Lehekülg 345, kokku 349 EsimeneEsimene ... 245295335341342343344345346347348349 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 881 kuni 6 900, kokku 6966
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Plastic nüüd nii eit ka pole et piima välja laskma hakkab

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Üks variant on ärgata ema asemel ju.
    jup, ja alati on variant, et võtad isapuhkuse ja siis lased emal ennast välja magada... aga siis see, et sunnid ema ikkagi ärkama, veidi dick move ju

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    jup, ja alati on variant, et võtad isapuhkuse ja siis lased emal ennast välja magada... aga siis see, et sunnid ema ikkagi ärkama, veidi dick move ju
    Ma ei saanud su mõttest aru hetkel. Esimene laps oli piimasegu peal ning ma sain temaga ise ärgata väga tihti. Mitte selle pärast et oli vaja vaid, et meeldis. Nüüd kui on kaks last, siis ei ärka küll nii tihti, kuid nädalavahetusest ühel päeval ikka. Kellaajad on veidi teised muidugi. Umbes 0700-0800 tavaliselt

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ma ei saanud su mõttest aru hetkel. Esimene laps oli piimasegu peal ning ma sain temaga ise ärgata väga tihti. Mitte selle pärast et oli vaja vaid, et meeldis. Nüüd kui on kaks last, siis ei ärka küll nii tihti, kuid nädalavahetusest ühel päeval ikka. Kellaajad on veidi teised muidugi. Umbes 0700-0800 tavaliselt
    mu mõte oli veidi ajendatud sellest, et egotrip tõi välja, et lastega 5:30 äratus.

mul kohe läks mõte enda ringkonna ja näite peale tööle, et kõik mehed ärkavad ka ülesse 5:30-6:00, sest laps (alla 12 kuu) ju ärkab ja naine/ema ka. kui nende meestega rääkida, siis selgub, et otsest vajadust ei ole, lihtsalt "muidu naine mossis".

et ma puhtalt enda pealt vaadates ei näe seda võimalust, et ärkan naise ja lapsega kaasa... no ei tule otsa produktiivne päev. sama kurdavad ka sõbrad, et seepärast tööl veidi error jne. et puhtalt siis selle küllaltki lühiajalise, enda tutvusringkonnaga piiritletud näite puhul tekkis küsimus, et how is be.

nüüd see teine osa oli puhtalt selle isikliku ja sõpruskonna näite taustal, et jah, ärgata võib ema asemel, aga siis tagasi alguses, et siis ise ju ei dissiks oma naist seepärast, et tema magab edasi eksole. seega miks ärgata ja keerata und pekki mõlemal vanemal.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Miks väikse lapsega peavad isad ärkama hommikul kell 6. Mul plastic'20 kodus ja kolmel heal sõpruskonna paaril tuli ka sama aasta väljalase ja kõik mehed vinguvad, et "ega see ärkamine megaraske". Tekib küsimus nagu, et mehed, millega tegelete. Esimesed nädal-kaks vb solidaarsusest ärkasin naise koos ülesse, siis naine ka ütles, et ple vaja ju, las vähemalt üks saab välja magada.

Kui küsid sõpradelt ausalt õlle kõrvale, et mis keiss on, siis kõigil vastus, et "krt tead naine siin muidu vingub kõrval, et ma midagi ei tee".

lool on moraal.
    Minu esmasündinu oli ka suht varakult segu peal ja mina tõusin kuskil 6 paiku temaga üles ja ema magas. I didn't mind. Toitsin ära, tegin muud toimetused ära, laps jäi uuesti magama ja mina läksin tööle. Naine sai puhata. Meil oli öö umbes pooleks, sest mina olen õhtul sügavamaly magaja ja tema hommikul. Ei teinud küll mossitamise pärast.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Minu esmasündinu oli ka suht varakult segu peal ja mina tõusin kuskil 6 paiku temaga üles ja ema magas. I didn't mind. Toitsin ära, tegin muud toimetused ära, laps jäi uuesti magama ja mina läksin tööle. Naine sai puhata. Meil oli öö umbes pooleks, sest mina olen õhtul sügavamaly magaja ja tema hommikul. Ei teinud küll mossitamise pärast.
    ei, respekt sulle selles osas.

meil muidugi see unegraafik atm 10 kuuselt ja varem selline, et ärkab a la 23-00 vahemikus ja 03-04 vahemik ja siis 6st saati üleval kuni päeva esimese uneni. null probleemi ja draamat olnud ka. sööb ära ja sleepi tagasi. et vb see aidanud omajagu, et tegelt elukaaslase uni ka timm.

aga nuts perekooli teema nüüd saanud.

närvi ajab mind muidu see, et covid on läbi. ennne sai bussis ja rongis rahulikult sõita üksinda. täna hommikul tln bound lihtsalt mingi vend istus mingi üle aasta kõrvale ja haises higi ja alko järgi.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ühistukoosolekud kus kõik on lihtsalt peast uttivid

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Millest see peast uttivisus seisnes?

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ei tasu perseaugus elada

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Mjaasa ja futboliidipaul ongi pärismehed. Enamasti on mehed ilged emmid sellistes asjades

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Vein või kaks, laps või kaks.
    Pea paks, üks või kaks.
    Niks-naks, naine paks.

U21 Kasutaja Joks avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Vein või kaks, laps või kaks.
    Pea paks, üks või kaks.
    Niks-naks, naine paks.
    Jaan Kaplinski, sina vä?

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Millest see peast uttivisus seisnes?
    suvaline link delfist:

https://www.delfi.ee/artikkel/740767...elne-karjumine
    JERRY: Hey Joe! How you're doing? JOE: You're under no obligation to shake my hand
    JERRY: /-/You look good JOE: Why shouldn't I look good?
    JERRY: Oh, no reason. You're into karate right? JOE: You want to hit me?
    (Seinfeld, The Pitch)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kuigi see on politsei ülesanne, toonitab Riisalu, et linn on ettevõtjatega dialoogi pidanud ning üritanud tekitada situatsiooni, kus ettevõtja võtaks vastutuse tänavatel toimuva eest. “Ainus, mida mina suudan kogemuslikult linnavalitsuse poolt soovitada on see, et ettevõtjad võiksid territooriumi haldajaga proovida astuda dialoogi ning tagada ise turvateenuse. Palgata turvafirma, mis on küll täiendav kulu, kuid millega tagatakse territooriumi haldajale, et sellised korrarikkumised hoitakse kontrolli all,” rääkis Riisalu. Selles osas, kas alkoholi tarbitakse kella 12-ni või 2-ni, Riisalu arvates väga suurt vahet ei ole, kuid majade vahel liikumine peaks olema turvaline ning hoonete haldajatel on selge õigus paluda ettevõtjatelt, et vara säilimine oleks tagatud.
    Linnaviletsus võiks mõelda, kas ja kui palju suundub keskmiselt rahvamass kell 22-24 suunda, kus ollakse müüakse alkoholi nt kella 00:00ni või 02:00ni. Riisalu ütlemised muidugi väga närvi ei aja, aga seisukohta vist esindavad ja muud teemat ei osanud leida.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

see tabel on nii "vormistatud" selleks, et närvidele käia?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

tulemused võiksid olla tabeli all ühel real (1:0, 2:1 jne), siis oleks eriti hea
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kõik need t*rapead, kes teevad korterelamute rõdudel või akendest suitsu ja suuda oma väikese peaga aru saada, et see on sitaks häiriv, kui su korter suitsuhaisu mattub.

Eesti koondislane Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kõik need t*rapead, kes teevad korterelamute rõdudel või akendest suitsu ja suuda oma väikese peaga aru saada, et see on sitaks häiriv, kui su korter suitsuhaisu mattub.
    Sama ka siis, kui elad esimesel korrusel, see on madalal ja inimesed käivad su akna taga suitsu tegemas, kuigi keelavad märgid on läheduses.

Professionaal Kasutaja Keemik. avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma kuulun nende t*rapeade hulka ning inimesena saan Teie probleemist aru, aga suitsetajana on mul sügavalt pohhui

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Õige jah, tõelisi tegijaid ei huvita elementaarne viisakus ja muu selline jama.
    Victoria Concordia Crescit

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud