Lehekülg 276, kokku 289 EsimeneEsimene ... 176226266272273274275276277278279280286 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 501 kuni 5 520, kokku 5777
    aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kui filmi või sarja vaatamisel subtiitrid ja heli pole syncis. Viimati Money Heist Netflixis (1.osa espanol + espanol).
    proovi luxexpressi bussis midagi vaadata
    ★★★★★★

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    See kogu fantasy teema on täpselt "kui rahvaliiga võidad, võidad ikkagi vaid rahvaliiga". Reketi sõnu kasutades.
    Aet Süvari võitis kunagi UEFA CLi fantaasias reisi suvalt valitud mängule. True story.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aet Süvari võitis kunagi UEFA CLi fantaasias reisi suvalt valitud mängule. True story.
    watttttttt
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    watttttttt
    See oli mingi 15 aastat või rohkemgi tagasi. Käis vist ManU mängul. Ekspressis oli lugu.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See oli mingi 15 aastat või rohkemgi tagasi. Käis vist ManU mängul. Ekspressis oli lugu.
    Vähemalt tegi õige valiku, aga 15 aastat tagasi ja Aet.. nice.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma ei tea, kas ma olen sel teemal juba siin hädaldamas käinud, aga see kui töökaaslased omi erakõnesi (naine, lapsed ja nende vingumine ja rahustamine) ühises ruumis teevad.
    Tra, mind tegelt ka ei koti, et su naisel pea valutab ja lapsel kõht tühi.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma ei tea, kas ma olen sel teemal juba siin hädaldamas käinud, aga see kui töökaaslased omi erakõnesi (naine, lapsed ja nende vingumine ja rahustamine) ühises ruumis teevad.
    Eestlased kõik nii häbelikud, et ei tahagi selliseid jutte üldiselt nii avalikult pajatada, ilmselt ka sellest see harjumus meil.

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Ma läksin sellepärast mõni aasta tagasi ühe töökaaslasega ikka rämedalt raksu. Mitu kuud kannatasin, kuid lõpuks ajas sita keema kuidas ta oma mehele õpetas palju soola tuleb supi sisse panna või kas ta krdi laps koolis magusat osta võib.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Algupärane

Meenus sellega seik kui kontori suur ülemus oma abielu lahutas ja avalikult valjuhäälset lapsi ja varasid jagas ja kuidas ikka teeb kõik et mees neid ei näeks.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Meenus sellega seik kui kontori suur ülemus oma abielu lahutas ja avalikult valjuhäälset lapsi ja varasid jagas ja kuidas ikka teeb kõik et mees neid ei näeks.
    Naisülemus :O

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kui filmi või sarja vaatamisel subtiitrid ja heli pole syncis. Viimati Money Heist Netflixis (1.osa espanol + espanol).
    Endal sama probleem olnud, kui kõlar bluetoothiga ühendatud, mitte juhtmega.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Endal sama probleem olnud, kui kõlar bluetoothiga ühendatud, mitte juhtmega.
    probleem oli contentis antud juhul.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Debiilikutest ekre fännid (loe: mitte kõik), eriti need kiilakad debiilikud kes jagavad fb's igat postitust kus ekre vastaseid maha tehakse mingite lambiste enamasti valede faktide põhjal.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Debiilikutest ekre fännid (loe: mitte kõik), eriti need kiilakad debiilikud kes jagavad fb's igat postitust kus ekre vastaseid maha tehakse mingite lambiste enamasti valede faktide põhjal.
    Su postitusest kumab läbi väga naljakas paradoks. Ise sõimad mingit gruppi inimesi debiilikuteks ja sildistad neid välimuse? järgi ning siis nutad, et nemad sinusgustele lumehelbekestele sama teevad. Nagu kunagi ütles üks kuulus inimene, et ,,kerge on olla ebanormaalne,,.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Su postitusest kumab läbi väga naljakas paradoks. Ise sõimad mingit gruppi inimesi debiilikuteks ja sildistad neid välimuse? järgi ning siis nutad, et nemad sinusgustele lumehelbekestele sama teevad. Nagu kunagi ütles üks kuulus inimene, et ,,kerge on olla ebanormaalne,,.
    sellised need liberaalid ju ongi.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    sellised need liberaalid ju ongi.
    Samasugused nagu konservatiivid - ühed inimesed kõik.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

On mingi kari inimesi kes arvavad, et neeger ei ole inimene. Selliseid kutsun rahuliku südamega debiilikuks. Arva mis tahad, keeruta mis tahad, see on tõde ja seda sa ümber ei lükka.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

On mingi kari inimesi kes arvavad, et neeger ei ole inimene. Selliseid kutsun rahuliku südamega debiilikuks. Arva mis tahad, keeruta mis tahad, see on tõde ja seda sa ümber ei lükka.
    Milleks üldse see neegrite näide vajalik oli? Sa oled reaalselt Linnukas natukene liiga ära kassind ja sa paned vahepeal nii rappa omadega... Võta nüüd üks sõõm värsket õhku ja läheb ehk pilt selgemaks.

Jutt käis alguses, et ekre poolehoidjad ehk debiilikud teevad valedega maha Ekre vastaseid. Ja sellele sa annad omakorda põhjenduse, et nad ongi debiilikud, sest ütlevad, et neegrid ei ole inimesed... mv ??

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Milleks üldse see neegrite näide vajalik oli? Sa oled reaalselt Linnukas natukene liiga ära kassind ja sa paned vahepeal nii rappa omadega... Võta nüüd üks sõõm värsket õhku ja läheb ehk pilt selgemaks.

Jutt käis alguses, et ekre poolehoidjad ehk debiilikud teevad valedega maha Ekre vastaseid. Ja sellele sa annad omakorda põhjenduse, et nad ongi debiilikud, sest ütlevad, et neegrid ei ole inimesed... mv ??
    Kirjutasin spets sulgudesse, et mitte kõik ekre fännid. Mõtlesin skinnidest neegri vihkajaid ja teisi rassiste, nemad ajavad mind närvi.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kirjutasin spets sulgudesse, et mitte kõik ekre fännid. Mõtlesin skinnidest neegri vihkajaid ja teisi rassiste, nemad ajavad mind närvi.
    See probleem tunduks nagu natukene lahenenud olevat või ei? Ma ei teagi pole juba tükk aega väga kuskil mingit sellist rassistliku tulistamist kellegi suunas kuulnud. Pagulasteemade tippajal võis seda igalpool kohata.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud