Lehekülg 305, kokku 321 EsimeneEsimene ... 205255295301302303304305306307308309315 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 081 kuni 6 100, kokku 6405
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Jubedad terminid arthouse, indie ja mis iganes veel, mida kindlasti tuleb vastandada paha-paha "kommertsi" ja "peavoolule". By Tristan Priimägi.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Aastaid on jäänud mulje, et Omnival on pakiautomaatidega jamasid ja Smartpostiga pole endal ühtegi probleemi olnud...aga nüüd...kaks nädalat tagasi ostsin ühe asja ja saatja pani smartposti. Läks nädal mööda ja tundus asi kahtlane. Helistasin smartposti, öeldi, et pakiautomaat on täis, et saadame kulleriga ja pakk jõuab paari päeva jooksul maksimaalselt. Läks 4 päeva mööda, helistasin smartposti. Öeldi, et uurin asja ja helistan teile kohe tagasi. Kõnet ei tulnud. Helistasin järgmine päev uuesti, öeldi, et uurin asja ja annan hiljemalt lõunaks teada. Kõnet ei tulnud. Nüüd helistasin ja ikka nad ei paku mõistlikku lahendust. Öeldi, et helistage kolmapäeval uuesti kui pakki pole kätte saanud. Hiinast jõudis ka varasemalt pakk kiiremini, kui ühest eesti otsast teise.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Hetkel nuriseda postiteenuste üle on suhteliselt munn käitumine.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma tellisin 13. aprillil Amazonist (.co.uk) paki, nädal hiljem (20. aprillil) pandi teele, 24.-ndal sain SMSi, et pakk on Smartposti automaadis.
    põhimõtteliselt sama - 15.04 tellisin, 21.04 pandi teele ja täna tõi kuller ukse taha, kuigi olin valinud pakiautomaadist kättesaamise.

ja kordagi pole olnud ühegi postiteenuse osutajaga probleeme.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Youtube´i reklaamid. Need just, mis on nagu mega pikad. Olin pesemas ja hea muss käis taustaks ja järsku algas mingi Betsafe jalkagurude osa. Nagu wtf? ma olin in da zone pesemisel ja järsku selline asi.
    seda kuulasid või - https://www.youtube.com/watch?v=zJLVGNLLo-M

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Ma tellisin eelmisel neljapäeval millalgi pärastlõunal ühe paki. Reede ennelõunal oli teisest Eesti otsast kodulähedases pakiautomaadis kohal. Smartpost. Olin väga meeldivalt üllatunud, kuna tellimisel anti info, et läheb kaks päeva. Ning Omniva puhul oli viide a la "pikem tarneaeg".

Aga teemasse ka.

Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ma tellisin eelmisel neljapäeval millalgi pärastlõunal ühe paki. Reede ennelõunal oli teisest Eesti otsast kodulähedases pakiautomaadis kohal. Smartpost. Olin väga meeldivalt üllatunud, kuna tellimisel anti info, et läheb kaks päeva. Ning Omniva puhul oli viide a la "pikem tarneaeg".

Aga teemasse ka.

Kuradi erilubadega Eesti suursaartele pääsemine. Tere Nõukogude Liit jne. See ei ole tõsiseltvõetav exiti-strateegia, eriti kui me ei räägi Saaremaast.
    Miks sul sinna va saarele vaja minna on? Praegu pole ju suvi veel.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Aga varsti saab ju muuseumites käia, mis pidi kõiki noori ja aktiivseid meelitama!

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Miks sul sinna va saarele vaja minna on? Praegu pole ju suvi veel.
    Koju võiks ikkagi iga inimene saada. Maal on praegusel ajal palju töid, mida vaja teha.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma siiski pole napsuga liialdanud. Mõltesin, et kuulsin valesti.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Koju võiks ikkagi iga inimene saada. Maal on praegusel ajal palju töid, mida vaja teha.
    Räägid kogu saarlaste eest, mandrimeeste eest, rahva eest, kuna nädal või kaks on nakatuskõver olnud kergelt allapoole? Kaitsed kogu saaremaad mandri eest või andrit Saaremaa eest? Või pole vaja kaitsta, sest Saaremaa on nagu kõik maakonnad ses olukorras?

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

siiski oht on olemas, pigem mitte ju riskida, et jälle nakkuskolle võiks tulla

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Räägid kogu saarlaste eest, mandrimeeste eest, rahva eest, kuna nädal või kaks on nakatuskõver olnud kergelt allapoole? Kaitsed kogu saaremaad mandri eest või andrit Saaremaa eest? Või pole vaja kaitsta, sest Saaremaa on nagu kõik maakonnad ses olukorras?
    Aga mina ju ei rääkinudki Saaremaast. Kirjutasin seda oma esialgses postituses. Hiiumaal on viimase kolme nädalaga üks koroonaviirusesse nakatunu. Inimesed ei saa koju ega tööle. See ei ole okei.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Aga mina ju ei rääkinudki Saaremaast. Kirjutasin seda oma esialgses postituses. Hiiumaal on viimase kolme nädalaga üks koroonaviirusesse nakatunu. Inimesed ei saa koju ega tööle. See ei ole okei.
    Hiiumaa enda soov suures osas. Kannatust peab olema.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Hiiumaa enda soov suures osas. Kannatust peab olema.
    Ma ei viitsi teravmeelitsema hakata, aga kopeerin Hiiumaa kriisikomisjoni liikme värske avalduse:
    Palun vabandust.

Mul on siiralt kahju, et olen selle segaduse eest kaasvastutav.

Vabandan, et me ei ole suutnud kokku leppida ega vabariigi valitsusele edastada, mismoodi meie siin Hiiumaal täpselt näeksime piirangute leevendamist.

Nüüd juhtus see, mis taolises situatsioonis ikka juhtuda võib. Kui sa enda eest piisavalt konkreetselt ei räägi, siis teevad seda teised sinu eest.

Kui saaksin, vabandaksin ka kriisijuhi eest. Ilmselt ei soovinud ta sellist segadust tekitada, ent tundub, et ta ei saanud piisavalt pädevat nõu.

Tänane lahendus on mitut pidi ebamõistlik. Näiteks ei ole võimalik piisavalt objektiivselt hinnata, kes peaks sinna 20 inimese hulka kuuluma, et üle mere sõita. Samuti kasvatab see omavalitsuse ja PPA halduskoormust, sest taotlused tuleb registreerida, neid menetleda, teha mingite parameetrite alusel valik, saata taotlustele vastused jne.

Hiiumaal oleme vallavalitsuse ja kriisikomisjoni tasemel rääkinud piirangute leevendamise kavast, kus esimene samm oleks püsielanike jaoks piirangute kaotamine. Olgu see siis seotud mandril tööl käimise või muu säärasega.

Tahan uskuda, et tänane otsus oli inimlik aps ning see esimesel võimalusel parandatakse.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Hiiumaa valla juhid ja vist kogukond oli veel poolteist nädalat tagasi hoopis teisel arvamusel, et võiks ikkagi olla mai lõpuni kinni, igaks juhuks, ja leevendused ainult pereliikmeteleliiklemiseks. Nüüd nädal aega peamisi näitajaid/mõõdikuid vaadates tundub kõigile, et mis enam, uksed valla. Teiste saarte, ehk va Saaremaa ja Muhumaa pandi kinni saarte enda soovil, kogu aeg on olnud ka sõnum, et me peame tegema samm-sammult, leevendame, siis vaatame, mis juhtub, kui hästi, siis piirangud maha. Nüüd aga on kohe ja kõik, kui ei, siis kõik on lollid. Aga kui mandrilt suvilasse kippuvad inimesed saarel viiruse valla päästavad kaevamistöid tehes, siis pole ju enam tagantjärele tarkusega midagi peale hakata. Nagu ühel võrkpallimängul vms.
    Rahvastikuregistri/ kinnisvara olemasolu alusel saarele lasta on juba tegelikult samm, mis sisuliselt on piirangute kaotamine. tehti etevaatlik samm nädalaks või pisut rohkemaks, aga ikka halvasti.,
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kas Sa oled Arnold Rüütli sugulane?
    Ei, ma olen sinu sugulane. Või ema. Teen seda õigesti?

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Hiiumaa valla juhid ja vist kogukond oli veel poolteist nädalat tagasi hoopis teisel arvamusel, et võiks ikkagi olla mai lõpuni kinni, igaks juhuks, ja leevendused ainult pereliikmeteleliiklemiseks. Nüüd nädal aega peamisi näitajaid/mõõdikuid vaadates tundub kõigile, et mis enam, uksed valla. Teiste saarte, ehk va Saaremaa ja Muhumaa pandi kinni saarte enda soovil, kogu aeg on olnud ka sõnum, et me peame tegema samm-sammult, leevendame, siis vaatame, mis juhtub, kui hästi, siis piirangud maha. Nüüd aga on kohe ja kõik, kui ei, siis kõik on lollid. Aga kui mandrilt suvilasse kippuvad inimesed saarel viiruse valla päästavad kaevamistöid tehes, siis pole ju enam tagantjärele tarkusega midagi peale hakata. Nagu ühel võrkpallimängul vms.
    Rahvastikuregistri/ kinnisvara olemasolu alusel saarele lasta on juba tegelikult samm, mis sisuliselt on piirangute kaotamine. tehti etevaatlik samm nädalaks või pisut rohkemaks, aga ikka halvasti.,
    Ma nüüd lisan siis, et ma olen hiidlane ja osa kogukonnast. Mu kodu on seal. Oma maksud maksan ma sinna. Su väited ei ole päris tõesed. Tänased otsused on mõistlikud. Eilne oli totaalne pask. Sellest saadi ka õnneks kiiresti aru.

Aga tuua siia hinnangud "kohe ja kõik, kui ei, siis kõik on lollid" ... Teema nimi on "Mis teid närvi ajab?" ja mind hiidlasena ajavad eilsed nõukaaegsed erilubade otsused närvi. Ent ma ei heida ette, kui sa sellest aru ei saa. Mandri-Eestis pole täheldanud, et ühegi omavalitsuse piirid kinni oleks pandud.

Ja veel tausta mõistmiseks, et sa ei elaks arvamusega "mandrilt suvilasse kippuvad inimesed saarel viiruse valla päästavad kaevamistöid tehes", siis Hiiumaa on 1000 ruutkilomeetrit suur ning isegi suvehiidlastega ei tekiks tänasel päeval seal rahvastikutihedusega suuri probleeme ehk kontakte teiste inimestega on vähe. Kui Hiiumaal näed 20-minutilise autosõidu jooksul näiteks kuut vastutulevat autot, on see juba tavapärasest tihedam liiklus. Näiteks A. Le Coq Arenat hiidlastega ära ei täidaks. Ehk enne kui jubedalt targutama hakkad, tunneta palun kohalikku keskkonda.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ma nüüd lisan siis, et ma olen hiidlane ja osa kogukonnast. Mu kodu on seal. Oma maksud maksan ma sinna. Su väited ei ole päris tõesed. Tänased otsused on mõistlikud. Eilne oli totaalne pask. Sellest saadi ka õnneks kiiresti aru.

Aga tuua siia hinnangud "kohe ja kõik, kui ei, siis kõik on lollid" ... Teema nimi on "Mis teid närvi ajab?" ja mind hiidlasena ajavad eilsed nõukaaegsed erilubade otsused närvi. Ent ma ei heida ette, kui sa sellest aru ei saa. Mandri-Eestis pole täheldanud, et ühegi omavalitsuse piirid kinni oleks pandud.

Ja veel tausta mõistmiseks, et sa ei elaks arvamusega "mandrilt suvilasse kippuvad inimesed saarel viiruse valla päästavad kaevamistöid tehes", siis Hiiumaa on 1000 ruutkilomeetrit suur ning isegi suvehiidlastega ei tekiks tänasel päeval seal rahvastikutihedusega suuri probleeme ehk kontakte teiste inimestega on vähe. Kui Hiiumaal näed 20-minutilise autosõidu jooksul näiteks kuut vastutulevat autot, on see juba tavapärasest tihedam liiklus. Näiteks A. Le Coq Arenat hiidlastega ära ei täidaks. Ehk enne kui jubedalt targutama hakkad, tunneta palun kohalikku keskkonda.
    Mind ajas närvi ka. Kordan, Hiiumaa pandi kinni saarte endi soovil, et kaitsta saarelisi kogukond, kus, kui üldse, arstiabi kättesaadavus on vähene ja keeruline, kus kogukondlikult inimesed käivad tihedalt läbi ehk kui keegi kogukonnast haigestub, siis levib kontrollimatult ja haiglakapatsiteet on väga piiratud. Ja selles mõttes ei päde see väide, et mandri-Eestis ei pandud ju küll ühtegi omavalitsust kinni-justnimelt, keegi ei ole nagu palunud ka.

Pluss, nõukaaegsed eriload oli väga suures ulatuses ametkondade soovitus selle pealt, mis nädal tagasi kriisikomisjonides räägiti-soovitati. Osaline avamine, samm-sammult. Läks pool nädalat mööda, siis oli aga hoopis teine jutt, kõik lahti ja kohe mai algusest.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud