Lehekülg 283, kokku 289 EsimeneEsimene ... 183233273279280281282283284285286287 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 641 kuni 5 660, kokku 5772
    Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kindel, et see kits polnud?
    Üle kitse hüppasime algkoolis.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mongol Vaata postitust
    Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
    + kang. Kaksiraksi munepidi peal istudes tõusid käte peale ja nö astusid ette. Osavamad tegid a-la sada ringi. Osad sittusid lihtsalt ennast täis ja said hindeks 2. Rahvaste pall on tittede lälin.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Rööbaspuud olid jah mingi eriti pervertne värk. Õnneks õpetaja meid sellega liiga palju ei peedistanud. Tegid mingid elementaarsed asjad ära, hinde kätte ja rahus korvpalli mängima.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mongol Vaata postitust
    Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
    Ma lisan siia veel kuskil neljandas klassis alanud köieronimise. Saali lagi oli 10 m peal, pidid üles ronima, lae ära puudutama ja kontrollitult laskuma. All oli pehmenduseks ca viie cm paksune matilaadne toode. Mina teesklesin lihtsalt, et ei jaksa ennast üles vinnata ja võtsin oma elu esimese 2 vastu. Tagasi vaadates ei kurda kui ikka nägin mõne klassivenna peopesi ja reite sisekülgi, kes ei jaksanud alla tulles enam korralikult kinni hoida.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Ròöbaspuud ja kang olid jah iga aasta kolmandal veerandi koige haigemad asjad kekas, vahel sai enne ukse vahelt saali vaadataud ja neid nähtud ja öeldud, et riided jäid koju.
    Kuigi sellega sai ka alt mindud, sest tuli ette olukordi kui õpetaja ütles, et davai korjame need kokku ja mängime vutti, siis pidi teksadega sügama. 😃

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Poom oli ka jama. Mul pole eriti head tasakaalu ja sellel kõndimine (saati siis veel mingi pirueti tegemine) võrdus köielkõndimisega. :P

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Riistvõimlemise puhul oli ainult nimi lahe.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mis mind närvi ajab?

etv.otse.ee, mis absoluutselt ei tööta normaalselt. Ei töötanud täna, ei töötanud kuu aega tagasi. Pilt jookseb kokku iga mõne minuti tagant ja aitab ainult 2 refreshi - seda siis kuniks järgmise korrani.

Väga tore oli refreshida Uibo ja Õiglase jooksu ajal 2 korda ja siis oodata 30 sekundit, kuna pilt ei otsusta ju kohe ka ette tulla.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Algupärane

Lugesin ka lõpuks selle artikli läbi. Ma oponeeriks natukene selle vastu, et seal õpetatakse ainult nurka ajama. Aga kui sul õnnestub põgeneda või kätte saada, siis on ju veel parem. Me küll elasime teistele kaasa. Lisaks ma ei mäleta, et nõrgenaid esimesena kotiti. Minu meelest prooviti tugevamaid, sest kui nõrgale palliga pihta saad, siis saab nende tugev palli. Samas nõrk, palli saades, ei pruugi üle jaksata visata ja kuna meil oli kitsas saal, oli võimalik pall tagasi nii saada.

Aga jah, mida ta õpetab ja palju kehaliselt arendab, see on teine küsimus. Ja seda juhtus ka, kus nõrgem ette lükati. Et mõistan, kuidas sellest trauma võib tekkida.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Aga jah, mida ta õpetab ja palju kehaliselt arendab, see on teine küsimus. Ja seda juhtus ka, kus nõrgem ette lükati. Et mõistan, kuidas sellest trauma võib tekkida.
    Mulle õpetas nt meeskonnatööd. Ma olin küll üle keskmise sportlik, aga selles vanuses, kui rahvastepalli mängiti, siis polnud käsi veel kõige teravam. Küll aga olin ma klassi selgelt parim püüdja. Sellest tulenevalt püüti mind mängu alguses vältida ja sihiti nõrgemaid. Mina omakorda hüppasin nendele pallidele ette, püüdsin ja viskasin reeglina üle kaptenile, kes sealt juba rünnata sai. Seega oma tiimi siseselt sai küll nõrgemaid kaitstud, kasutatud enda tugevusi ning mängitud ka teiste kaaslaste tugevustele.

Aga on ka arusaadav, et paljud selle mõttega ei mängi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Täitsa huvitav oleks muidugi vaadata kuidas seda mängu mõttega mängitakse,treener juhendab ja puha! Võetakse Timeout jne...
    Invest In Africa

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Krt Oktoober pole veel alanudki ja juba hommikul 4 kraadi väljas vaid. Na***i
    Proven Kings of Europe!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Krt Oktoober pole veel alanudki ja juba hommikul 4 kraadi väljas vaid. Na***i
    Aga sees? Ai krt, Sa pole Daz Booob, sama logo vaid.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Täitsa huvitav oleks muidugi vaadata kuidas seda mängu mõttega mängitakse,treener juhendab ja puha! Võetakse Timeout jne...
    https://youtu.be/W-XbDZUnUmw.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Dodgeball on ära rikutud rahvastepall. Rahvastepalli mängitakse ühe palliga!

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Dodgeball on ära rikutud rahvastepall. Rahvastepalli mängitakse ühe palliga!
    Millise smile ma sinna lõppu oleksin pidanud panema?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Aga sees? Ai krt, Sa pole Daz Booob, sama logo vaid.
    36,5 kraadi.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Millise smile ma sinna lõppu oleksin pidanud panema?
    Lihtsalt tähelepanek, et ameeriklased suudavad enamus asju ära solkida. Kui ma oleks pidanud dodgeballi mängima, siis ma poleks ilmselt viitsinud. Rahvastepall on selle kõrval ikka intelligentne mäng.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Lihtsalt tähelepanek, et ameeriklased suudavad enamus asju ära solkida. Kui ma oleks pidanud dodgeballi mängima, siis ma poleks ilmselt viitsinud. Rahvastepall on selle kõrval ikka intelligentne mäng.
    Väga kahlten, et see meie koolides mängitav rahvastepall nüüd vanem mäng on (kui USA moodne versioon tekkis 19. sajandi lõpus). Ning kust see mäng siia meie koolisüsteemi üldse imbunud on? Jube nõukogulik värk tundub.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Mulle õpetas nt meeskonnatööd. Ma olin küll üle keskmise sportlik, aga selles vanuses, kui rahvastepalli mängiti, siis polnud käsi veel kõige teravam. Küll aga olin ma klassi selgelt parim püüdja. Sellest tulenevalt püüti mind mängu alguses vältida ja sihiti nõrgemaid. Mina omakorda hüppasin nendele pallidele ette, püüdsin ja viskasin reeglina üle kaptenile, kes sealt juba rünnata sai. Seega oma tiimi siseselt sai küll nõrgemaid kaitstud, kasutatud enda tugevusi ning mängitud ka teiste kaaslaste tugevustele.

Aga on ka arusaadav, et paljud selle mõttega ei mängi.
    Siin on tulnud erinevaid arvamusi, aga ilmselt kõige parem oleks kokku võtta nii, et sõltus koolist ja noorte meelsustest.
    Kindlasti oli koole, kus asi käiski üllas sportlikkuse vaimus ja mängiti mängu pärast.
    Samas oli koole, kus asjad olid hapumad, oldi karmimad ja see mäng tõesti võis nõrgematele mingitsorti trauma tekitada.

Küsimus nüüd ongi selles, et kas tingimata on see esimestele koolidele nii vajalik, et sealt saadav kasu kaaluks üle teist tüüpi koolides sellega kaasneva jama?

Ma ise ei oska seisukohta võtta selles osas. Lihtsalt tahtsin välja tuua, et tingimused on erinevad ja seega võib ka mängu mõju erineda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud