Lehekülg 320, kokku 320 EsimeneEsimene ... 220270310316317318319320
Näidatakse tulemusi 6 381 kuni 6 391, kokku 6391
    Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Inimeste kitsas või olematu maailma vaade ja kõikide osapoolte radikaliseerumine.
    Täna ründas mind üks kolleeg "homo temaatikaga". Käib tööl, täidab korrektselt oma tööülesandid, maksab makse ja on emaks kolmele lapsele. Tavaline pere inimene. (vene emakeelega) Ei ole kordagi kuulnud putjat kiitmas. Normaalne kolleeg. Igastahes oli ta väga häiritud viimasest Heameele avaldusest. (Piinlik tunnistada ,aga ma ei olnud kuulnudki). Ja raiub mulle, et need neetud gay d soovivad temalt perekonna ära võtta ja "traditsioonilise" perekonna keelustada jne. Jõuan veel mõelda, et millele põhineb tema mõttekäik. Või mis asi inimesi hulluks ajab. See monoloog oli päris õudne ja väga piinarikas minule.
    Selle valguses siis loen virginia woolfi kommuuni. Ja oh imet. Sarnane vaimupimedus paistab vastu. Kodanik Siim Nestor on püüdnud selgitada oma vaadet, et üks plakat võib teatud seltskonna käes päris korralik "laskemoon" olla. Virtuaalne vastu hambaid andmine pole üldse ilus, mis sealt järgneb. Pm jääb kõlama, et inimestele ei peagi enam midagi selgitama. Nahhui nada. Radikaliseerume. Tahaks küsida: Kas tanke tahate tänavatele v?
    Arusaamata, et tegelikult on sellise nn klassikalise ekre arvamusega inimesi ikkagi väga vähe. Suurem osa inimesi on kas poolt või nn halli vaatega. Samas kui anda "padruneid ".... Ja siis imestatakse kust tulevad ekre hääled. Tegelikult ma hakkan vaikselt arvama, et me väärimegi seda valitsust (ütlen seda vastikus tundega hinges).
    Edu meile.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma olin tollest Nestori postituses tiba üllatunud, sest ta on viimasel ajal üksjagu plähmerdanud.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kinder-munades on viimasel ajal mingi suva sitt ainult kuhu on kadunud leidlikud ja toredad jubinad, mis lastele meeldivad?

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Fleshlight?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

See kaameratöö

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Fleshlight?
    Su lastele meeldib taskulamp-tuss? Ma pole veel tutvustanud neile

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Su lastele meeldib taskulamp-tuss? Ma pole veel tutvustanud neile
    Minu paha. Ma arvasin, et sa räägid endast.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Kinder-munades on viimasel ajal mingi suva sitt ainult kuhu on kadunud leidlikud ja toredad jubinad, mis lastele meeldivad?
    +1 täielik overpriced saast. Õnneks on hetkel trollifännamine ja kinderi alternatiiviks on miskisugused trollide munad.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Päästjate palgad.....rets lugeda. 800-900 eurot kuus... Oleks endalgi huvi olnud selle ameti vastu aga no sellise tööga selline palk, karjuv ebaõiglus ja mõnitamine.

https://ekspress.delfi.ee/kuum/paast...us?id=91472638
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Lamavad politseinikud, mille ületamiseks peab sõitma piirkiirusest märkimisväärselt aeglasemalt.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Päästjate palgad.....rets lugeda. 800-900 eurot kuus... Oleks endalgi huvi olnud selle ameti vastu aga no sellise tööga selline palk, karjuv ebaõiglus ja mõnitamine.

https://ekspress.delfi.ee/kuum/paast...us?id=91472638
    keda need päästjad kotivad, peaasi, et repsi lapsed saaks kooli veetud maksumaksja rahaga. peaasi, et me kogu riigikogule liisiks kallimalt autosid tasuta kui maksaks õiglast palka neile.

oleme küll päris heaoluriik, aga mõni asi on ikka nii sad, et paneb masetsema ja see on üks neist asjadest.
    Je suis Nasfal

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud