Lehekülg 317, kokku 321 EsimeneEsimene ... 217267307313314315316317318319320321 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 321 kuni 6 340, kokku 6402
    Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Oeh. Rüütelmaa. Selle inimese kohta pole ammu enam sõnu. Imeinimene.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Üks sõna on - koonus.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Rüütelmaa Laseris. Täielik kloun.

https://play.tv3.ee/laser-10970029
    Mis ma just vaatasin? Lusti Katrin tuli kohe meelde. Teemapüstitus on küll õige, aga seda eksperimenti vaadata oli küll natuke piinlik.

Mis silma veel hakkas? Tallinna linn on julgeid inimesi täis, et julgevad autodega koos tänavatel liigelda. Ma olen enda arust üle keskmise rattaga sõitja. Aastas sõidan kuskil maha 2500 km, aga autodega tänaval ma küll koos ei julge liigelda. Olgu isegi koonused meid eraldamas. Meie autojuhtide kultuur, õigemini kultuuritus jalgratturite suhtes on päris jube.

Kas peale saatejuhi veel mõni jalgrattur selles klipis kiivrit kandis? Ma küll algusest peale seda ei jälginud, aga tundus, et enamus mitte. Ilmselt puupeal ei ole kiivrit vaja.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tallinna aegadest mäletan, et palju hullem koht on kesklinna poolt tulles, kui tahad Kristiine raudtee viadukti alt läbi minna. Seal on selline tugev 50% võimalus, et elu trolli lõõtsa vahel lõppeb.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Tallinna aegadest mäletan, et palju hullem koht on kesklinna poolt tulles, kui tahad Kristiine raudtee viadukti alt läbi minna. Seal on selline tugev 50% võimalus, et elu trolli lõõtsa vahel lõppeb.
    Seal on ju piirdeaiaga eraldatud jalakäijate/jalgratturite tee ning pole ühtegi põhjust mööda maanteed lasta.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

+1

Mul vajusid seda klippi vaadates käed rüppe ja mokk ahastusest töllakile.
    Meenutas väga mõnda Tujurikkuja või Kreisiraadio sketši.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust

Kas peale saatejuhi veel mõni jalgrattur selles klipis kiivrit kandis? Ma küll algusest peale seda ei jälginud, aga tundus, et enamus mitte. Ilmselt puupeal ei ole kiivrit vaja.
    Fixiega jorss oli ka kiivriga ja näitas väga stiilset pidurdamistehnikat

Seadus 16+ vanuses inimesi ei kohusta kiivrit kanda ja tõesti tundub, et inimeste ohutunne on suhteliselt madal, sest vähe sellest, et sõidetakse kiivriteta, on tihti ka rattad sellised suht kahtlased.

Endal on sõidukogemus Tallinna linnaliikluses olemas ja kui muidu olukord suht ok, siis samasugust teispool pidevat joont väljasurumist olen bussi poolt ka korra tundnud. Õnneks lõppes äärekivi (vahetult enne Sparta õue) ära ja sain sujuvalt teelt välja vajuda, et hetk hiljem bussipeatusesse reastunud ja seal peatunud bussist mööduda. Eks see jäägu bussijuhi südametunnistusele, et mis häda tal oli peatusesse reastuma hakata nii vara ja sellega mind teelt välja suruda.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis ma just vaatasin? Lusti Katrin tuli kohe meelde. Teemapüstitus on küll õige, aga seda eksperimenti vaadata oli küll natuke piinlik.

Mis silma veel hakkas? Tallinna linn on julgeid inimesi täis, et julgevad autodega koos tänavatel liigelda. Ma olen enda arust üle keskmise rattaga sõitja. Aastas sõidan kuskil maha 2500 km, aga autodega tänaval ma küll koos ei julge liigelda. Olgu isegi koonused meid eraldamas. Meie autojuhtide kultuur, õigemini kultuuritus jalgratturite suhtes on päris jube.

Kuidas seda muuta? Saata PR-katastroof Talvo peale tänavapesuga tegelema? Need kummikoonused vms on tegelikult päris suur abi, väike asi, aga abiks seegi. Kiivrite jutt on asjakohane, aga antud juhul on tegu ikka väga hoolimatu suhtumisega liikluskorralduses.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kummikoonuste vastu räägib vist ainult lumekoristuse keerulisemaks ajamine?

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ma pole spetsialist, aga kas nagunii ei oleks mõistlik novembrist need ära korjata, väga palju rattureid vist siis enam tänavatel näha pole.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Eestis ei saja lund.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

https://epl.delfi.ee/eesti/tallinn-k...ed?id=50901841

enne kui Tehnika tn teostati Eestile nii omane ühendatud universaalse kõnnitee-jalgrattatee remont/laiendamine,
    jooksis rattatee paral. kõrvaltänavast ja oli sõidukitest eraldatud vist nendesamade betoonpätsidega nagu nüüd Pirita tee bussirada
    (huvitav, et Pirita teed lumest koristada need ei sega)

Sügise tänav on terve tänava pikkuse ulatuses leivapätsidega tähistatud. Kuna aga tee on nii kitsas, siis pargitakse jalgrattateele ja lume alt ei pruugi neid pätse nähagi,” kirjeldas säästva arengu ja planeerimise ameti liiklusosakonna juhataja kt Mati Songisepp.
    Songisepa sõnul takistavad betoonkühmud ka tee koristamist ja jalgratastega sõidetakse talvel harva. “Ei ole mõtet hoida kahe meetri laiust teed kinni, kui seal sõidab nädalas üks rattur,”
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma tinderdeitisin kunagi ühe neiuga, kes umbes teise veini ajal hakkas rääkima, et tema klassi juhtum oli filmis Klass näidatud rannastseen. Ehk nad meelitasid ka enda klassi gaynoormehe randa, kus siis nõmetseti. Kõik kambas, kuna koos on ju toredam. Hiljem sai sellest kiusatud noormehest linnaametnik, kes tuli linna jõulupeolt, kõndis Kalaranna poole ja leiti hiljem sealt veest surnuna. Ütleme nii, et ka see neiu kandis kogu seda nooruspõlve taaka sealt kuskilt Sütevakast väga kaasas.
    Teisipäeval saab ühes lehes seda ilmselt ka lugeda, et mis toona juhtus.
    Pean tunnistama, et "Klass" kunagi mõjus ikka omajagu raputavalt..
    Tekkis ka huvi selle taustaloo vastu ja kui nüüd lõpuni aus olla, siis kui eile juhuslikult Õhtulehe müügiinimene helistas ja aastaks 3,5 EUR per kuu eest lugemisõigust pakkus siis oli sellel huvil ka osa tellimuse tegemise juures.

Aga loo juures jäi miski häirima.
    See kahtlus, mis mitmel pool õhku jäi, kuidas inimesed kirjutavad, et "Elas ju selle kiusamise üle, miks nüüd nii palju hiljem oleks pidanud vabatahtlikult minema."
    See näitab kui vähe inimesed selliseid traumasid mõistavad vaatamata sellele, et asja väga lähedalt kõrvalt nägid.
    Või üldse seda kui vähe mõistetakse inimese psüühikast. Nagu inimese teadvus ning emotsioonid töötaks lineaarselt. Nagu ükskõik milline väike seik mis minevikus läbielatuga seostub ei võiks mõju avaldada kui "kõik läheb hästi, on olemas hea töö ja elukaaslane." Nagu inimese mõtteid ei võiks mõjutada ka näiteks alkohol jms faktorid.

Või on see siis mingi moodus endalt alateadlikku (nii põhjendatud kui ka põhjendamata) süüd ära lükata ja klammerduda selliste vastuste külge mis aitaks seda süüd enda pealt ära lükata.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Rüütelmaa Laseris. Täielik kloun.

https://play.tv3.ee/laser-10970029
    Nägin nüüd ka 😂😂😂

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

See saatejuht oli küll üsna ebameeldiv.

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Kui kaua saab üks inimene olla sellisel ametikohal? Ma mäletan enda lapsepõlvest, kuidas ta Stop saates möllas ja siiamaani on samal ametikohal.

Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Ootaks siis sarnast tänavapuhastuse brigaadi sügisesel lehelangemise ajal Tehnika tänavale, liikluses osalejad on seatud ohtu

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Siin ei aita muu, kui lehtede vahele mõni tomat visata...

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Siin ei aita muu, kui lehtede vahele mõni tomat visata...
    Tomatid ei tööta.
    KOONUSED tuleb liimida!

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Kui kaua saab üks inimene olla sellisel ametikohal? Ma mäletan enda lapsepõlvest, kuidas ta Stop saates möllas ja siiamaani on samal ametikohal.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud