Lehekülg 340, kokku 341 EsimeneEsimene ... 240290330336337338339340341 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 781 kuni 6 800, kokku 6803
    #stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Tunnistan, et mina sõidan peaaegu eessõitja bumperi vastas, kui too sõidab esimeses reas 40ga 50-alas ning teine rida on ka kinni, et mööda sõita ei saa. Ja jätkan nii sõitmist, kuniks eest ära kaob.
    Kuskile peavad need Micra vennad ka ju mahtuma. Sesmõttes ma esimeses reas seda väga ei harrasta, sest mingi hetke ikka teise ritta hüppamiseks ju leiad ja tuleb endale ruumi kiirendamiseks ka jätta. Aga teises reas +1.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Liikluses liigeldes tõesti on tunne, et inimesed ei oska oma püsikiirusehoidjat kasutada.

Huvitav kontingent on ka need, kes kuskil piirangu alas sõidavad +0 ja siis järgmise kiiruse juures +15..20 lubatust.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Kuskile peavad need Micra vennad ka ju mahtuma. Sesmõttes ma esimeses reas seda väga ei harrasta, sest mingi hetke ikka teise ritta hüppamiseks ju leiad ja tuleb endale ruumi kiirendamiseks ka jätta. Aga teises reas +1.
    Oi kurat, ma ajasin ridade numbrid segamini

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

kurat mul mitu aastat juba delfi tasuline tellitud, ilusti sisse logitud ja värki ja ikka iga kord seal käies tuleb poole ekraani suurune reklaam et telli delfi pakett

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Mind ajavad liikluses närvi need mopeedautod, millel on kleeps peal, et moving as fast as i can ja, siis kui kuskil on fooritsükkel väga lühikene (mõnel ärapöördel), siis see mopeedauto võtab kogu tsükli endale. Kurat kui ikka täiskasvanud inimene lube teha ei suuda, siis käigu jala või ühistranspordiga.... milleks sellist crapi vaja on?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mind ajavad liikluses närvi need mopeedautod, millel on kleeps peal, et moving as fast as i can ja, siis kui kuskil on fooritsükkel väga lühikene (mõnel ärapöördel), siis see mopeedauto võtab kogu tsükli endale. Kurat kui ikka täiskasvanud inimene lube teha ei suuda, siis käigu jala või ühistranspordiga.... milleks sellist crapi vaja on?
    No nahh sa teed neid lube, kui ment ära on võtnud!

U21 Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Mis on mopeedautode fenomen? Ma ei julgeks mopeedautoga liiklusesse minna enne kui oleksin autokoolis B kategooria läbinud. Ilma selleta ei tundu nagu väga kompetentne olema liikluses.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Mis on mopeedautode fenomen? Ma ei julgeks mopeedautoga liiklusesse minna enne kui oleksin autokoolis B kategooria läbinud. Ilma selleta ei tundu nagu väga kompetentne olema liikluses.
    Nagu mõnu ütles, ment võttis load, nahh. Keda huvitab teiste arvamus kompetentsusest kui saad ilma lubadeta mopeedautoga sõita.
    308

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Fenomen ongi see, et lube pole vaja.

Kui ma võimule tulen, siis ma keelaks selle jama ära kohe.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Veider jah, et selle käruga võid sirge molliga liikluses osaleda ilma lubadeta, aga topeltsillaga haagise jaoks on vaja erilube või siis 12 istekohaga bussi ei või B-kat juhtida.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Veider jah, et selle käruga võid sirge molliga liikluses osaleda ilma lubadeta, aga topeltsillaga haagise jaoks on vaja erilube või siis 12 istekohaga bussi ei või B-kat juhtida.
    satud õnnetusse saad ise surma.

bussiga tapad teised.

loogiline?
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    satud õnnetusse saad ise surma.

bussiga tapad teised.

loogiline?
    ei
    thmrgd

Algupärane

Vaskapöörde tegijad kõrvalteedelt.
    Mu hommikune tee lasteaeda oli vaid ühe vasakpöördega ja seda ka sisuliselt lasteaia kõrval. Võib-olla jäi üks auto seal ette. Terve tee võttis viis minutit kõrvalteid kaudu.
    Nüüd on ahvid hakanud ka seda kasutama ja proovivad vasakpööret teha suuremale teele siis, kui vastassuunast saab ka otse liikuda. Ehk selle asemel, et kümme autot saaks otse liikuda, teeb kaks vasakpööret. Kusjuures kõrval olevas peatänavas on fooriga vasakule võimalik pöörata. Kasutage seda ja ärge ronige sinna, kus te ei peaks olema. Sellega on 5 minuti asemel mu tee läinud 15 minutiliseks.
    #firstworldproblems

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    ei
    thmrgd
    Selle "autoga" liikluses eksides tapad sa iseenda.

