Lehekülg 1, kokku 145 123451151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2893

Teema: Eurovisioon

U21 Kasutaja Noonik avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane Eurovisioon

1) Täna siis (31 jaanuar) kell 21.35 näeb telerist Eesti eurolaule.
    Loodan, et sel aastal on midagi sellist, mis lööks läbi...

2) Mis värk nende uute reeglitega on? Pole nagu eriti neisse süvenenud.

3) Türgi-vennad üritavad Eurovisiooni logo muuta ... mida veel?

4) Tahetakse ülemaailmseks teha see lauluvõistlus ... Iseenesest pole paha, kuid Eurovisioon võiks siiski eraldi olla. Worldvision song contest novembris, Eurovision song contest mais ... häh

5)Minevikust ... Milline laul siis ikkagi kõige rohkem on meeldinud alates aastast 1956

6) jne.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane Replying to Topic \'Eurovisioon\'

Originally posted by Noonik

3) Türgi-vennad üritavad Eurovisiooni logo muuta ... mida veel?
    Selle logoga tundub selline lugu olevat, et see peax juba kasutusel olema, räägiti küll suuri asju, kuid endale küll mingit postiivset muljet ei jätnud, neile kes seda pole veel näinud, siis siin on see olemas, lehelt võib leida ka muud Eurovision Song Contesti kohta.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Suhteliselt tavaline jah. Ei tekita mingeid emotsioone.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

mis need lood valiti selle kriteeriumi järgi, et mida haledam ulg, seda lahedam või? ja rootsi peded võiksid oma mountaini omale ... pista ja koju ära minna, omalajal eestis laineid löönud rokkpunt charizma oli palju etem.
    kõivu kerli oligi vist ainus normaalne viisike, kuigi sõnad ei kannata muidugi mingit kriitikat. hale igaljuhul.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Just, igal aastal olen sealt vähemalt ühe loo leidnud, mis enam-vähem meeldinud, seekord oli aga tõesti ikka väga lahja see valik. Enamus lugusid viskasid mingi 15 sekundiga üle. Poole vaatamise pealt tuli mulle äkki meelde, et siis s**ahunnikust peame endale selle esindusloo valima - ohkasin, mõttes muidugi. Kerli Kõivu lugu oligi vist ainus, mille kuulasin täispikkuses ära, asi seegi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Neiokõsõ

....mnjah, saigi köik öeldud

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Õnneks on selline variant, et Eesti ei pääsegi lõppvõistlusele. Pöidlad pihku.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

njah, enamus olid suht uinamuina laulud va. keili ja see setukate laul
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

nojah.. see aasta siis kõrgemaid kohti loota pole.. magedad kõik.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Jyrka
    Õnneks on selline variant, et Eesti ei pääsegi lõppvõistlusele. Pöidlad pihku.
    WORD!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Arvan, et kõige eurolaululik oli see Pearu Paulus & Co. laul ... juu siis see läheb Eestit esindama kah.

Kerli Kõiv\'u laulust jäi meelde ainult üks koht \"...olen väike värdjas...\"

Neiukõsõd olid täielikud üllatajad ... Küll alles laulsid.

Daam punases kleidis esitas päris kena laulu ... tema juures häiris ainult see, et ta ei liikunud laval. Ainult seisis paigal ja vaatas otse ette nagu oleks midagi kedagi näinud.

Vaiko Epliku laul oli refräänini kuulatav ... ja siis hakkas laulja seal lalalalala tegema ... oleks midagi paremat oodanud. Ehk oleks see laul Vaiko esituses parem?!?!?! Kes teab kes teab ...

Rohkem laule ma ei mäleta ... 5 laulu 10\'st meeles ... pole paha :P

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Et kui keegi veel neid laule kuulnud-näinud pole, siis kuulake-vaadake siit
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Meeskonnaliige Kasutaja xKxAxPxUx avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

ise arvan, et Eurovisoonile pääseb vast see esimene see Slobodan River vms. SURROUNDED. Midagi muud küll huvitavat seal polnud. Ja Kui see Maarja-Liis Ilus proovib seal eestikeelse lauluga läbi lüüa siis ta küll eksib. A jah see setukate asi oli päris kihvt. Muidu see Kerli Kõiv on ise kah väike värdjas :P
    izerman@hotmail.com

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Originally posted by treze

No minu teada on selline suhtumine pea-et iga aasta olnud, algul öeldakse küll, et valik on äärmiselt kehv ja et just see aasta on kõige kehvem valik, kuid lõpuks jäädakse valitud looga ikka rahule. Aga see aasta tundub see valik kuidagi väga nutune olema, samas tuleb lugusi ka hea 3-4 korda kuulata, enne kui midagi hinnata saab. Seda Kerli Kõivu lugu kuulates ja vaadates põrkas esimese mõttena pähe band nimega Linkin Park:P, nii neiu liigutused kui loo meloodia sarnanesid just antud bandiga, vähemalt mulle tundus nii. Aga siiski ei tasu pead norgu lasta ja loota just parimat - 2005 Eurovisioon taaskord Tallinna

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by Neth

Seda Kerli Kõivu lugu kuulates ja vaadates põrkas esimese mõttena pähe band nimega Linkin Park:P, nii neiu liigutused kui loo meloodia sarnanesid just antud bandiga, vähemalt mulle tundus nii
    nujah, mina leidsin sarnasuse avril lavigne\'ga olevat ilmselge, samas kui naine raius nagu rauda, et laul on täpselt kui aguilera repertuaarist..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja U2 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Minu arvates on ainuke normaalne lugu Slobodan Riveri Surrounded

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by fittibaldi
    nujah, mina leidsin sarnasuse avril lavigne\'ga olevat ilmselge...
    Jaa just! Mul oli täpselt sama möte kohe, et raadiotes ju mängitakse just niukest avril\'i lugu (ise ka imestan, et ma seda tean).

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Mulle meeldisid kõige rohkem Kerli lugu ja siis see \"Dance\" ka. Aga need vist ei sobi eurovisioonile...minuarust. Aga jah, ise arva et läheb üks kolmest - kas Slobodan river, Charlene või siis Kerli. Aga jah, midagi väga erilist ja head see aasta polnud.
    It\\\'s always better on holiday...

Originally posted by treze

No minu teada on selline suhtumine pea-et iga aasta olnud, algul öeldakse küll, et valik on äärmiselt kehv ja et just see aasta on kõige kehvem valik, kuid lõpuks jäädakse valitud looga ikka rahule. Aga see aasta tundub see valik kuidagi väga nutune olema, samas tuleb lugusi ka hea 3-4 korda kuulata, enne kui midagi hinnata saab. Seda Kerli Kõivu lugu kuulates ja vaadates põrkas esimese mõttena pähe band nimega Linkin Park:P, nii neiu liigutused kui loo meloodia sarnanesid just antud bandiga, vähemalt mulle tundus nii. Aga siiski ei tasu pead norgu lasta ja loota just parimat - 2005 Eurovisioon taaskord Tallinna
    Vaata, eurovisioonil esitatakse Eesti laulu ühe korra, mida näidatakse erinevate riikide publikumile, kes ka võitja valivad. Selle kolme minutiga tuleb jätta hea mulje kogu Euroopale! See, on loomulik, et kolmandat korda kuulates tundub laul hea. Siis on mingisugune viis pähe jäänud ning meloodia tundub tuttav. Lihtsalt avaldasin oma arvamust. Loomulikult võin ma oma sõnu süüa, aga mulle ei jätnud ükski laul mingit muljet. Ainukesena võib öelda, et Slobodan River, sest seda muusikapala olen korduvalt raadiost kuulnud - polnud eriti uus lugu kah minu meelest.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by fittibaldi

Seda Kerli Kõivu lugu kuulates ja vaadates põrkas esimese mõttena pähe band nimega Linkin Park:P, nii neiu liigutused kui loo meloodia sarnanesid just antud bandiga, vähemalt mulle tundus nii
    nujah, mina leidsin sarnasuse avril lavigne\'ga olevat ilmselge, samas kui naine raius nagu rauda, et laul on täpselt kui aguilera repertuaarist..
    Just, kõik need friigid laulavad kuidas nad on noored ja keegi ei mõista neid ja neid ei huvita. Kui ei huvita siis olge vait. Ma vaatan, et foorums laulab Magpie ka sama viisi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud