Lehekülg 314, kokku 319 EsimeneEsimene ... 214264304310311312313314315316317318 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 261 kuni 6 280, kokku 6368
    Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Siin korduvalt väidetud, et sobivad kohad välja lõigatud. Jagage siis täispikka lõiku kust selgub tegelik tõde.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Siin korduvalt väidetud, et sobivad kohad välja lõigatud. Jagage siis täispikka lõiku kust selgub tegelik tõde.
    https://laim.ee/blogi/
    ole lahke
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    eee... et kui ma ühel heal päeval otsustan sinu 7 376 postitusest lõigata välja endale sobivad lõigud tõestamaks oma väidet, et sa oled nt X, Y või Z ning selle peale ehitama ja avalikku arvamust valedel alustel suunama hakata, siis see natukene väljub sellest ""miks peaks temal see õigus olema, aga teistel inimestel teda selles kritiseerida mitte" võtmest. Kas mitte?

Olgu öeldud, et arvamuse avaldamine minu arvates täiesti aktsepteeritav ning need kiunumised ja kohtukeissid on ka minu meelest liiale läinud

Mina ei kaitse selles asjas ei ühte ega teist poolt, sest minu jaoks on see "pada sõimab katelt" juhtum ja asjale lihtsalt jabur vint peale keeratud.

Minu arust oleks see asi võinud lõppeda selle Sky Plus poolse vastulausega ja asi klaar, aga paraku ei paistnud üks järgi jätvat, mistõttu asi välja jõudnud mingile arusaamatule kemplemisele meedias.

https://kroonika.delfi.ee/news/inime...ma?id=90069581
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Sobivalt pole antud kirjatükis välja toodud algupärast saatelõiku millest jutt käib. Lihtsalt hunnik etteheheiteid Katrinale.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Sobivalt pole antud kirjatükis välja toodud algupärast saatelõiku millest jutt käib. Lihtsalt hunnik etteheheiteid Katrinale.
    sellisel juhul tasuks ehk korra veel üle sirvida. isiklikult leidsin nii konkreetse lingi kui ka transkribeeritud versiooni.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Jaburalt suure hüvitise küsimine teenib siin omamoodi eesmärki - see on ainus viis põhimõtteliselt asi uuesti kella külge panna Kivisaarel ja omakorda tähelepanu tõmmata. Kui ta nõuaks vaikselt nohisedes oma vabandusi edasi ei saaks see mingit kõlapinda, enamik inimesi on juba ammu teemale selja pööranud. Üritatakse vältida mainekahju mastaabis nagu see käib vanas heas ajakirjanduses kus esilehel pasundatakse, et kodanik A on pedofiil ja vägistaja ning, kui selgub, et ei olegi, ilmub nädal hiljem 28 leheküljel pisitilluke vabandus.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Eee nõup. See pole normaalne, et sa lähed kinno, kui oled äsja koroona testi andnud ja teine tüüp ju vabsjee teadis, et oli koroona, oli testi teinud ja ikka käis oma espordi peol.

Kui sa leiad, et kõik õige, siis nagu milleks poliitikud ähvardavad rahatrahviga?
    Minuarust oleks ka normaalne, et iga perearst suunab neid koheselt koroonatestile, kui on sihukesed sümptomid. Hetkel sai suht asi ka ju minu arusaama järgi alguse sellest, et inimene helistas perearstile. Too kuulas ära, ütles et angiin ja vsjoo. Ühesõnaga väga ei viitsinud tegeleda. Muidugi angiini sümptomid on üsna samad ja tundub samuti idiootne isegi tolle haigusega kuhugi minna. See test on ju tasuta, ma ei saa aru, kas on tõesti nii raske see saatekiri ära teha (ma pakun et see võtab max paarkümmend min kui sedagi) ja inimene sinna saata, igasuguse kahtluse korral. Narva E-spordi keiss on muidugi idiootsuse tipp.

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Jaburalt suure hüvitise küsimine teenib siin omamoodi eesmärki - see on ainus viis põhimõtteliselt asi uuesti kella külge panna Kivisaarel ja omakorda tähelepanu tõmmata. Kui ta nõuaks vaikselt nohisedes oma vabandusi edasi ei saaks see mingit kõlapinda, enamik inimesi on juba ammu teemale selja pööranud. Üritatakse vältida mainekahju mastaabis nagu see käib vanas heas ajakirjanduses kus esilehel pasundatakse, et kodanik A on pedofiil ja vägistaja ning, kui selgub, et ei olegi, ilmub nädal hiljem 28 leheküljel pisitilluke vabandus.
    Sageli sellist asja juhtub ka?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Sa raudselt oled ka juba allkirja andnud ja arvad ka, et Kivisaar rassist jms ja meeldib samamoodi lahmida nagu sel Indianal...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Sa raudselt oled ka juba allkirja andnud ja arvad ka, et Kivisaar rassist jms ja meeldib samamoodi lahmida nagu sel Indianal...
    Kui sa tahad head, aga välja tuleb sitasti, siis kumb olulisem on: kas hea tahe või sitt tagajärg?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Sageli sellist asja juhtub ka?
    Saad poindile pihta. Loodetavasti.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Kui sa tahad head, aga välja tuleb sitasti, siis kumb olulisem on: kas hea tahe või sitt tagajärg?
    No oleneb, kui masiivselt lahmid. Kui lähed ikka üle käte siis ikka peab korralikult vastu panema ka.

Kivisaar ei pruugi isegi enam USA viisat saada, kui googeldatakse tema nime ja löövad välja artiklid, kus Kivisaart peetakse rassistiks ja maniakiks ja rotiks. Kui ikka määrid korralikult vale väidetega teise inimese nime ära, siis ikka peab vastu panema täiega.

Ta oleks võinud paluda end raadiosse külaliseks nt ja nad oleks maha istunud ja suud puhtaks rääkinud, see oleks olnud tema soovitud diskussioon, aga ta valis teise tee...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

mitu korda sa muidu mind rassistiks tembeldanud oled?

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mitu korda sa muidu mind rassistiks tembeldanud oled?
    Ei mäleta

E: st et ei mäleta, et oleks

Praegu ajab närvi ka Noblessneri elanikud. Nad ostsid endale elamise sinna teadmisega, et seal lähedal on baarid ja asjad. Naljakas nüüd nende kurtmist kuulata.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Ei mäleta

Praegu ajab närvi ka Noblessneri elanikud. Nad ostsid endale elamise sinna teadmisega, et seal lähedal on baarid ja asjad. Naljakas nüüd nende kurtmist kuulata.
    Võib-olla tasuks meediast ja sotsiaalmeediast väike paus teha? Väga palju asju ajab sind närvi viimasel ajal.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kas Katrina Indiana sai inspiratsiooni Nick Nevadast?
    Ootan pönevusega, millal tulevad Olari Oregon ja Denis Tennessee

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Sellele Tartu alustajale oli ju arst pannud diagnoosi angiin, aga see ei takistanud pidutsemast ja koroonaviirust, mille olemasolust ta ei teadnud, edasi kandmast.
    See on ikka max debiilne. ma ei pana oma tüdrukuga ka tatti või ei jaga pudelit/klaasi, kui mul angiin (nakkushaigus) on...

La Petite Mort Kasutaja Ericc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Ei mäleta

Cuci mis toimub? Mine tee üks pauk keppi, ss pole nii närvis koguaeg.
    Is it always black in space?
    Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Ericc - tal pohhui kui sitt Milan on või kui hea. Ikka hea meel. Vaatab youtubest Scheva videosi ja elu on lill.
    Serie A vanasõna on, et vile on aus ja juventus lõpuks võidab

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

kurb, südantlõhestav ning närvid krussi keerav, et inimesed ei saa "Olulised uudised" teemast õigesti aru

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Eric, Oled enda arust mõnus kõvamees, et oled see tont kes kiusab teisi? Miks ma sulle nii ette jäänud? Ma olen korduvalt öelnud, et olen sellest hüüdnimest väga häiritud. Cannu nt on aru saanud sellest ja enam nii palju pole seda kasutanud. Sina aga mõnuga lased edasi ja kui ma pole kellegile kohe samal päeval raha üle kandnud, hakkad mind mõnitama ja mingiks Gayoks pidama...nagu miks sa oled nii kiuslik? Tunned suurepärast rahuldust, kui oled saanud minu kallal võtta?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud