320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Eks vist enam-vähem kõik pallimängud on spordist veits kaugel olevate laste jaoks suht kohutavad mängud.

    Kossus mängisid need, kes oskasid ja nõrgemad siblisid niisama platsil ringi ilma sisuliselt palli puutumata, sest ega koosseisude loomisel viimasena valituid ju naljalt platsil ei usaldatud ja muidugi oli neil hea võimalus ka sõimata saada.
    Jalkas öeldi, et istu sina siin kaitses või topiti väravasse, kus ebaõnnestumise korral sai muidugi staaride poolt sõimu.
    Võrkpalli kohta on eelmine kommentaar üsna täpne ja ka seal sai kobakäppasid ahistada ja sõimata.

    Ehk siis laias laastus hoidsid mitte-sportlikud lapsed/noored võimalusel end eemale sõltumata sellest, mis võistkonnamängu mängiti.


    Kõige tavalisem koolikius oli ja on vist siiani ikka sõim ja alandamine ja paratamatu on see, et seda saab teha ikka sisuliselt igal ajal ja igas olukorras.
    Taaskord, neis mängudes on eesmärk teine. Kui sa oled klassi parim, siis on sul enamasti vastas klassi teine ja need "nõrgemad" ei kipu sulle otse ette jääma.

    Kommentaar


      Stoki puhul polegi ju küsimus, et kumba pidi on ohutum jne, vaid ebaviisakus. Lihtsalt dick move niimoodi teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Taaskord, neis mängudes on eesmärk teine. Kui sa oled klassi parim, siis on sul enamasti vastas klassi teine ja need "nõrgemad" ei kipu sulle otse ette jääma.
        Rahvastepallis ju loobiti need kobamad ja tüdrukud esimesena välja. Et noh kaua ei pidanud piinlema.
        Tihti jäidki kaptenid 1 vs 1 üksteist välja loopima kui tasavägine mäng.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Rahvastepallis ju loobiti need kobamad ja tüdrukud esimesena välja. Et noh kaua ei pidanud piinlema.
          Tihti jäidki kaptenid 1 vs 1 üksteist välja loopima kui tasavägine mäng.
          Meil mängiti nii, et püüdmise korral kõik sisse tagasi.

          Kommentaar


            selle eest saab vist toorelt puid alla, kui öelda kodjamatele, et suck it up, ära virise ja treeni ennast?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Meil mängiti nii, et püüdmise korral kõik sisse tagasi.
              Eks reeglid vist olid jah erinevad. Loo autor märgib, et ta oli tagumises reas ja oli alati viimane kes platsile jäi.

              Kui ta oli tagumises reas, siis kõige lähedamal vastasmeeskonna kaptenile. Ehk mängijale, kellel tavaliselt kõige suurem njuuton viskekäes. Kummaline, et ta siis viimane oli.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                selle eest saab vist toorelt puid alla, kui öelda kodjamatele, et suck it up, ära virise ja treeni ennast?
                Jah, see on kiusamine.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Eks reeglid vist olid jah erinevad. Loo autor märgib, et ta oli tagumises reas ja oli alati viimane kes platsile jäi.

                  Kui ta oli tagumises reas, siis kõige lähedamal vastasmeeskonna kaptenile. Ehk mängijale, kellel tavaliselt kõige suurem njuuton viskekäes. Kummaline, et ta siis viimane oli.
                  Külli-Riin ei olnud ses osas kiusatav kindlasti. Pikka kasvu ja tugev tüdruk.

                  Aga tal on meeletu empaatiavõime.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Külli-Riin ei olnud ses osas kiusatav kindlasti. Pikka kasvu ja tugev tüdruk.

                    Aga tal on meeletu empaatiavõime.
                    Mul oli kombeks antud mängus kehvemate eest seista ja nende eest palle püüda ning selle omaduse võtsid teisedki üle. Mingid nõrgad ja tugevad lülid. Noh, selline inimlik pask segatud võistkondliku tööga.
                    Ja nuh, suurem osa kaadrist oli meil selline, kes kossus suutsid palli saades seda pigem enda korvi visata.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mul oli kombeks antud mängus kehvemate eest seista ja nende eest palle püüda ning selle omaduse võtsid teisedki üle. Mingid nõrgad ja tugevad lülid. Noh, selline inimlik pask segatud võistkondliku tööga.
                      Ja nuh, suurem osa kaadrist oli meil selline, kes kossus suutsid palli saades seda pigem enda korvi visata.
                      Seal on muidugi see tüdrukute teema ka, et kuna nad ei osanud keegi minu mälu järgi lõpuks vindiga visata, siis nad olidki lihtsalt, noh, visata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        selle eest saab vist toorelt puid alla, kui öelda kodjamatele, et suck it up, ära virise ja treeni ennast?
                        Kehtib kõikides ainetes. Mõistagi on (taaskord) teemaks serveerung.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Seal on muidugi see tüdrukute teema ka, et kuna nad ei osanud keegi minu mälu järgi lõpuks vindiga visata, siis nad olidki lihtsalt, noh, visata.
                          Kuidagi on vaja ju enda meeldimist väljendada.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Selle koolikiusamise ja rahvastepalli teemaga seoses meenub Allan Iversoni rant 'We talkin' 'bout practice'.

                            Kommentaar


                              Urmas Reitelmann. Võimas.

                              Kommentaar


                                Tüübid, kellel ''Tänak&Järveoja 2019 WRC Champion'' kleebsud autodel. Milleks jinxida???
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X