320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna on see päev,mil kott täis lüüakse vastastel

    Kommentaar


      Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
      täna on see päev,mil kott täis lüüakse vastastel
      Selle kohta oleks tulnud öelda, et ära hõiska enne õhtut.

      Kommentaar


        läks veidi pu.si jah

        Kommentaar


          Et siis Pärnu Vaprus - Flora II 0-1 ja mäng oli kurvavõitu
          terve teine poolaeg oli täis meie väravavõimalusi ja siis tuli floral 1 võimalus ja tegid kohe värava ja penalti posti löök oli väga kurb

          Kommentaar


            Ma tean mida te tunnete
            Tudish Piip

            Kommentaar


              ei olnud see teine poolaeg mingeid väravavõimalusi täis. ainus reaalne mis meelde tuleb on poolaja alguses Paabuti löök. nii sitta mängu Vapruselt pole ammu näinud. keskkaitse on ikka nii karauul, et hoia mütsi kinni. lõpuks läks Lepik ise keskele korda looma aga kui ma nüüd ei eksi, siis oli see värav just tema pott. lisame veel tema möödalöödud pendla ja nii ta hallist massist silma jäigi täna. Flora oli võidu täiesti ära teeninud. ilusasti lükkasid söötu ja võitlesid. nr 10 sai hea mängu eest endale ka teenitud värava kirja. ei teagi miks nad tabeli lõpuosas on.

              Kommentaar


                Kahju, et täna head mängu ei näidatud. Jutud liiguvad, et ka üks skaut oli väljaku ääres.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Mul vähe kopp ees juba sellest, et kaotuste puhul pole meil stabiilsusega üldse probleemi, võitudega vähe teine lugu.
                  Aga mäng oli tõsiselt jama. Esimest korda sel hooajal mõtlesin vaheajal ära minna. Valesööt valesöödu otsa.
                  Mängu lõpus tundus, et mehed läksid omavahel ka tülli. That's the attitude !
                  Ahjaa, Ljoosha 'mängime-mängime poisid' hakkab ka oma mõju ära kaotama. Arusaadav ka, ausalt öeldes.
                  Aga noh, tänasest mängust eriti hullemaks minna ei saa. Tahaks näha seda mängu, milleks ma tean, et Vapruse kutid võimelised on. Tõsiselt tahaks näha.

                  Kommentaar


                    räägi lähemalt. et siis skautimas keda? vaprusest???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                      Mul vähe kopp ees juba sellest, et kaotuste puhul pole meil stabiilsusega üldse probleemi, võitudega vähe teine lugu.
                      Aga mäng oli tõsiselt jama. Esimest korda sel hooajal mõtlesin vaheajal ära minna. Valesööt valesöödu otsa.
                      Mängu lõpus tundus, et mehed läksid omavahel ka tülli. That's the attitude !
                      Ahjaa, Ljoosha 'mängime-mängime poisid' hakkab ka oma mõju ära kaotama. Arusaadav ka, ausalt öeldes.
                      Aga noh, tänasest mängust eriti hullemaks minna ei saa. Tahaks näha seda mängu, milleks ma tean, et Vapruse kutid võimelised on. Tõsiselt tahaks näha.
                      Karupreili võttis sõnad suust. Mul jääb ikka nagu mulje, et kodus tehakse oluliselt kehvemaid mänge kui võõrsil. Kas tõesti on mänguks häälestamine kodus niivõrd palju kehvem. Seekord avaldas mängule ka see mõju vbl, et Bravol oli sünnipäev.
                      Mäng ise oli tõesti midagi päris jubedat, võimalusi sisuliselt polnud, valesööte meeletult.
                      Positiivse poole pealt kiidaksin siiski Paabutit, töömesilane nagu ta on. Tegi kaitsetööd,rabeles ees. Paraku ei olnud sellest suuremat kasu.
                      Teeme samasuguse mängu Levadia vastu ja tuleb üks mõnus saun. Muidugi naljakas, et mäng 18.45 on. Juba eile oli mängu lõpus üpris hämar, kuna ilm pilves kah.

                      Kommentaar


                        kas kuskil pilte on vaprus-flora2 mängust?

                        Kommentaar


                          http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu on minu tehtud näiteks .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SDK Vaata postitust
                            räägi lähemalt. et siis skautimas keda? vaprusest???
                            Vaprusest jah, aga ütleme nii, et see mees väljakul ei käinud, ning teised mehed olid ... no, te nägite ise, kuidas nad mängisid.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Krt midagi peab ju pakkuma. Eeee... Tiit?

                              Kommentaar


                                vaadati Tõssi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X