320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Mourinho nii kaua tööta olnud, et ilmselt nõustuks nüüd isegi OL-i tulema. Ise eelistaks miskipärast Wengerit.
    Mourinhole üritab hetkel Lopes oma Lille projekti pähe määrida. Aga nuh kui õnnestu siis miks ka mitte Lyoni, kuigi Aulas ja Mourinho oleks päris korralik kooslus ja seda mitte heas mõttes Muideks Aulas proovivat ka Wengeriga kontakti saada.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Ükskõik keda peale Wengeri...

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ükskõik keda peale Wengeri...
        Mitte, et Wenger siia nagunii tuleks, aga põhjenda ka siis.

        Kommentaar


          Seda ei juhtu aga Ligue1 tõmbaks see korralikult käima, kui Mourinho ja Wenger treeneriks saaksid selles liigas
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Ma ei näe küll ühtegi head põhjust, miks Galtier peals Lille'ist kinga saama. Wenger tegelt sobiks Lyoni nagu rusikas silmaauku, kuna ta on ju alati noori usaldanud ja mängitanud ning Lyoni mängijatepoliitika on ikkagi selline olnud, et noored saavad võimalusi. + Lyoni noorteakadeemia on üks riigi parimaid. Aga kui uskuda, et ta on kõvasti paremaid pakkumisi tagasi lükanud (ei räägi Premmi klubidest), siis ma ei usu, et ta Lyonis maandub. Aga mine tea.

            Sampaoli on üks huvitav nimi, kellega spekuleeritud on. Blanc vist pidi siiski Aulas' prioriteet #1. Minu lemmik oleks muidugi Rudi Garcia.

            Kommentaar


              RMC teatab, et Mourinho lükkas Lyoni tagasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma ei näe küll ühtegi head põhjust, miks Galtier peals Lille'ist kinga saama. Wenger tegelt sobiks Lyoni nagu rusikas silmaauku, kuna ta on ju alati noori usaldanud ja mängitanud ning Lyoni mängijatepoliitika on ikkagi selline olnud, et noored saavad võimalusi. + Lyoni noorteakadeemia on üks riigi parimaid. Aga kui uskuda, et ta on kõvasti paremaid pakkumisi tagasi lükanud (ei räägi Premmi klubidest), siis ma ei usu, et ta Lyonis maandub. Aga mine tea.

                Sampaoli on üks huvitav nimi, kellega spekuleeritud on. Blanc vist pidi siiski Aulas' prioriteet #1. Minu lemmik oleks muidugi Rudi Garcia.
                Kas mitte Wenger mingi aeg ei teatanud, et treeneriks ta enam ei hakka? Kusagil nagu mäletan nii. Et pigem sooviks kas skautide juht olla või spordidirektor.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Kui meediat uskuda, siis ka Blanc plaanib öelda OL-ile "ei", kuna nillib Manku peatreeneri kohta.

                  Üsna keeruline olukord. Kui peaks raha kuhugile panema, siis ilmselt Remi Garde peale. Aga üle kõige tahaks tegelt näha Wengerit, kellele peaks sobima noortega töötamine ning tooks meeletult kogemusi ning loodetavasti ka suurklubi mentaliteedi, mis hetkel tundub vajaka olevat väikste vastu mängides.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      RMC reported last night that the former AS Roma and Lille coach had become first choice over the weekend after producing an exceptionally impressive pitch to the Lyon board about why he should be chosen for the position.
                      Tramaivõi.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Dat moment kui sa hakkad Genesiot igatsema.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar




                          Aulas: Mida ma küll teinud olen?
                          Juninho: Mul pole õrna aimugi, mida ma siin teen ja kes see mu kõrval olev jorss on.
                          Rudi: Jackpot!

                          Kommentaar


                            Laupäeval siis Rudi "exceptionally impressive pitch" Garcia debüüt kodus Dijoni vastu. Kui see mäng kaotatakse, on väga reaalne voor relekas lõpetada. Enamus toetajaid/fänne tundub vähemalt esialgu väga kettas olevat uue treeneri teemal.

                            Dijon on heas hoos, viimases kahes mängus on võetud võidud Strasbourgi ja Reimsi üle. Viimane omavaheline mäng OL-i kodus Dijoni vastu lõppes üsna omapärase 1:3 kaotusega, kus 1. minutil mindi juhtima, 3. juba Dijon viigistas ning OL-i brassid Marcelo ja Rafael andsid omaväravatega võidu külalistele.

                            Hea rahvusvaheline paus oli Hassim Aouaril, kes lõi mõlemas U21 koondise mängus värava (Azerbaijani ja Slovakkia vastu) ning Jeff Reine-Adelaidel, kes skooris samuti U21 esindades Slovakkia vastu. Depay lõi Hollandi eest Põhja-Iirimaale kaks.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Siit saab ainult head nahka tulla.

                              "Our patience will be the same as the respect that you (Rudi) have shown our club - none!"


                              Kommentaar


                                It's coming home!*

                                *Ligue 2.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X