Suure bussiga eksides tapad ilmselt palju teisi inimesi.

Või mis selle loogika puhul ei sobi?

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Selle "autoga" liikluses eksides tapad sa iseenda.

Suure bussiga eksides tapad ilmselt palju teisi inimesi.

Või mis selle loogika puhul ei sobi?
    See, et sõites selle bussiga tunned sa liikluseeskirja. Liikudes automopeediga ei pea sa liikluseeskirja tundma. Et kumb nüüd liikluses suurem ohuallikas on?
    Loogiline?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Vaskapöörde tegijad kõrvalteedelt.
    Mu hommikune tee lasteaeda oli vaid ühe vasakpöördega ja seda ka sisuliselt lasteaia kõrval. Võib-olla jäi üks auto seal ette. Terve tee võttis viis minutit kõrvalteid kaudu.
    Nüüd on ahvid hakanud ka seda kasutama ja proovivad vasakpööret teha suuremale teele siis, kui vastassuunast saab ka otse liikuda. Ehk selle asemel, et kümme autot saaks otse liikuda, teeb kaks vasakpööret. Kusjuures kõrval olevas peatänavas on fooriga vasakule võimalik pöörata. Kasutage seda ja ärge ronige sinna, kus te ei peaks olema. Sellega on 5 minuti asemel mu tee läinud 15 minutiliseks.
    #firstworldproblems
    Ma vajutan sellistele kaltsudele takoiselt signaali perse. Ükskord üks vene 5 klassi haridusega Serjuuha ronis autost välja ja ma ei jõudnud endal turvavööd lahtigi teha kui Erakad disko peale panid ja seisma jäid ning Serjuuha autosse toimetati protokolli kirjutama. Mul reaalselt oli mitu päeva hea tuju kohe.

Algupärane

Ma vajutan sellistele kaltsudele takoiselt signaali perse. Ükskord üks vene 5 klassi haridusega Serjuuha ronis autost välja ja ma ei jõudnud endal turvavööd lahtigi teha kui Erakad disko peale panid ja seisma jäid ning Serjuuha autosse toimetati protokolli kirjutama. Mul reaalselt oli mitu päeva hea tuju kohe.
    Mida ma selle signaaliga võidan? Ta ei soorita seda pööret ju kiiremini, kui autod vastu tulevad.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mida ma selle signaaliga võidan? Ta ei soorita seda pööret ju kiiremini, kui autod vastu tulevad.
    Hea enesetunde

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Kirjutan alla sellele, et ei mõelda liikluses liigeldes kui osa sellest vaid pigem sellest , et liiklus minu ümber minu jaoks. Mulle nii meeldivad need liiklejad, kes ei suuda aru saada oma manöövri mõjudest sõltuvalt kellaajast - kui on tipptund ja ilmselgelt liiklustihedal tänaval pole mõtet juu vasakpöördega teiste liiklejate närve proovile panna. Tallinnas on tegelikult alati variante kuidas planeerida oma liikumine nii, et vähem vasakpöördeid , rohkem parem pöördeid.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Liikluses, mis mind veel närvi ajab on osade autokoolide/sõiduõpetajate nagu väga vale metoodika. Näha, et see, kes seal sõiduautos on ei oska veel hästi ning läheb väga hädiselt kohalt minema, et kas on ikka vaja temaga tulla tipptundidel ala kell 17 kuhugi Mustakale. Sest no teatud värdjad lasevad õppesõiduautodele ka tuimalt signaali, mis on ikkagi väga ... käitumine, sest me kõik oleme kunagi sõitma õppinud, aga autoga sõitma õppimine ei peaks toimima päris nii, et viskame vette ja küll ujuma õpib.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud