Lehekülg 318, kokku 320 EsimeneEsimene ... 218268308314315316317318319320 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 341 kuni 6 360, kokku 6389
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Seesama must tont oli vist samal peol mingit brünetti ka kabistamas - pildid olid kuskil üleval

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Seesama must tont oli vist samal peol mingit brünetti ka kabistamas - pildid olid kuskil üleval
    Seda pilti pidasid silmas?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui lähed tööpäevajärgselt basseini ujuma ja riietusruumis avastad, et ujukad jäid koju.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kui lähed tööpäevajärgselt basseini ujuma ja riietusruumis avastad, et ujukad jäid koju.
    Keegi kasutab ujukaid enam?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Keegi kasutab ujukaid enam?
    ??????????????????? Mis sa käid boxeritega ujulas v? Või teksadega?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    ??????????????????? Mis sa käid boxeritega ujulas v? Või teksadega?
    Full Borat.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

See jant alkopiirangutega ikka jube nörritav, vähemalt imekspandavalt pikem etteteatamisaeg.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    https://www.delfi.ee/news/paevauudis...ka?id=91109281

Mida teha selliste inimestega?
    Krt meil igapäev numbrid aina suurenevad. Koldeid tuleb uusi juurde. Aga inimesed käituvad süüdimatult. Fakk noh.
    Käi perse ausalt oma delfi ja hirmutamisega. Närvi ajab kui helbekesed selle massipsühhoosiga koguaeg suruvad.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Käi perse ausalt oma delfi ja hirmutamisega. Närvi ajab kui helbekesed selle massipsühhoosiga koguaeg suruvad.
    Ega tatrahelbed oma plämaga paremad pole.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ega tatrahelbed oma plämaga paremad pole.
    Absoluutselt

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Väljamõeldud viirusega, mida surutakse eliidi poolt, et riikide sulgemise arvelt veelgi rikastuda ja varjata fakti, et tegelikult põhjustavad sümptomeid 5G tornid. Lisaks müüd pedofiilidele riidekappide pähe lapsi.
    20 LEGEND

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Väljamõeldud viirusega, mida surutakse eliidi poolt, et riikide sulgemise arvelt veelgi rikastuda ja varjata fakti, et tegelikult põhjustavad sümptomeid 5G tornid. Lisaks müüd pedofiilidele riidekappide pähe lapsi.
    My man.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Väga õige. Tegelik põhjus on ikkagi vot just nendes samades ''Hoia'' appides, millega saab inimesi trackida. Hirmu külvatakse igalepoole ning varsti lasevad kõik ennast vaktsineerida ning seal sisaldavate ainetega muudetakse inimesed ravimifirmade ees sõltlasteks. Sõltuvuses inimesi on valitsuste poolt lihtsam ohjeldada. Lugege Telegrami härrased ja te tunnete kuidas teil see mõtlemine lahti läheb. Natukene researchi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kle sa oled juba sama puudulik kui sambaz
    Ei, vastupidi. Ainukene idioot oled sina hetkel, kes ei saa aru järjekordselt irooniast, mida nasfal pakub. Ja üldjuhul kui sul mingid probleemid jätkuvad minuga, nii siin kui seal teemas, siis võid mulle fesarisse vms kirjutada, olen üsna lihtsasti leitav või siis parem saame kokku ja saad hingelt ära rääkida, mis sind vaevab täpsemalt.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kle sa oled juba sama puudulik kui sambaz
    On sul ikka elus kõik korras?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Mind ajab nii kettasse see, et üha rohkem inimesi ei pea kellaaegadest absoluutselt kinni või lihtsalt sirge molliga ei ilmuta üldse kohale. Ei vaevuta ka teada andma, kui hilinetakse või ei saa siiski mingil x põhjusel kokku saada kokkulepitud ajal. Eile leppisin kokkusaamise kl 18:00ks kokku, kell 18:15 siis proovisin kuskilt kätte saada- vend ei vasta telefonile, messengeris vaikus ja siis kell fcn 21:11 kirjutab: kuule sorry mul oli SOS olukord, auto läks katki. Ma ei osanud ausalt midagi muud vastata kui:"Tahaks sina olla". Nüüd vähemalt tean, et sellise vennaga ei saa asju ajada. Juhtub mul ainult taolisi asju ala paar korda kuus?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Mind ajab nii kettasse see, et üha rohkem inimesi ei pea kellaaegadest absoluutselt kinni või lihtsalt sirge molliga ei ilmuta üldse kohale. Ei vaevuta ka teada andma, kui hilinetakse või ei saa siiski mingil x põhjusel kokku saada kokkulepitud ajal. Eile leppisin kokkusaamise kl 18:00ks kokku, kell 18:15 siis proovisin kuskilt kätte saada- vend ei vasta telefonile, messengeris vaikus ja siis kell fcn 21:11 kirjutab: kuule sorry mul oli SOS olukord, auto läks katki. Ma ei osanud ausalt midagi muud vastata kui:"Tahaks sina olla". Nüüd vähemalt tean, et sellise vennaga ei saa asju ajada. Juhtub mul ainult taolisi asju ala paar korda kuus?
    Ojaa... Mind tõmbab ka see kettasse.

Isegi mitte hiljaksjäämine, aga suhtumine teise inimese vaeva, töösse ja aega.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Jube sitt on see, et kuna MITTE KEEGI ei pea enam kokkulepitud kellaaegadest ABSOLUUTSELT kinni, siis olen ka ise hakanud endale teadlikult hilinemist sisse arvetsama. Sest väga loll on kümnest korrast kümnel lolli näoga õigel ajal tühja istuda ja telefonilt kella tiksumist vaadata.
    Ehk süüdimatud hilinejad on ka mind ennast halvemaks inimeseks teinud ja see häirib mind peaaegu sama palju, kui raisatud aeg ja üles näidatud lugupidamatus.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kellaaeg on (ahistav) sotsiaalne konstruktsioon!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud