320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aulas is losing it? Pikki aastaid transfer-kunn, nüüd ei suudeta enam korralike nimesid klubisse tuua. Adebayori juhtum on juba järgmise taseme absurd, kuid viimastel aastatel on nii palju ära munetud diile.

    PSG-l on uus treener ja läheb aega, oleks suurepärane aeg sekkuda tiitlimängu, aga vaikselt hakkab juba #GenesioOut vähemalt minu poolt tulema.

    Tramaivõi.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar




      Seis 0-1, Montpellier ühe mehega vähemuses.

      Kommentaar


        Kommentaar




          Lõppskoor 5-1. Fekir (x2), Tolisso (x2) ja Cornet (x1).

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            haha, lõpus ütles Tolisso fils de pute Jourdrenile
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              "Meil oli Manu jaoks meeskonnas koht olemas, seega ma leppisin temaga Lyoni ühes kohvikus kohtumise kokku. Kuid minule üllatuseks palus ta kohtumisele jõudes, et tema kohvile lisataks viskit. Lisaks rippus tal sigarett suu nurgas," selgitas Genesio. "Pärast seda oli selge, et tal ei ole kohta meie meeskonnas."
              no vott siis, jobu rsk

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                "Meil oli Manu jaoks meeskonnas koht olemas, seega ma leppisin temaga Lyoni ühes kohvikus kohtumise kokku. Kuid minule üllatuseks palus ta kohtumisele jõudes, et tema kohvile lisataks viskit. Lisaks rippus tal sigarett suu nurgas," selgitas Genesio. "Pärast seda oli selge, et tal ei ole kohta meie meeskonnas."
                no vott siis, jobu rsk
                valeinfo

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  This site can’t be reached

                  Kommentaar


                    see värav jääb küll Lopes'i hingele
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Time to kick ass!

                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        2:0 vòit suures ja vihases derbis. Vâravad lóid Darder ja Ghezzal. Vigastatud Lacazette ja Cornet asemel alustas tipus Fekir, kes hispaanlasele ka söödu andis. Ùldiselt peab tulemusega rahul olema ning et ára ei munetud eduseisu. Ka kùlalistel oli koosseisuga probleeme, kuid anti kòva lahing.

                        Aina enam on mulle hakanud meeldima Tousart keskvâljal Gonalonsi rollis, kus ta on vága hea mulje játnud.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          2:0 vòit suures ja vihases derbis. Vâravad lóid Darder ja Ghezzal. Vigastatud Lacazette ja Cornet asemel alustas tipus Fekir, kes hispaanlasele ka söödu andis. Ùldiselt peab tulemusega rahul olema ning et ára ei munetud eduseisu. Ka kùlalistel oli koosseisuga probleeme, kuid anti kòva lahing.

                          Aina enam on mulle hakanud meeldima Tousart keskvâljal Gonalonsi rollis, kus ta on vága hea mulje játnud.
                          Kes ikka koera saba tõstab, kui koer mitte ise. Tore on näha, et taas üks mängija, keda on viimased paar-kolm aastat saanud haibitud on vaikselt oma väärtust tõestamas.

                          Ausalt öeldes ei uskunud, et Lyon, arvestades vigaste listi (eriti ründesektoris), suudab St. Etienne`i nii veenvalt lüüa. Samas ASSE-t on hooaja alguls sarnased probleemid kimbutamas.

                          Kommentaar


                            Reported Everon target Rachid Ghezzal is close to signing a new three-year deal with Lyon, according to French newspaper L’Equipe.

                            It was reported in the summer that the Toffees offered him a €400,000 per month (£348,700) salary but he turned it down to stay at his boyhood club, where he scored his first goal of the season over the weekend during a 2-0 win over Saint Etienne.
                            That would be nice.

                            Kommentaar


                              Lacazette ja Grenier treenimas grupiga, Rafaeli kohta kirjutati ka midagi, aga seda ma oma puuduliku frentšiga läbi ei purenud. Vist ka lähedal naasmisele.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Lacazette ja Grenier treenimas grupiga, Rafaeli kohta kirjutati ka midagi, aga seda ma oma puuduliku frentšiga läbi ei purenud. Vist ka lähedal naasmisele.
                                Laca Nice'i vastu ka nimekirjas. Aga Fofanast ei saagi asja või mis lood temaga on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X