320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
    vaadati Tõssi
    Kes on Tõss?

    Kommentaar


      Tõnu Meetua

      Kommentaar


        Vähe teemasse öeldud, aga noh .. minu arvamus on see, et Ander on üks meeskonna mõistlikemaid, sest kui on väravavõimalus ja näeb, et ise ei saa, on mees söötma.
        Lisaks on tal veel fännide vastu võibolla et suurim respekt.
        Ahjaa, veel viimases mängus sai ta isegi kaitsmisega hästi hakkama.
        Tahtmist on, kiirust on, tehnikat on .. ma küll temale midagi ette ei oska heita.
        Ja küll need väravad ka tulevad .

        Kommentaar


          Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
          Vähe teemasse öeldud, aga noh .. minu arvamus on see, et Ander on üks meeskonna mõistlikemaid, sest kui on väravavõimalus ja näeb, et ise ei saa, on mees söötma.
          Lisaks on tal veel fännide vastu võibolla et suurim respekt.
          Ahjaa, veel viimases mängus sai ta isegi kaitsmisega hästi hakkama.
          Tahtmist on, kiirust on, tehnikat on .. ma küll temale midagi ette ei oska heita.
          Ja küll need väravad ka tulevad .
          Samas jah.

          Kõik ründajad ei peagi olema väravamasinad. Usun et just Lauritsa kõrvale on sellsit töörügajat vaja kes tema puudused kõrvaldaks. Loodetavasti naasete lähiajal linna ja saan ka teie mängu õige pea näha

          Loodetavasti naasete ML-sse, kuid järgmine hooaeg on vast liialt vara veel.

          Kommentaar


            Paabut on vägagi tubli,küll need väravad ka tulevad.Jätka samas vaimus

            Kommentaar


              Olen nõus, sellised töörügajaid on ka vaja, aga tundub et kõik ei oska seda hinnata.

              Kommentaar


                Mängule eile ei jõudnud aga protokolli järgi paistab, et järjekordne ilus kaotus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  Mängule eile ei jõudnud aga protokolli järgi paistab, et järjekordne ilus kaotus?
                  Kui ise ei löö, sel silm peast välja vms :P

                  1:1 peal oli mõlemal satsil paar head võimalust. Üldiselt oli mäng tunduvalt parem kui Flora II vastu, võideldi suht kenasti aga millestki jääb ikka puudu ja mäng lõplikult enda kasuks pööramata.
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                    Kui ise ei löö, sel silm peast välja vms :P

                    1:1 peal oli mõlemal satsil paar head võimalust. Üldiselt oli mäng tunduvalt parem kui Flora II vastu, võideldi suht kenasti aga millestki jääb ikka puudu ja mäng lõplikult enda kasuks pööramata.
                    Nõustun. Mäng oli tunduvalt parem kui Flora II vastu, aga midagi jääb tõepoolest puudu. See poolaja lõpus löödud viigivärav on juba nii tüüpiline ja harjumuspärane nähtus vapruse puhul.

                    Kõige enam häirib mind endiselt aga see, et ründefaasis liigub ainult palliga mees, ülejäänud seisavad ja ootavad palli.

                    Ja öelge veel, et Paabutist pole kasu. Kui mitu korda ta eile keskväljal kaotatud palli tagasi võitles? Neid kordi oli ikka päris päris palju. Miks ta üldse välja võeti? kerge trauma või mis? Ja miks hooaja alguses väga hästi esinenud Tiit viimasel ajal nii vähe mänguaega saab?

                    Kommentaar


                      ära hakkab tüütama see jama,et ei suudeta võita

                      Kommentaar


                        Eile oli jaa ilus mäng. Ilmselt me ainult tugevamate vastu suudamegi mängida.
                        Juve võttis seekord minult sõnad suust Ander oli ikka ja jälle suuper hea. Ja selle meie löödud värava eest temale suur-suur respekt. Näha oli, et ta ise ka pettunud oli, et endale väravat kirja ei saanud. Tal sai vist jah üks jalg viga, peale vahetust oli nagu side peal.
                        Eile oli Pärnu poolt üks parimaid, kui mitte parim, mu arust Melts. Kaitses, ründas ja sai poolikus hakkama & vist oli pall ka tema käes kõige rohkem. Lisaks veel ta löök, mille Kütt ära tõrjus - bjuutiful.
                        Lauritsal on platsinägemine ikka tasemel, a eile nagu jälle kutid ei mõistnud üksteist ja ei näinud sööte ette. Aga noh, seda saab parandada.
                        Pildid lasen õhtul arvatavasti üles .

                        Kommentaar


                          Mõned pildid ka Vapruse kodukal: http://www.vaprus.ee/index.php?menuID=6&parentID=45

                          Kommentaar


                            Noniii, õhtu läks vähe pikale ilmselt .
                            http://fotoalbum.ee/photos/Carruuuu/sets/

                            Kommentaar


                              KIVIÕLI TAMME AUTO – PÄRNU JK VAPRUS 1:2

                              Ja anderilt 2 kotti, loodame, et hakkab neid veel lööma.
                              Kuri keel on teravam, kui nuga

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
                                KIVIÕLI TAMME AUTO – PÄRNU JK VAPRUS 1:2

                                Ja anderilt 2 kotti, loodame, et hakkab neid veel lööma.
                                Lepik on ikka "hull" vend kaks kahel päeval mängida 180 min karm,eile teatavasti VaprusII eest Vändras,mille VaprusII 1-2 kaotas.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X