Lehekülg 271, kokku 274 EsimeneEsimene ... 171221261267268269270271272273274 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 401 kuni 5 420, kokku 5475
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Tõsiselt ajab närvi, et foorumis enam counti ei ole. Raisk!

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas matys Vaata postitust
    Tõsiselt ajab närvi, et foorumis enam counti ei ole. Raisk!
    plussüks

millal ta välja saab?

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Krdi sääsepunnid. Terve ööga terve rodu tulnud juurde. 😀

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

See kui ühistranspordis on aknad kinni sellistel ilmadel. Pohhui, et võiks nagu lahti teha koheselt, mitte häbeneda eestlase moodi, kas ma ikka võin teha või ei. Täna julmalt 42 buss suunaga kaubamaja poole, suht täis buss ja julmalt inimestel lebo, et yolo, õhku pole vaja ja higistame edasi. Need pilgud kus ma pidin trügima, et need 2 akent lahti teha oli midagi priceless. Tra küll.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    See kui ühistranspordis on aknad kinni sellistel ilmadel. Pohhui, et võiks nagu lahti teha koheselt, mitte häbeneda eestlase moodi, kas ma ikka võin teha või ei. Täna julmalt 42 buss suunaga kaubamaja poole, suht täis buss ja julmalt inimestel lebo, et yolo, õhku pole vaja ja higistame edasi. Need pilgud kus ma pidin trügima, et need 2 akent lahti teha oli midagi priceless. Tra küll.
    +kvadrillion.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Sõites Igapäevaselt trammiga, siis ka seal on praegu sellisel ilmadega aknad lahti, aga sellest on sama palju kasu kui minust kokana. 😀

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kui vaatad peol kaugelt, et ilus kreemitort, aga lähemale jõudes osutub võileivatordiks. Tra, kes on üldse nii südametu, et võileivatordi tellib.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui vaatad peol kaugelt, et ilus kreemitort, aga lähemale jõudes osutub võileivatordiks. Tra, kes on üldse nii südametu, et võileivatordi tellib.
    Kes üldse torti sööb?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Kes üldse torti sööb?
    Sabulaarid

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kui vaatad peol kaugelt, et ilus kreemitort, aga lähemale jõudes osutub võileivatordiks.
    Metafoorid?

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Fookin hell. Tordid on ülimad.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei saa üldse teemast aru.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei saa üldse teemast aru.
    Resümee on, et võileivatordid sakivad.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Resümee on, et võileivadordid sakivad.
    See pole metafoor? Muidu ei saki ju.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Ettemaksud. Kui mu allhankija küsib ettemaksu, siis ma põhimõtteliselt laenan raha talle. Mu tööandja ei ole mingi pank või krediidiettevõte. Lisaks muidugi see, et kõrvad lontis bossi juurde minna ettemaksu arvega ning põlvitades selle tasumist küsida. Samal oma respecti panti pannes. Sellise asja võiks ära keelustada. Normaalses tanklas või restos ma ei maksa ka ette ju. Vähemalt võiks ettemaksu intressidega maksustada.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Ettemaksud. Kui mu allhankija küsib ettemaksu, siis ma põhimõtteliselt laenan raha talle. Mu tööandja ei ole mingi pank või krediidiettevõte. Lisaks muidugi see, et kõrvad lontis bossi juurde minna ettemaksu arvega ning põlvitades selle tasumist küsida. Samal oma respecti panti pannes. Sellise asja võiks ära keelustada. Normaalses tanklas või restos ma ei maksa ka ette ju. Vähemalt võiks ettemaksu intressidega maksustada.
    Sa võid valida teise allhankija.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Sa vaatad seda asja vale nurga alt.
    Miks küsib hankija ettemaksu, mida sina nimetad laenuks? Üldjuhul just sellepärast, et meie ärikultuur on selline, et mingid türastanud tellijad kipuvaid väiksemaid allhankijaid üsna kergelt üle laskma, mistõttu enda kaitsmiseks ja elus hoidmiseks just selliseid asju vaja teha on.
    Võta ajakirjandusest läbi käinud tankistide nimekiri ette, siis näed kuidas meil siin riigis asjad tihti kipuvad käima.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Sa võid valida teise allhankija.
    Teine allhankija ei paku soovitud hinda või tarneaega.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Siin on ka vastus su küsimusele.
    Hankijate raha on kõige odavam raha. Allhankija tõenäoliselt peab ju ka enne tööde valmimist või kauba tarnimist (ma ei tea, mis teenust/toodet sa ostad) raha letti käima kas siis oma töötajatele või partneritele.
    Ja omanike raha või panga raha on alati kallim.

Nii et võibki olla odavam pakkuda teenust madalama hinnaga, kui saad ettemaksu.

Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Siin on ka vastus su küsimusele.
    Hankijate raha on kõige odavam raha. Allhankija tõenäoliselt peab ju ka enne tööde valmimist või kauba tarnimist (ma ei tea, mis teenust/toodet sa ostad) raha letti käima kas siis oma töötajatele või partneritele.
    Ja omanike raha või panga raha on alati kallim.

Nii et võibki olla odavam pakkuda teenust madalama hinnaga, kui saad ettemaksu.
    Ma ei tea kus Sa töötad, aga kas Sulle makstakse palk ette?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud