Lehekülg 287, kokku 289 EsimeneEsimene ... 187237277283284285286287288289 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 721 kuni 5 740, kokku 5775
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Külli-Riin ei olnud ses osas kiusatav kindlasti. Pikka kasvu ja tugev tüdruk.

Aga tal on meeletu empaatiavõime.
    Mul oli kombeks antud mängus kehvemate eest seista ja nende eest palle püüda ning selle omaduse võtsid teisedki üle. Mingid nõrgad ja tugevad lülid. Noh, selline inimlik pask segatud võistkondliku tööga.
    Ja nuh, suurem osa kaadrist oli meil selline, kes kossus suutsid palli saades seda pigem enda korvi visata.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Mul oli kombeks antud mängus kehvemate eest seista ja nende eest palle püüda ning selle omaduse võtsid teisedki üle. Mingid nõrgad ja tugevad lülid. Noh, selline inimlik pask segatud võistkondliku tööga.
    Ja nuh, suurem osa kaadrist oli meil selline, kes kossus suutsid palli saades seda pigem enda korvi visata.
    Seal on muidugi see tüdrukute teema ka, et kuna nad ei osanud keegi minu mälu järgi lõpuks vindiga visata, siis nad olidki lihtsalt, noh, visata.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    selle eest saab vist toorelt puid alla, kui öelda kodjamatele, et suck it up, ära virise ja treeni ennast?
    Kehtib kõikides ainetes. Mõistagi on (taaskord) teemaks serveerung.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Seal on muidugi see tüdrukute teema ka, et kuna nad ei osanud keegi minu mälu järgi lõpuks vindiga visata, siis nad olidki lihtsalt, noh, visata.
    Kuidagi on vaja ju enda meeldimist väljendada.

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Selle koolikiusamise ja rahvastepalli teemaga seoses meenub Allan Iversoni rant 'We talkin' 'bout practice'.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Urmas Reitelmann. Võimas.

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tüübid, kellel ''Tänak&Järveoja 2019 WRC Champion'' kleebsud autodel. Milleks jinxida???
    Fino alla fine FORZA JUVE

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Keskerakond*? Enn Eesmaa ja see Siret :facepalm:

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Tekkisidki mõtted, et special saateks võiks see vana AK punt jälle kokku tulla, Kingo, Lenk, Raid ja Reitelmann. Liiklusuudistes kuskil purjus Ain Allas võimis.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Tüübid, kellel ''Tänak&Järveoja 2019 WRC Champion'' kleebsud autodel. Milleks jinxida???
    Teen ettepaneku lõpetada "Eesti - maailmameister" laulmine. Milleks jinxida???
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

need kleepsud olid enne hooaja algamist juba autodel peal. ei ole eriline jinx

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Pmst võiks lõpetada ka chantimise staadionil "Eesti suru xxxx vastu muru". Milleks jinxida??

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Pmst võiks lõpetada ka chantimise staadionil "Eesti suru xxxx vastu muru". Milleks jinxida??
    XXX suru Eesti vastu muru! JINX 4ever.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Need tõukerattavennad. Täna tulin kella poole viie ajalt töölt ja järjest kihutasid kaks djüüdi inimsummast läbi. Ses osas, et mahtus, aga kui keegi oleks jalakäijatest teinud sammu paarkümmend sentimeetrit kõrvale, siis oleks kokkupõrge ka olnud. Need mõlemad nägid välja nii, et suurem kamp liigub ühes suunas, väiksem teises ja siis selle asemel, et oodata nende möödumist, siis tuhiseti läbi, kui mõlemad seltskonnad olid kõrvuti.
    Kui siis Hobujaama trammikas korraga üks tõukeratas keset inimmassi sisse trügis, siis ma käratasin juba lenksu nähes "Türa, kuhu sa ronid". Kahjuks oli tõukerattal mingi varateismeline poiss, kes seepeale nii ära ehmus, et ratta kaenlasse haaras ja trammi jooksis.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Mul tunne et nende tõukekatega sõidavad suures osas sellised kes pole väga kogenud kergliiklusteede kasutajad. Selline tunne nagu nende peale astudes tabaks mingi kohene taandareng. Seni mu tipp oli see, et sõidan autotee äärsel rattarajal (kõrval kõnniteed ka pole, ehk kuhu häda pärast minna) ja üks oinas sõidab vastassuunas mööda seda rattariba mulle vastu. Ei teind oinas teist nägugi.
    ★★★★★★

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Mul tunne et nende tõukekatega sõidavad suures osas sellised kes pole väga kogenud kergliiklusteede kasutajad. Selline tunne nagu nende peale astudes tabaks mingi kohene taandareng. Seni mu tipp oli see, et sõidan autotee äärsel rattarajal (kõrval kõnniteed ka pole, ehk kuhu häda pärast minna) ja üks oinas sõidab vastassuunas mööda seda rattariba mulle vastu. Ei teind oinas teist nägugi.
    tõuksiga ma küll ei julgeks õigel pool teed sõita nii, et autod seljatagant mööda vuhisevad ehk äkki ta oli lihtsalt enda elukese pärast rohkem mures ja sõitis seal pool kus ohutum?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    tõuksiga ma küll ei julgeks õigel pool teed sõita nii, et autod seljatagant mööda vuhisevad ehk äkki ta oli lihtsalt enda elukese pärast rohkem mures ja sõitis seal pool kus ohutum?
    Ohutum kelle jaoks?
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

https://www.postimees.ee/6801689/oig...-peaks-hoiduma

Tegelikult võiks üldse spordi koolis ära keelata, sest noh keegi on parem kellestki ju. Kõik peavad võrdsed olema!

Algupärane

"Rannamaja" Merylin viskas riided taas seljast:

kurat ja siis küsib 22 dollarit et pilte näha. Keegi legit nii loll et maksab ka?

A noh, inimesed internetis ostavad ka mänguritüdruku vannivett, et asi see siis piltide eest maksta.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    https://www.postimees.ee/6801689/oig...-peaks-hoiduma

Tegelikult võiks üldse spordi koolis ära keelata, sest noh keegi on parem kellestki ju. Kõik peavad võrdsed olema!
    Tegelikult ajas mind rohkem närvi selle loo kommentaarid ja ka sinu kommentaar. Kus kohas väitis kantsler seda, mida sina siin ülevõimendad?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud