Lehekülg 339, kokku 341 EsimeneEsimene ... 239289329335336337338339340341 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 761 kuni 6 780, kokku 6803
    Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma olen muidu nõus, et jubeigav on kuulata, kui kõik on ühte meelt või ei julge üleüldiselt kritiseerida.

Aga Pahvi ja Martinsoni asemel võib mingeid Võru alkopoe pidevaid kundesid ka spordi teemal rääkimas kuulata.
    Ma saan aru jah, mis sa mötled. Aga see pole ju ainult nii, neil täitsa asjalikud arutelud ja head teadmised spordist. Paju ongi heaks tasakaaluks neile kahele, kes ka alati ühel meelel ei ole, debatte tekib väga erinevaid.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma näiteks ei suuda Kamsi kuulata sekunditki ametnikuna, see poliitkorrektne ila on tõsiselt väsitav, nagu raamatust mees ütleks oma lauseid pidevalt. Aga üldjuhul ootan seda hetke kui eikz, kink, kruus oleks üheskoos, sealt tulleks nii mõndagi toredat.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma näiteks ei suuda Kamsi kuulata sekunditki ametnikuna, see poliitkorrektne ila on tõsiselt väsitav, nagu raamatust mees ütleks oma lauseid pidevalt. Aga üldjuhul ootan seda hetke kui eikz, kink, kruus oleks üheskoos, sealt tulleks nii mõndagi toredat.
    Mulle tundub, et Kams oli alguses kehvem selles küsimuses.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Pahvil oli eile üldse päevad vms. Aga jah, Pajust on kahju selles saates.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mma on mingi rottide spordiala, kus maaslamajaid lüüakse jalaga ning Martinson vōrdles seda mingite koolivahetundide kaklustega. Parim vōrdlus oli, et poks on kuninglik ala ja seda tehakse juba 18. Sajandist saadik inglismaal. Tra mühkamid vōiks ajalugu natukene tunda ja teada, et Mma on maailma vanim spordiala.
    MMAga meenub alati see. Ehk siis antiikkreeklane politseiautos.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ilus ilm täna ja ikka ei tohi staadionitel ja kohti eraldada, et rahvast saaks natukenegi välja lubada. Tra mul hakkab varsti endal katus nii sõitma, et ma lähen sinna vabakale tšellot mängima...

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Vähemalt Toompeal saab vabas õhus politseiga maadelda ja mingigi sportlik meelelahutus. Kohusetundlik kodanik avagu Etv. Fuck the justice.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Nasfal, meil oma Karl Marx kes ütleb, et kui nii julged möelda oled rumal ja köik
    https://forte.delfi.ee/statja/931665...malad-inimesed

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ilus ilm täna ja ikka ei tohi staadionitel ja kohti eraldada, et rahvast saaks natukenegi välja lubada. Tra mul hakkab varsti endal katus nii sõitma, et ma lähen sinna vabakale tšellot mängima...
    Kordan sama soovitust, mis hiljuti Mõnulegi andsin.
    Võta omale koer. Ta teeb sinust kindlasti parema inimese. Lisaks ei ole sul siis kunagi igav. Täna 3 jalutamisega käisin pea 20 k sammu. Kordagi ei tekkinud selle aja jooksul soovi jalgpalli vaadata.

Reservmängija Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

See, kui kommentaator ülekande ajal "nipanapa" ütleb. Ja nii korduvalt.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Võta omale koer. Ta teeb sinust kindlasti parema inimese. Lisaks ei ole sul siis kunagi igav. Täna 3 jalutamisega käisin pea 20 k sammu. Kordagi ei tekkinud selle aja jooksul soovi jalgpalli vaadata.
    Ma võtaks igakell, aga Tallinna paneelikate vahel on see ikka jama.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Ma jälle arvasin, et isaks saamine muudab meest paremaks inimeseks. Ju siis eksisin. On vaja ikka koer võtta.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma jälle arvasin, et isaks saamine muudab meest paremaks inimeseks. Ju siis eksisin. On vaja ikka koer võtta.
    Kartoški i apelsinõ, Vanjake 😉
    Aga vähemalt proovisid.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kamp noori tiblasid bussis oma tiblalugusid kõlarist mängimas.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

See va edelaraudtee või mis iganes ta nimetus parasjagu on, võiks reaalselt sisse istuda endale midagi väga suurt ja karedat. Kui raske on rongis kardinaid orgunnida? Lihtsalt krdi päikesega otse kümpi sõita.

Hommikul tulin Luxexpressiga, kohe näha, et erasektor. Istud mingi kuulsa inimese nimega inimese kohal äriklassis, eraldad esmalt kardinaga ennast pööblist ja seejärel tõmbad kardina akna ette nagu kuningas tõllas!

tramaivõi.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    See va edelaraudtee või mis iganes ta nimetus parasjagu on, võiks reaalselt sisse istuda endale midagi väga suurt ja karedat. Kui raske on rongis kardinaid orgunnida? Lihtsalt krdi päikesega otse kümpi sõita.

Hommikul tulin Luxexpressiga, kohe näha, et erasektor. Istud mingi kuulsa inimese nimega inimese kohal äriklassis, eraldad esmalt kardinaga ennast pööblist ja seejärel tõmbad kardina akna ette nagu kuningas tõllas!

tramaivõi.
    Edel oli erafirma, elron on saientoloogide juhitav riigiettevõte.

Reservmängija Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Go3 ajab närvi... Endiselt... Tundub raiskamisena

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Min ajavad närvi autojuhid kes pikivahet ei hoia. Sõida mööda kui minu kiirus sulle ei sobi või hoia normaalset vahet. Miks 90-ga sõites peab meetri kaugusel auto tagumikust olema? äkki ongi peded? Enamasti on need noored nolgid (kusjuures mitte bemmivennad, need sõidavad alati mööda), kes loodavad vist pees olles mulle hoogu lükata või mõned ei mõtle ilmselt üldse midagi.

Aga on ka teistsuguseid imelikke, kes sõidavad kogu aeg 85-ga, isegi 70-ne alas. Ja veel mõned eriti ägedad, kes sirge peal 100 lükkavad aga tõusudel ja kurvides 80-ga sõidavad (sõiduautod). Aga noh need ei ole nii väga ohtlikud kui need kes pees istuvad.

Kui juba kirjutamiseks läks, siis ühed minu lemmikud on need kes maanteel tihedas kolonnis riskantselt mööda sõidavad ning kellest ma 20 kilti hiljem linnas rida vahetades mööda sõidan või kellele ma lihtsalt linnas foori all järgi jõuan.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Min ajavad närvi autojuhid kes pikivahet ei hoia. Sõida mööda kui minu kiirus sulle ei sobi või hoia normaalset vahet. Miks 90-ga sõites peab meetri kaugusel auto tagumikust olema? äkki ongi peded? Enamasti on need noored nolgid (kusjuures mitte bemmivennad, need sõidavad alati mööda), kes loodavad vist pees olles mulle hoogu lükata või mõned ei mõtle ilmselt üldse midagi.

Aga on ka teistsuguseid imelikke, kes sõidavad kogu aeg 85-ga, isegi 70-ne alas. Ja veel mõned eriti ägedad, kes sirge peal 100 lükkavad aga tõusudel ja kurvides 80-ga sõidavad (sõiduautod). Aga noh need ei ole nii väga ohtlikud kui need kes pees istuvad.
    Sellele kirjutan alla ja lisaksin ahvid, kes kaherealisel vasakpoolses reas tiksuvad ega suvatsegi paremale tõmmata. Enamasti keskealised naised.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Min ajavad närvi autojuhid kes pikivahet ei hoia.
    Tunnistan, et mina sõidan peaaegu eessõitja bumperi vastas, kui too sõidab esimeses reas 40ga 50-alas ning teine rida on ka kinni, et mööda sõita ei saa. Ja jätkan nii sõitmist, kuniks eest ära kaob.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud