .. no ei saa ikkagi midagi halba välja tuua :P .
                      Aga nüüd ma lasen veel pildid kuskile üles ja siis peab pidu edasi minema !
                      no ei saa ikkagi midagi halba välja tuua :P ma tooks selle välja ,et tulevikul puudus täna võravavaht väravasse oli pandud tavaline väljaku mängija ,oleks olnud õige väravavaht oleks niii mõnigi värav teil olemata olnud aga kahjuks oleks on oleks ... !
                      tublid olite .

                      Kommentaar


                        Oleks on jah selline .. tore kutt . Aga see halb on teiepoolne, ma pidasin meiepoolset mängu silmas . No meil oli ka kaitse vähe teistsugune, kui tavaliselt. Galkin, Kostja ja Priit .. kõik puudusid .
                        Aga staadioniga olete meist kõvasti ees :P .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                          tulevikul puudus täna võravavaht väravasse oli pandud tavaline väljaku mängija ,oleks olnud õige väravavaht oleks niii mõnigi värav teil olemata olnud
                          kurb kui see ka pole kuid see näitab väga ilmekalt Eesti liiga taset. täielik amatöörlus. miks teil väravavahti polnud väravasse panna? ei saanud meeskonda kokku?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            kurb kui see ka pole kuid see näitab väga ilmekalt Eesti liiga taset. täielik amatöörlus. miks teil väravavahti polnud väravasse panna? ei saanud meeskonda kokku?
                            kõik on vigastatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              kurb kui see ka pole kuid see näitab väga ilmekalt Eesti liiga taset. täielik amatöörlus. miks teil väravavahti polnud väravasse panna? ei saanud meeskonda kokku?
                              muidugi on amatöörlus - Esiliiga ju
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                muidugi on amatöörlus - Esiliiga ju
                                no ma saan aru et mängijad on amatöörid kuid ka klubi orgunn on amatöörlus. vat see on jama
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X