320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sorry pärnakad
    Minu tulek mõjus florakatele väga hästi
    Väravad: 87. Marten Mütt, 89. Jaan Leimann

    TALLINNA FC FLORA II – PÄRNU JK VAPRUS 2:0 (0:0)

    Kommentaar


      Noored posid ehmatasid jah sind nähes ära

      Muidu Meltsalt hea töö väravas.

      Kommentaar


        Võitles vapper karu


        Teine poolaeg oli üllatavalt positiivne. Suudeti keskväljal rohkem palli saada ja tekkis ka mitu kontrarünnakut aga natuke jäi lõppviimistlusest puudu.
        Pühapäeval siis Naano väravasse? Ta on saanud II liigas juba üsna korralikult mänguaega.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Pärnu jalgpallis soovitakse moodustada linnameeskond


          Et vist läheb asjaks? Väga tahaks Pärnu meeskonda näha Meistriliigas ja et ikka astutaks tippude kandadele!

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            Pärnu jalgpallis soovitakse moodustada linnameeskond


            Et vist läheb asjaks? Väga tahaks Pärnu meeskonda näha Meistriliigas ja et ikka astutaks tippude kandadele!
            Positiivne lugu, edu ja jõudu pärnakatele selles asjas!
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Oi, ei jõua ära oodata.
              Väga loodan, et sellest saab asja.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Põhiline, et Florat sinna ligi ei lastaks. Aga kui aus olla, siis ma ei kujuta hästi ette mille pealt seal areng toimuks. Ka praegu jõuavad parimad otsa pidi Vaprusesse.. need, kellega aga Meistriliiga tasemel võiks midagi teha, imetakse aga Tallinnasse ära. Ega see linnameeskonna tegemine ju mingeid rahamägesid ei tekita.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  tehakse mõne hooajatagust tartut?

                  noortetasemel(eliitliigad) oleks see variant ju ok, kuid täiskasvanute seas mina küll potentsiaali ei näe. halvimal juhul läheb nii nagu tartus läks tammeka ja merkuuriga.

                  nagu elx kirjutas, siis on ju pärnu kohalik tipp vaprus ning veel suuremad staarid võtab meistriliiga absoluutne tipp niikuinii ära. vahet pole, kas mängijad on koondatud vapruse või pärnu lm nime alla.

                  Kommentaar


                    Tartus oli kaks Meistriliiga klubi, Pärnus on klubid üle liigade laiali.

                    Kommentaar


                      Enne ei usu kui ise näen ja katsuda saan. Aga kui see asi siiski teoks tehakse, siis kestvad kiiduavaldused minu poolt! Tagumine aeg oleks Pärnu viia Meistriliiga medalite eest võitlejate hulka. Koondis on meilt saanud, välisklubid on meilt saanud, kohalikud tiimid on meilt võtnud... Andke nüüd kohalikele vutifännidele ka midagi! No otsustavaks saab muidugi see, mis eelarve kokku aetakse - on siin üldse põhjust erutuda või on mingi järjekordne susinaga peer.

                      PS - ma loodan, et klubile siis ka mingi söödav nimi välja mõeldakse. Pärnu Linnameeskond... see tundub odav ja näotu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        PS - ma loodan, et klubile siis ka mingi söödav nimi välja mõeldakse. Pärnu Linnameeskond... see tundub odav ja näotu.
                        Igatahes on see parem, kui FC Pärnu näiteks Mulle eestipärased nimed meeldivad

                        Kommentaar


                          Mõte võib ju üllas olla, aga niikaua kuni pole korralikku treeningkompleksi, et talvel normaalsetes tingimustes trenni teha, ei parane mängukvaliteedis küll midagi. Kas toodaks siis see kvaliteeditõus uute mängijate sissetoomisega või kuidas? Nimevahetus ei tekita kuskilt juurde ML tipu tasemel mängijaid. Samas isegi rahaga ei hoia kinni neid noori, kes Tallinnasse ja Tartusse kooli lähevad.

                          LM nime all mängimisel suurte rahamägede kohaleujumisse suhtun ma kah väga skeptiliselt.

                          Aga eks paistab, milline see lõpptulemus on, mis koos Aivariga kokku ehitatakse. Ja teine tahk on see elxi eelnevalt mainitud, et jumala eest Florat ligi ei lastaks.


                          Vabandust, et ma hommikul kohe nii negatiivsetes toonides alustan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Mõte võib ju üllas olla, aga niikaua kuni pole korralikku treeningkompleksi, et talvel normaalsetes tingimustes trenni teha, ei parane mängukvaliteedis küll midagi.
                            Oot, treeningkompleks mängib? Mängivad ikka mehed ja mehed peaks mängima panema treener... kui aga nendes kahes liinis midagi logiseb ja soov läbi trenni asju parandada on puudulik, siis ei parane mängukvaliteedis küll midagi.

                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Aga eks paistab, milline see lõpptulemus on, mis koos Aivariga kokku ehitatakse.
                            Sealtmaalt alates, kui Aivar hakkas rääkima, et tema tahaks Eesti koondisele teist normaalset staadionit Kuressaarde (mitte Pärnusse, Tartusse või miks mitte isegi Paidesse), ei saa selle mehe plaanidesse ja juttudesse kuigi tõsiselt suhtuda. Kamooon, Kuressaare?

                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Vabandust, et ma hommikul kohe nii negatiivsetes toonides alustan.
                            Fck Pärnu LM, igavesti Pärnu Vaprus. Elik jätkame negatiivsetes toonides, ei usu miskitesse suurtesse ja päästvatesse muudatustesse.

                            Kommentaar


                              kas Pärnu LM hakkab Nike vormiga mängima? nagu floragi?
                              vorm võiks olla valge-sinine-valge
                              ühe Ida-Viru satsi saaks meistriliigast eemaldada kihlvedude tõttu ja selle koha saaks anda ....
                              kuhu tuleb klubi kontor?
                              kas see uksekella koht on juba ka teada uuel hoonel...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Oot, treeningkompleks mängib? Mängivad ikka mehed ja mehed peaks mängima panema treener... kui aga nendes kahes liinis midagi logiseb ja soov läbi trenni asju parandada on puudulik, siis ei parane mängukvaliteedis küll midagi.
                                Lihtsalt, kui pole olemas arvestatavat treeningkompleksi, siis pole mõtet raha võistkonda matta. Ei saa ju tahta tulemusi võistkonnalt, mis üdini jääs kunstmuruväljaku tõttu, oli hooaja ettevalmistusperioodil kasutama treeninguteks X kohti ja hooaja esimeses liigamängus nägi kunstmuruväljakut kalendriaastal umbes 3ndat korda.

                                Meestelt ei saa enne midagi tõsist nõuda, kuni nad pole palgalised. Amatöörmängijad teevad sporti ikkagi omast vabast ajast ja tahtest (kellel kui palju seda lihtsalt on).

                                Füüsilise ettevalmistuse jaoks pole jah vaja erilist kompleksi, kuid mängulise jaoks oleks ikka ühtteist vaja. Või tulevad Aivar ja linnavalitsus rahapakkidega ning saadavad esindusvõistkonna/linnameeskonna talvel egiptusesse kolmekuulisse laagrisse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X