Lehekülg 311, kokku 315 EsimeneEsimene ... 211261301307308309310311312313314315 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 201 kuni 6 220, kokku 6289
    Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Who the fuck is Hensugusta?

Aga see lugu ajas ikka korralikult kettasse, raske oli lugeda.
    Mingi noorte infulencer oma mingite ma ei tea vlogide v muude nalja videode kommimisega, pole väga kursis, aga vahepeal oli tal isegi kanal kahes ka oma saade.

Aga igatahes jah, tahaks isegi öelda, et mind kiusati ka omal ajal aga samas, kui vaadata praeguse aja kiusamist, siis ikka väga ei saa öelda, et kiusati aga no eks mul joppas ka, et linna koolis esimesel aastal 6. klassis mõned üksikud olid sellised debiilid ja kohe aasta hiljem tehti selliste jaoks nö tasandusklass ja see päästis. Aga jah praegu see sotsiaalmeedia ajastu, noor võib olla ikka üsna jube, kui oled kiusatav, siis pole kuskil rahu.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma ei taha ette ka kujutada kui raske võib tänapäeva noorel olla, keda kiusatakse. Ma arvan, et suure enamuse lapsepõlv sattus siin aega, kus vähemalt kodu oli turvatsoon, kuid täna noortel lihtsalt... lähed koolist koju ja kiusamine on veel hullem tänu sotsiaalmeediale.
    Üldiselt ikka kiusatakse neid, kellel kodu ei ole turvatsoon. Primitiivne, ent vägagi inimloomuses paraku. See vanad ajad vs sotsiaalmeedia on kahtlane teooria. Varem oli see kiusamine paljuski sõna vs sõna ja vabalt võis enamus näiteks paar klassikaaslast täiesti tümaks teha karjamentaliteediga (vahest ka õpetajate vaikiva heakskiiduga). Siis oli seda praktiliselt võimatu tõestada kuid sotsiaalmeedia ajastul jääb iga bitt ja bait aastateks kättesaadavaks.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

See oli päris ränk artikkel.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Meenutades enda kutse- ja põhikooli, siis mul on ikka päris häbi teatud asjade pärast. Olin ka kiusaja rollis ning kiusasin enda klassivendasid. Füüsiliselt küll mitte (eriti), kuid siiski. Enamjaolt jäid ette kas vaesemast perest või siis vähe teistsugused klassikaaslased. Olen mõelnud ka mitmele kirjutada ja vabandust paluda, kuid sinnamaani pole (veel) jõudnud. Kodus oli mul kõik enam-vähem korras, õppisin ka 4-5'tele. Ise arvan, et kiusamisele põhikoolis lükkas võibolla see, et algklassides kiusasid põhikooli õpilased (vist ca 9.klass) mind sellega, et pidin neile raha tooma. Kordagi me neile seda ei andnud (vist), kuid koolis ei tahtnud enam käia. Lahenes siis sellega asi, et ema sai aru, et midagi juhtus ning kiusajatele siis selgeks tehti, et nii pole ilus.

Tüdruku juhtumi juurde tulles: kuna artiklit pole lugenud, siis kas tõesti sai asi sellest Grete Paia loost alguse? Vaatasin seda videot ning ei tundunud, et oleks midagi sellist, mille pärast kiusata.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma tinderdeitisin kunagi ühe neiuga, kes umbes teise veini ajal hakkas rääkima, et tema klassi juhtum oli filmis Klass näidatud rannastseen. Ehk nad meelitasid ka enda klassi gaynoormehe randa, kus siis nõmetseti. Kõik kambas, kuna koos on ju toredam. Hiljem sai sellest kiusatud noormehest linnaametnik, kes tuli linna jõulupeolt, kõndis Kalaranna poole ja leiti hiljem sealt veest surnuna. Ütleme nii, et ka see neiu kandis kogu seda nooruspõlve taaka sealt kuskilt Sütevakast väga kaasas.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Tüdruku juhtumi juurde tulles: kuna artiklit pole lugenud, siis kas tõesti sai asi sellest Grete Paia loost alguse? Vaatasin seda videot ning ei tundunud, et oleks midagi sellist, mille pärast kiusata.
    mul jäi artiklist mulje et selle video/tüdruku mõnitamine sai mingil ajal mingiks meemiks mida kõik tegid ja mõned selle netist ka pärisellu viisid

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Aus mjaasa. Tean ka ühte väga lähedast sõpra kes väga kahetseb milline munn ta oli kooliajal.
    Kuna ma ise olin veidi suurem poiss koolis, siis just 3 käskkirja sain selle eest et panin vastu hambaid kolmele kiusajale, nii aus see värk ongi. Ilmselt paneks veel tänagi, kui näeks seda pealt.
    Väga karm lugu tüdrukust, sõitke ikka reaalselt vittu. Isegi lugedes tekib ihukarvad püsti.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma tinderdeitisin kunagi ühe neiuga, kes umbes teise veini ajal hakkas rääkima, et tema klassi juhtum oli filmis Klass näidatud rannastseen. Ehk nad meelitasid ka enda klassi gaynoormehe randa, kus siis nõmetseti. Kõik kambas, kuna koos on ju toredam. Hiljem sai sellest kiusatud noormehest linnaametnik, kes tuli linna jõulupeolt, kõndis Kalaranna poole ja leiti hiljem sealt veest surnuna. Ütleme nii, et ka see neiu kandis kogu seda nooruspõlve taaka sealt kuskilt Sütevakast väga kaasas.
    oot-oot. Selles lennus on mõned päris tuntud inimesed...päris nn veinijutt see nüüd ka pole.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Üldiselt ikka kiusatakse neid, kellel kodu ei ole turvatsoon. Primitiivne, ent vägagi inimloomuses paraku. See vanad ajad vs sotsiaalmeedia on kahtlane teooria. Varem oli see kiusamine paljuski sõna vs sõna ja vabalt võis enamus näiteks paar klassikaaslast täiesti tümaks teha karjamentaliteediga (vahest ka õpetajate vaikiva heakskiiduga). Siis oli seda praktiliselt võimatu tõestada kuid sotsiaalmeedia ajastul jääb iga bitt ja bait aastateks kättesaadavaks.
    Turvatsooni all ei mõelnud siin koduste toetust või kodukeskkonda vaid seda, et kui 20 aastat tagasi last koolis kiusati, siis koju minnes teda vähemalt ei kiusatud. Täna jätkub läbi sotsiaalmeedia see ka kodus.

Ja see bitt ja bait aastateks kättesaadavateks - mis sellest kasu on? fb eravestlustes, kuskil grupichattides ja kommentaarides toimuv kiusamine - mida sa teed selle 12 aastasega siis? vastutusele nagunii ei võta.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    oot-oot. Selles lennus on mõned päris tuntud inimesed...päris nn veinijutt see nüüd ka pole.
    Nuvot.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nuvot.
    hee, uuriv ajakirjandus...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    hee, uuriv ajakirjandus...
    Edastasin instantsidesse. Ehk ajakirjanikuna pole seda uurinud, ei teagi miks, aga praegu tuli meelde.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mõnele kes hiljem peole jõudis ka artikli linki?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Mõnele kes hiljem peole jõudis ka artikli linki?
    Link.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hensugusta....fcking hell, isegi tema mõnitas omal ajal seda noort inimest, kes nüüd endalt elu võttis...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ja see bitt ja bait aastateks kättesaadavateks - mis sellest kasu on? fb eravestlustes, kuskil grupichattides ja kommentaarides toimuv kiusamine - mida sa teed selle 12 aastasega siis? vastutusele nagunii ei võta.
    Tõmbad mingi kampaania käima ja lased inimese alla.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Sai sel aastal esimest korda rahvaspordiüritusel osaletud. Tegin tiiru ümber Viljandi järve. Mõnus oli üle pika aja, aga...
    Mille kuradi pärast on vaja pesltvaatajatel raja ääres suitsu kimuda? Ma lasen pea 12 km pulss punases ja siis aeg-ajalt pean boonusena saama tubakasuitsu lisaks. Ilma selleta oleks olnud lõbusam. Päriselt!

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kasutaja kapriolypg.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kasutaja kapriolypg.
    Ajame kamba kokku ja paneme lõuga?