320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ta mangib pataljonis

    Kommentaar


      Sõit oli hea, Pärnu publik hea mäng jama
      järgmisel nädalal Viljandis ehk Sportlandil võtame punkte ka
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        http://www.vaprus.ee/index.php?menuID=6&parentID=2 Mõned pildid mängust ja meie kümnepealisest fännitugigrupist

        Kommentaar


          kas neid pilte võib ka kuskil näha mis Endlas tehti?

          Kommentaar


            maagi punktid

            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            http://www.vaprus.ee/index.php?menuID=6&parentID=2 Mõned pildid mängust ja meie kümnepealisest fännitugigrupist
            mille eest te oma kodukal maag-tammekale 1 lisapunkti olete pannud?

            Kommentaar


              Jah, see lisapunkt tuleks maha võtta jah, nii head nad meie vastu ka ei olnud. Ma pikalt seletama ei hakkakski, ent veidi siiski. Rahuloluks pole meil kindlasti põhjust,paanikaks samuti mitte. Võrreldes Kalju mänguga hooaja eel, suudeti seekord ikka mingitki koostööd ja võitlusvaimu üles näidata. Palju jääb veel vajaka, ju see vähene mängupraktika hetkel tunda annab. Löödud väravad olid tobedad, veidigi paremal päeval võinuks need ära hoida. Mõlemas väike osa ka Stassil. Tartlased muidugi surusid ja värki, aga selle mängu põhjal teen ka mina oma tagasihoidliku ennustuse. Maag Tammeka lõpetab hooaja 5ndal kohal.vot.Ei näinud sisu, millega esinelikule vastu hakata.Aga mine sa tea. Mängu parimaks meie poolel oli minu silmis Midenbritt. Galkinilt oodanuks enamat, temale omast julgust palliga liikumisel eile ei kohanud. Uibo pole ka selgelt veel parimas vormis.

              Aga publik oli vahva, pärnu oma vähemalt Võõrsil polegi enne nii palju koos meid olnud ju.

              Kommentaar


                Üldiselt nõustuks jah kõigiga peaaegu, mäng ise polnud suurem asi, kuid missealsikka... soccerneti uudisele julgeks siiski pisut vastu vaielda, kuigi ma Levadia-Tartu mängu näinud pole, siis vähemalt seisu põhjal pakuks, et Levadia "võimutsemine" võis MT vastu ikka jõulisem olla. Sest eile ma küll mingit võimu näitamist ei näinud. Jah, MT küll valdas palli tunduvalt rohkem, kuid korda ei suudetud saata suurt midagi...

                Mängu parima seisukohalt olen eelkõnelejaga suht ühel meelel - oli pidevalt nähtav ja see tegutsemine väravajoonel omas tegelikult sama kaalu, mis värava löömine ründaja puhul. Samale reale paneks aga ka Rain Põldme, kelle väljavahetamise järel koheselt kaks väravat ära löödi. Praegusel hetkel kaitse juhtijana asendamatu... loodetavasti vigastus siiski liialt ei süvenenud ning laupäevaks on ta tagasi platsil.

                Aga üldiselt oli tore jah, tribüünil (jajaah, selline asi tõesti oli) tekkis juba natuke isegi mängu tunne. Kümnekesi vms on ikka parem kui paari-kolmekesi. Õhkkond oli vaatamata kõigele siiski sõbralik ja muidu nummi. Südame tegi soojaks ka mängijate reaktsioon vile kõlades ning pärast portaalist treeneri kommentaaride lugemine.

                Eriti kiitis Pajula meeskonnaga kaasa sõitnud toetajaid, kes olid esindatud üsna arvukalt ja värvika atribuutikaga, lauldes kodupubliku kindlalt üle. "Fännid olid super, väga meeldiv üllatus. Uued lipud ja muu värk."
                Samas kasutaksin juhust ja avaldaksin eilse koha pealt laitust Noonikule ja järgmise nädala suhtes gamerile. No kuidas nii saab? Inimesed tulevad isegi välismaalt oma meeskonda toetama ja nemad blokivad siin niimoodi ... õudne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas skint Vaata postitust
                  Samas kasutaksin juhust ja avaldaksin eilse koha pealt laitust Noonikule ja järgmise nädala suhtes gamerile. No kuidas nii saab? Inimesed tulevad isegi välismaalt oma meeskonda toetama ja nemad blokivad siin niimoodi ... õudne.
                  Mis pole minu teha, pole minu teha. Räägi seda TÜ-le ja nende füüsikaosakonnale

                  Kommentaar


                    Vaprus võitis siis 1:0 üleajal löödud väravast
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Palju önne, Pärnu!
                      Viimasel minutil tuli seekord see vöit!

                      Kommentaar


                        Palju edu Pärnu Vapratele!

                        Kommentaar


                          Vaprus alistas Tallinnas 1:0 Viljandi Tuleviku, kellele see oli kalendris kodumänguks. Pärnakatele tõi võidu Ivan Velikopolje tabamus kohtuniku poolt antud üleaja 2. minutil. Seejuures jätsid pärnakad 11. minutil realiseerimata penalti, kui palli ei suutnud viljandlaste puuri toimetada Aleksander Saharov.

                          ETV sport muidugi.

                          Aga mäng oli tore, oma pikema kommentaari annan veidi hiljem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                            Seejuures jätsid pärnakad 11. minutil realiseerimata penalti, kui palli ei suutnud viljandlaste puuri toimetada Aleksander Saharov.
                            Viimasel ajal on jah kõrva-silma jäänud need "pisikesed" eksimused: Tartus mängis Tervis, tänane mäng toimus Narvas ja Pärnu pani penalti mööda...
                            Mis toimub?

                            Kommentaar


                              Väga positiivne on kuulda endise kodulinna au ja hiilguse Vapruse säravatest esitustest

                              Tublid poisid

                              Kommentaar


                                Lisaks sellele, et Vaprusel on nüüd oma fännigrupp, on nende kodukal ka asjad liikuma hakanud, pildigalerii uueneb, mängijate kohta leiab infot. Palju parem koduakas neil, kui Floral, hakkab vist isegi vaikselt Levadia omale ära tegema
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X