Lehekülg 322, kokku 328 EsimeneEsimene ... 222272312318319320321322323324325326 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 421 kuni 6 440, kokku 6550
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Selleks, et kogu maailm toimiks päikeseenergial, pole maailmas piisavalt räni, et seda plaani ellu viia.
    Call Thanos.

Algupärane

Tuulikitega on ka see jama, et tiivad vajavad vahetamist mingi aja kasutuses olles ja neid ei saa taaskäidelda.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    2.5k eest võivad mu magamistuppa ka paigaldada kui tahavad. Luban piisavalt palju mehhiko toitu süüa, et öösel töös seda hoida pealekauba.
    Oleme keskkonnasââstlikud ja ârme impordi maitseaineid jne. Sobib väga hästi ka hapukapsas

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Tuulikitega on ka see jama, et tiivad vajavad vahetamist mingi aja kasutuses olles ja neid ei saa taaskäidelda.
    Miks neid taaskäidelda ei saa?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Miks neid taaskäidelda ei saa?
    Mingi väga spetsiifiline materjal, mida veel ei osata uuesti kasutada. https://www.bloomberg.com/news/featu...p-in-landfills
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

sama case enamik komposiitmaterjalide puhul

ostke kõik endale carbon trussikud

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    sama case enamik komposiitmaterjalide puhul

ostke kõik endale carbon trussikud
    Cabron stringe küll naised ostaks!

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Need inimesed, kes siiamaani raiuvad seda loosungit, et ega euro hinda ei tosta ju, kuigi kümme aastat moodas ja ilmselgelt asjad kallinevad.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Need inimesed, kes siiamaani raiuvad seda loosungit, et ega euro hinda ei tosta ju, kuigi kümme aastat moodas ja ilmselgelt asjad kallinevad.
    Mis on inflatsioon?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Bahahahahahhahaha mis seeni sa sõid, sheeri kama.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Mul on ka raamatud, millel hind sisse trükitud 20 kopikat, miks me üldse kroonile üle läksime?

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Ma pakuks, et baller pigem mõtleski niipidi, et on mingi närvidele käiv seltskond, kes siiamaani ironiseerib selle lause üle. Ja paneb iga inflatsiooniilmingut selle süüks, et 10a tagasi tuli euro. A vb olen mina liiga sinisilmne.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Ma pakuks, et baller pigem mõtleski niipidi, et on mingi närvidele käiv seltskond, kes siiamaani ironiseerib selle lause üle. Ja paneb iga inflatsiooniilmingut selle süüks, et 10a tagasi tuli euro. A vb olen mina liiga sinisilmne.
    Kuidas perset ma sellest aru ei saanud? Peab enda seeni sheerima. Vist viimast rida ei lugenud or something, aga eksisin ja sul on õigus.

Algupärane

Tsitaat EESTI linna linnapealt: "Muidugi on see kurb, et meie lapsed ei näe uusaastaööl linnaväljakul näärivana."

Kuidas see inimene saab linnapea olla? Ta oli korrupeerunud linnapea pearaamatupidaja, kes leidis, et linn ei pea süüdistama linnapead, sest mis seal ikka. No see on nagu kroonijuveel. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...pi?id=91951061

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Tsitaat EESTI linna linnapealt: "Muidugi on see kurb, et meie lapsed ei näe uusaastaööl linnaväljakul näärivana."

Kuidas see inimene saab linnapea olla? Ta oli korrupeerunud linnapea pearaamatupidaja, kes leidis, et linn ei pea süüdistama linnapead, sest mis seal ikka. No see on nagu kroonijuveel. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...pi?id=91951061
    Mida sa selliselt Fašišti värdjalt ikka loodad. Ega ta ei ole kunagi enda Nõukogude meelsust ja crushi Putini vastu eitanud. Ma ei usu, et see isegi kogemata öeldud oli vaid ta mõtleski nii.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Just nii

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Käisin reedel koroonatesti tegemas, et saaks minna esmaspäeva hommikul operatsioonile, mida olen pool aastat oodanud. Koroonatestil tädi ütles, et reede õhtul kella viieks on digiloos vastus üleval. Fakk, siiamaani ei ole vastust teada ja kui homme hommikuks teada pole, siis ilmselt mind opile ei lastagi... Oma peas olen juba tuhat asja läbi mõelnud, kuidas esmaspäeva hommikul saadetakse mind minema ja saan uue aja alles suveks.
    Ajab närvi ja tekitab stressi samal ajal.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Käisin reedel koroonatesti tegemas, et saaks minna esmaspäeva hommikul operatsioonile, mida olen pool aastat oodanud. Koroonatestil tädi ütles, et reede õhtul kella viieks on digiloos vastus üleval. Fakk, siiamaani ei ole vastust teada ja kui homme hommikuks teada pole, siis ilmselt mind opile ei lastagi... Oma peas olen juba tuhat asja läbi mõelnud, kuidas esmaspäeva hommikul saadetakse mind minema ja saan uue aja alles suveks.
    Usun, et ajab leili.
    Ma tegin teisip kl 11 ja 03:40 kolmap varastel tundidel oli tulemus digiloos (vôib-olla kiirendas yleslaadimist see asjaolu, et oli positiivne)

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Ma ei tea mis opp ja mis haigla, aga TÜ kliinikumis ennem oli nõutud, et kliinik teeb selle testi ise. Muidugi sellega läks üks päev raisku

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud