Lehekülg 344, kokku 352 EsimeneEsimene ... 244294334340341342343344345346347348 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 861 kuni 6 880, kokku 7032
    סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Lollid kährikud, kes nutipesulas võtavad pagassist harjad ja välja ning hakkavad autot nühkima. Nagu tra selleks on eraldi autopesulad olemas. Teised ei pea ootama järjekorras miljon aastat.
    mis selle mõte on, ma ei saa aru? et mingid likviidi tuleks torust, tuleb ju plekkida ikka?

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Lased esmalt likviidi peale ja siis hakkad käsipesu tegema seal. Hästi planeerid, võid seal ju tunde toimetada. Savitad, poleerid, vahatad. Vahepeal lükkad münte sisse jälle, kui likviidi mingil otstarbel vaja. Täis shäbäng noh.

A kui juba närvi minema hakata, siis kas keegi neid mobiilseid kiiruskaameraid kuskil olulistes kohtades ka näinud on? Ma seni ainult märganud Järvevana teel seal Ülemiste pool otsas, kus liiklus ülihõre ja siis Tallinn-Tartu maanteel neljarealisel. Liiklusohutuse tagamine missugune. Teisalt muidugi 3 euri kmh eest on ka päris naeruväärne.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Lased esmalt likviidi peale ja siis hakkad käsipesu tegema seal. Hästi planeerid, võid seal ju tunde toimetada. Savitad, poleerid, vahatad. Vahepeal lükkad münte sisse jälle, kui likviidi mingil otstarbel vaja. Täis shäbäng noh.

A kui juba närvi minema hakata, siis kas keegi neid mobiilseid kiiruskaameraid kuskil olulistes kohtades ka näinud on? Ma seni ainult märganud Järvevana teel seal Ülemiste pool otsas, kus liiklus ülihõre ja siis Tallinn-Tartu maanteel neljarealisel. Liiklusohutuse tagamine missugune. Teisalt muidugi 3 euri kmh eest on ka päris naeruväärne.
    ma pigem mõtlesin, et oma harjade mõte. seal tuleb korraliku survega, et harjadega pole küll midagi teha.

Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

No vaata, sul on ehk ilus läikiv pill, keraamika peal ja värki. Lased surve peale ja kõik mustus voolab kohe maha. Aga neil luuavendadel on selle värvkattega natuke hapum seis. Siis võtad harja ja nühid neid laipasid ja linnulärakaid seal, nagu Veel1v2rav ka viitas.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    No vaata, sul on ehk ilus läikiv pill, keraamika peal ja värki. Lased surve peale ja kõik mustus voolab kohe maha. Aga neil luuavendadel on selle värvkattega natuke hapum seis. Siis võtad harja ja nühid neid laipasid ja linnulärakaid seal, nagu Veel1v2rav ka viitas.
    aga kui su hing on pankrotis, siis kas see keraamikaga läikiv pill enam päästab midagi?

Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Olen selle üle nüüd pea ööpäeva juurelnud ja jõudnud selleni, et küllap on kõik hinged pankrotis, kuid läikiva pilliga vähemalt Nasfal sind ei vihka. Asi seegi?
    20 LEGEND

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

kõrval korteris iga hommik kl 7 algab räme seinapeks, drillimine ja haamerdamine.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    kõrval korteris iga hommik kl 7 algab räme seinapeks, drillimine ja haamerdamine.
    Ilmselt mingi jalkaekspert üritab ETV videolauda kasutama õppida.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Siin kehtib tegelikult mingi seadus, mis ütleb, et lisaks öörahule tuleb lähtuda ka mõistlikkuse printsiibist vms. Et kui korra nädalas juhtub, et kell 7 alustatakse, siis on okei, aga iga päev kl 7 alustamine on juba pahatahtlik käitumine. Uuri politseist vms.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Käisin uurimas. Tüüp ehitab täpselt minu voodi vastaspool olevale seinale kappi. Nullist ehitab siis. Õnneks paistab, et saab kohe-kohe valmis..

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Siin kehtib tegelikult mingi seadus, mis ütleb, et lisaks öörahule tuleb lähtuda ka mõistlikkuse printsiibist vms. Et kui korra nädalas juhtub, et kell 7 alustatakse, siis on okei, aga iga päev kl 7 alustamine on juba pahatahtlik käitumine. Uuri politseist vms.
    Mul oli talvel sama mure. Käisin vihasena hommikumantlis uksetaga. Keegi uksele ei tulnud. Hakkasin uurima seadusi. Kahjuks kehtivad sellistel puhkudel KOV seadused ning minu piirkonnas on kell 7 ehitamine lubatud. Tegemist oli siis nädalavahetusega.

Arusaadav, et kortermajas käibki pidevalt remont, aga kell 7 hommikul ei ole nädalavahetusel selline asi normaalne.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Pehmod. Äratus on 0530, stabiilselt. Kui lapsed saavad vanemaks, äkki siis magavad kauem.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Pehmod. Äratus on 0530, stabiilselt. Kui lapsed saavad vanemaks, äkki siis magavad kauem.
    Siis on selge, mina lapsi ei saa
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Siis on selge, mina lapsi ei saa
    Sul on ju üldiselt feministidest naised, et teed lapse, kirjutad siia midagi, Piirissaar annab naisele teada ja siis näed lapsi kahe nädala tagant nädalavahetustel. Seega saad hommikuti magada.

Reservmängija Kasutaja Piirissaar avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sul on ju üldiselt feministidest naised, et teed lapse, kirjutad siia midagi, Piirissaar annab naisele teada ja siis näed lapsi kahe nädala tagant nädalavahetustel. Seega saad hommikuti magada.
    Ja siis imestad, miks mingid tegelased sulle molli tahavad anda.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Ja siis imestad, miks mingid tegelased sulle molli tahavad anda.
    Sa tead midagi, mida ma ei tea :O

Reservmängija Kasutaja Piirissaar avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sa tead midagi, mida ma ei tea :O
    Ei tea.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Miks väikse lapsega peavad isad ärkama hommikul kell 6. Mul plastic'20 kodus ja kolmel heal sõpruskonna paaril tuli ka sama aasta väljalase ja kõik mehed vinguvad, et "ega see ärkamine megaraske". Tekib küsimus nagu, et mehed, millega tegelete. Esimesed nädal-kaks vb solidaarsusest ärkasin naise koos ülesse, siis naine ka ütles, et ple vaja ju, las vähemalt üks saab välja magada.

Kui küsid sõpradelt ausalt õlle kõrvale, et mis keiss on, siis kõigil vastus, et "krt tead naine siin muidu vingub kõrval, et ma midagi ei tee".

lool on moraal.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mu inglasest sõber lahendas selle nii, et tema magab külalistetoas ja naine + laps magamistoas. Sõber jääb mingi 3-4 ajal magama ja ärkab kell 10-11. Naine ja laps elavad omaette hommikust elu. Kõik toimib! Seksi vist ei ole ainult.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Miks väikse lapsega peavad isad ärkama hommikul kell 6. Mul plastic'20 kodus ja kolmel heal sõpruskonna paaril tuli ka sama aasta väljalase ja kõik mehed vinguvad, et "ega see ärkamine megaraske". Tekib küsimus nagu, et mehed, millega tegelete. Esimesed nädal-kaks vb solidaarsusest ärkasin naise koos ülesse, siis naine ka ütles, et ple vaja ju, las vähemalt üks saab välja magada.

Kui küsid sõpradelt ausalt õlle kõrvale, et mis keiss on, siis kõigil vastus, et "krt tead naine siin muidu vingub kõrval, et ma midagi ei tee".

lool on moraal.
    Üks variant on ärgata ema asemel ju.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud