320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks Juninho pass sai ka määravaks kõnelustel
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
      eks Juninho pass sai ka määravaks kõnelustel
      Sylvinho oleks vast hästi sobinud seda brasside massi karjatama. Eks Mendes ja Lucas olid tema soovitud ostud. Aga Rudi on väga hea olnud, raske midagi halba öelda, just vastupidi.
      Mask naerab praegu kuskil, et kui naiivne ma olen, et rahulikult Rudit kiidan ja usun klubi tugevasse hooaja teise poole (CL kval? Jah!).
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Ruudi maagia #topeltagent

        When Lyon hired Rudi Garcia, they were 4 points off Marseille.

        Now they are 13 points behind them.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Sylvinho oleks vast hästi sobinud seda brasside massi karjatama. Eks Mendes ja Lucas olid tema soovitud ostud. Aga Rudi on väga hea olnud, raske midagi halba öelda, just vastupidi.
          Mask naerab praegu kuskil, et kui naiivne ma olen, et rahulikult Rudit kiidan ja usun klubi tugevasse hooaja teise poole (CL kval? Jah!).
          Ohh sind naiivset küll.
          Õhtu köetakse ilmselt üks korralik saun valmis. Rudi pole kunagi suurte vastu mängida osanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ohh sind naiivset küll.
            Õhtu köetakse ilmselt üks korralik saun valmis. Rudi pole kunagi suurte vastu mängida osanud.
            Ebareaalselt mannetu mäng seni küsitava koosseisuga. Normilt saadakse tuppa jep. Isegi võimalusi pole. Ma juba lootsin.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Kokkuvõttes äärmiselt ebaõnnestunud mänguvaatamine minu poolt Avapoolaeg oli mannetu ning 0:3 oldi taga. Pöörasin hoopis Milano derbit vaatama, mis oli äärmiselt põnev. Ja peale seda mängu tagasi Lyoni mängule. Ehk nägin kõiki PSG väravaid ja mitte ühtegi OL-i. Aga korraks siiski suudeti mängu tagasi tulla. Ei läinudki nii halvasti, kui eeldasin, kuid samas hetkekski ei tekkinud tunnet (selle osa põhjal, mida vaatasin), et isegi punkti vääritakse.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                See Marcali omavärav, pole midagi sellist ammu näinud

                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kui nägin, et mu sünnipäeval ootab tõeline maiuspala, siis lootsin seekord veel eriti võitu. Minu lemmik vastane liigas on Marseille. Kuigi mänguliselt just üle ei oldud, siis võimaluste loomises oldi head ning aus tulemus. Dembele penalti võinuks ära otsustada, kuid taas Aouar võttis enda peale. Meenutagem, et mees on alles 21-aastane.

                    Kaks suurimat tähelepanekut mängust. Andersen on endiselt üks paanika keskkaitses, palju palle lihtsalt klaaris mujale (nagu florakad omal ajal legendaarses mängus Brondby vastu). Ja pole kedagi, kes oskaks karistuslööke lüüa. Mitme hea koha pealt saadi lüüa, kuid üle või mingid veidrad plönnid. Juninho lööks neist pooled ära.

                    Rudi poolt samuti hea mäng.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Kes siin tihedalt Lyoni mänge vaadanud, millist tähelendu ennustate Aouarile? Plussid-miinused?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        The last time Lyon won a Champions League last-16 tie, Miralem Pjanic scored against Cristiano Ronaldo's Real Madrid at the Bernabeu.

                        Today, Lyon face Pjanic and Ronaldo's Juventus.
                        Jõudu ja jaksu!

                        Kommentaar


                          Noo, väga vinge! Täiesti selgelt vääriti võitu.
                          Esimene poolaeg läks Juveli isegi hästi, et minimaalse kaotusseisuga pääseti. Ekambil olid head võimalused. Teine poolaeg keskenduti peamiselt kaitsmisele.
                          Aouar oli täielik kunn nagu ka uus mees Bruno.
                          Itaalias tuleb vähe teine mäng ja ilmselt Ronaldo tassib siiski Juve edasi aga seniks olgem rõõmsad!

                          Kommentaar


                            Kahtlane tunne, et Lyon sammub ikka edasi ka Torinos.

                            Palju õnne muidugi, fännid olid ägedad. Juves ei tea kas sellist atmosfääri saab ja kas üldse pealtvaatajaid. Loodetavasti me ei nakatanud Lyoni kodanike nüüd koronaga. (minu jaoks arusaamatu kuidas lasti Juve fänne Lyoni, kui nv vs Inter ei lasta fänne staadionile )

                            Aga Lyoni fännid lõpus andsid kindlasti palju juurde tiimile.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Dembele ikka fantastilises vormis see aasta. Samuti see noor brass keskväljal.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Kes keelt oskab, siis Aulas Twitter on puhas kuld. Põhimõtteliselt nagu Prantsusmaa versioon Trumpist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X