Lehekülg 115, kokku 115 EsimeneEsimene ... 1565105111112113114115
Näidatakse tulemusi 2 281 kuni 2 292, kokku 2292
    Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tuli ametlik kinnitus, et Tousart lahkub peale praegust hooaega.
    OFFICIAL: Hertha Berlin have signed midfielder Lucas Tousart from Lyon for €24m on a contract until 2025. He will return to Lyon on loan for the rest of the season.

Algupärane

Aina enam on hea meel näha, et noored mängijad saadavad suured kukele ning eelistavad OL-i, mis on noortele suurepärane keskkond. 20 milku eest (+20% järgmisest müügist) toodi Brasiiliast 22-aastane poolik. Bruno Guimaraes siis nimeks.

Tegu pole ainsa üleminekuga. Veidi varem toodi ära ka Ponte Pretast 20-aastane Camilo, samuti keskväljale.

Järsku on poolkaitses väga palju valikuid. Isegi liiga palju. Aga suvel tehakse see korda. Ja loodetavasti Caqueret' mänguaeg ei vähene.

"Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

eks Juninho pass sai ka määravaks kõnelustel
    Fino alla fine FORZA JUVE

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    eks Juninho pass sai ka määravaks kõnelustel
    Sylvinho oleks vast hästi sobinud seda brasside massi karjatama. Eks Mendes ja Lucas olid tema soovitud ostud. Aga Rudi on väga hea olnud, raske midagi halba öelda, just vastupidi.
    Mask naerab praegu kuskil, et kui naiivne ma olen, et rahulikult Rudit kiidan ja usun klubi tugevasse hooaja teise poole (CL kval? Jah!).
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Ruudi maagia #topeltagent

When Lyon hired Rudi Garcia, they were 4 points off Marseille.

Now they are 13 points behind them.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Sylvinho oleks vast hästi sobinud seda brasside massi karjatama. Eks Mendes ja Lucas olid tema soovitud ostud. Aga Rudi on väga hea olnud, raske midagi halba öelda, just vastupidi.
    Mask naerab praegu kuskil, et kui naiivne ma olen, et rahulikult Rudit kiidan ja usun klubi tugevasse hooaja teise poole (CL kval? Jah!).
    Ohh sind naiivset küll.
    Õhtu köetakse ilmselt üks korralik saun valmis. Rudi pole kunagi suurte vastu mängida osanud.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ohh sind naiivset küll.
    Õhtu köetakse ilmselt üks korralik saun valmis. Rudi pole kunagi suurte vastu mängida osanud.
    Ebareaalselt mannetu mäng seni küsitava koosseisuga. Normilt saadakse tuppa jep. Isegi võimalusi pole. Ma juba lootsin.

Algupärane

Kokkuvõttes äärmiselt ebaõnnestunud mänguvaatamine minu poolt Avapoolaeg oli mannetu ning 0:3 oldi taga. Pöörasin hoopis Milano derbit vaatama, mis oli äärmiselt põnev. Ja peale seda mängu tagasi Lyoni mängule. Ehk nägin kõiki PSG väravaid ja mitte ühtegi OL-i. Aga korraks siiski suudeti mängu tagasi tulla. Ei läinudki nii halvasti, kui eeldasin, kuid samas hetkekski ei tekkinud tunnet (selle osa põhjal, mida vaatasin), et isegi punkti vääritakse.

Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

See Marcali omavärav, pole midagi sellist ammu näinud

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Algupärane

Kui nägin, et mu sünnipäeval ootab tõeline maiuspala, siis lootsin seekord veel eriti võitu. Minu lemmik vastane liigas on Marseille. Kuigi mänguliselt just üle ei oldud, siis võimaluste loomises oldi head ning aus tulemus. Dembele penalti võinuks ära otsustada, kuid taas Aouar võttis enda peale. Meenutagem, et mees on alles 21-aastane.

Kaks suurimat tähelepanekut mängust. Andersen on endiselt üks paanika keskkaitses, palju palle lihtsalt klaaris mujale (nagu florakad omal ajal legendaarses mängus Brondby vastu). Ja pole kedagi, kes oskaks karistuslööke lüüa. Mitme hea koha pealt saadi lüüa, kuid üle või mingid veidrad plönnid. Juninho lööks neist pooled ära.

Rudi poolt samuti hea mäng.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kes siin tihedalt Lyoni mänge vaadanud, millist tähelendu ennustate Aouarile? Plussid-miinused?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud