320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Urmas Reitelmann. Võimas.
    Keskerakond*? Enn Eesmaa ja see Siret :facepalm:

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Urmas Reitelmann. Võimas.
      Tekkisidki mõtted, et special saateks võiks see vana AK punt jälle kokku tulla, Kingo, Lenk, Raid ja Reitelmann. Liiklusuudistes kuskil purjus Ain Allas võimis.

      Kommentaar


        need kleepsud olid enne hooaja algamist juba autodel peal. ei ole eriline jinx

        Kommentaar


          Pmst võiks lõpetada ka chantimise staadionil "Eesti suru xxxx vastu muru". Milleks jinxida??

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Pmst võiks lõpetada ka chantimise staadionil "Eesti suru xxxx vastu muru". Milleks jinxida??
            XXX suru Eesti vastu muru! JINX 4ever.

            Kommentaar


              Need tõukerattavennad. Täna tulin kella poole viie ajalt töölt ja järjest kihutasid kaks djüüdi inimsummast läbi. Ses osas, et mahtus, aga kui keegi oleks jalakäijatest teinud sammu paarkümmend sentimeetrit kõrvale, siis oleks kokkupõrge ka olnud. Need mõlemad nägid välja nii, et suurem kamp liigub ühes suunas, väiksem teises ja siis selle asemel, et oodata nende möödumist, siis tuhiseti läbi, kui mõlemad seltskonnad olid kõrvuti.
              Kui siis Hobujaama trammikas korraga üks tõukeratas keset inimmassi sisse trügis, siis ma käratasin juba lenksu nähes "Türa, kuhu sa ronid". Kahjuks oli tõukerattal mingi varateismeline poiss, kes seepeale nii ära ehmus, et ratta kaenlasse haaras ja trammi jooksis.

              Kommentaar


                Mul tunne et nende tõukekatega sõidavad suures osas sellised kes pole väga kogenud kergliiklusteede kasutajad. Selline tunne nagu nende peale astudes tabaks mingi kohene taandareng. Seni mu tipp oli see, et sõidan autotee äärsel rattarajal (kõrval kõnniteed ka pole, ehk kuhu häda pärast minna) ja üks oinas sõidab vastassuunas mööda seda rattariba mulle vastu. Ei teind oinas teist nägugi.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Mul tunne et nende tõukekatega sõidavad suures osas sellised kes pole väga kogenud kergliiklusteede kasutajad. Selline tunne nagu nende peale astudes tabaks mingi kohene taandareng. Seni mu tipp oli see, et sõidan autotee äärsel rattarajal (kõrval kõnniteed ka pole, ehk kuhu häda pärast minna) ja üks oinas sõidab vastassuunas mööda seda rattariba mulle vastu. Ei teind oinas teist nägugi.
                  tõuksiga ma küll ei julgeks õigel pool teed sõita nii, et autod seljatagant mööda vuhisevad ehk äkki ta oli lihtsalt enda elukese pärast rohkem mures ja sõitis seal pool kus ohutum?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    tõuksiga ma küll ei julgeks õigel pool teed sõita nii, et autod seljatagant mööda vuhisevad ehk äkki ta oli lihtsalt enda elukese pärast rohkem mures ja sõitis seal pool kus ohutum?
                    Ohutum kelle jaoks?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Lapsevanema küsimusele, kas kooli spordipäeval osalenud laste võistlustulemused on isikuandmed ning kas nende tulemuste nimeline avaldamine koolistendil või lastevanemate meililistis on lubatud, vastanud õiguskantsler Ülle Madise leiab, et selliste tulemuste avaldamisest kolmandatele isikutele peaks hoiduma.


                      Tegelikult võiks üldse spordi koolis ära keelata, sest noh keegi on parem kellestki ju. Kõik peavad võrdsed olema!

                      Kommentaar


                        "Rannamaja" Merylin viskas riided taas seljast:

                        kurat ja siis küsib 22 dollarit et pilte näha. Keegi legit nii loll et maksab ka?

                        A noh, inimesed internetis ostavad ka mänguritüdruku vannivett, et asi see siis piltide eest maksta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          https://www.postimees.ee/6801689/oig...-peaks-hoiduma

                          Tegelikult võiks üldse spordi koolis ära keelata, sest noh keegi on parem kellestki ju. Kõik peavad võrdsed olema!
                          Tegelikult ajas mind rohkem närvi selle loo kommentaarid ja ka sinu kommentaar. Kus kohas väitis kantsler seda, mida sina siin ülevõimendad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            Tegelikult ajas mind rohkem närvi selle loo kommentaarid ja ka sinu kommentaar. Kus kohas väitis kantsler seda, mida sina siin ülevõimendad?
                            Ma saan aru küll, et jutt käib 3ndatele isikutele tulemuste edastamisest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              "Rannamaja" Merylin viskas riided taas seljast:

                              kurat ja siis küsib 22 dollarit et pilte näha. Keegi legit nii loll et maksab ka?

                              A noh, inimesed internetis ostavad ka mänguritüdruku vannivett, et asi see siis piltide eest maksta.
                              Ma ka vandusin. Huvitav, kas ülemus kinnitaks selle kuluaruande, kui ma, ee, loo jaoks need ostan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ka vandusin. Huvitav, kas ülemus kinnitaks selle kuluaruande, kui ma, ee, loo jaoks need ostan.
                                Jah. Aga ainult kui sa oled oma karma õigeks sättinud ja neid ka teistega jagad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X