320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah mis siin vaielda lollpeaga kes peab pseudoalaks tõstmist, mis on üks vanimaid olümpiaalasid ja igas mõttes vastab olümpiadiviisile Citius Altius Fortius, täpsemalt viimasele neist.

    Kommentaar


      KURADI KOONDISEPAUSID RAISK.

      Milline debiilik otsustas panna koondisepausid kolme sügishooaja kuusse järjest ?!?!?

      Sisuliselt hooaja algus läheb nii -

      - hooaeg algab augusti keskel, seega mängitakse pool kuud
      - siis mängitakse pool septembrit ja tüki hammustab välja koondisepaus
      - siis mängitakse pool oktoobrit ja tüki hammustab välja koondisepaus
      - siis mängitakse pool novembrit ja tüki hammustab välja koondisepaus

      No ja näiteks Saksamaal jätkub see sellega, et mängitakse 3 nädalat detsembris, hammustatakse välja üks nädal detsembri lõpust ja kaks jaanuari algusest talvepuhkuseks. Vähemalt Hispaanias jääb vahele ainult 1 nädal (aastavahetuse nädalalõpp pmst) ja Itaalias 2 jaanuari esimest nädalat.

      Kurat nii ei saa ju klubijalgpalli nautidagi kui ei ole võimalik meeskondadel normaalset rütmi saavutada. Solgutatakse mehi edasi tagasi erinevate koosseisude vahel ja kes siin lõpuks võitja on ?!? ptui ma ütlen!!

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        KURADI KOONDISEPAUSID RAISK.

        Milline debiilik otsustas panna koondisepausid kolme sügishooaja kuusse järjest ?!?!?

        Sisuliselt hooaja algus läheb nii -

        - hooaeg algab augusti keskel, seega mängitakse pool kuud
        - siis mängitakse pool septembrit ja tüki hammustab välja koondisepaus
        - siis mängitakse pool oktoobrit ja tüki hammustab välja koondisepaus
        - siis mängitakse pool novembrit ja tüki hammustab välja koondisepaus

        No ja näiteks Saksamaal jätkub see sellega, et mängitakse 3 nädalat detsembris, hammustatakse välja üks nädal detsembri lõpust ja kaks jaanuari algusest talvepuhkuseks. Vähemalt Hispaanias jääb vahele ainult 1 nädal (aastavahetuse nädalalõpp pmst) ja Itaalias 2 jaanuari esimest nädalat.

        Kurat nii ei saa ju klubijalgpalli nautidagi kui ei ole võimalik meeskondadel normaalset rütmi saavutada. Solgutatakse mehi edasi tagasi erinevate koosseisude vahel ja kes siin lõpuks võitja on ?!? ptui ma ütlen!!
        Ma olen ka mõelnud, et koondistemänguda jaoks võiks pikem aken olla.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          8 aastane tütarlaps üritas seletada mulle et fifa street on seksistlik, sest seal ei saa ühtegi naismängijat valida ja ma ei peaks toetama sellist mõtteviisi ning mängu kinni lükkama.

          wtf tänapäeva aabitsatesse topitakse või kustkohast selline idiootsus lekib algkoolilaste peadesse

          Kommentaar


            Mängi järgmine kord Barcaga.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Meeldiv näha, et 10 aasta tagune huumor on taas leidnud tee tänapäeva.

              Kommentaar


                Agaš muidugi https://m.youtube.com/watch?v=ryfr6YTNeho
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Täiesti pekkis, kui lollid ja idud võivad inimesed olla. Raske uksel silti lugeda, et inventuur?



                  pealkiri ka muidugi siuke opakas aga noh eks see tehtud klikide saamiseks.

                  Ise muidu üks päev tahtsin ka öösel prismasse minna aga just siis, kui kord kuus tahan minna, oli seal inventuur. Sõitsin sikupilli omasse, lasin kauba kassast läbi, kui avastasin, et pangakaarti pole kaasas....see siis jäi jooksupükste taskusse, mille ma olin enne välja minekut pesusse pannud, et siuke huvitav öö oli.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Täiesti pekkis, kui lollid ja idud võivad inimesed olla. Raske uksel silti lugeda, et inventuur?



                    pealkiri ka muidugi siuke opakas aga noh eks see tehtud klikide saamiseks.

                    Ise muidu üks päev tahtsin ka öösel prismasse minna aga just siis, kui kord kuus tahan minna, oli seal inventuur. Sõitsin sikupilli omasse, lasin kauba kassast läbi, kui avastasin, et pangakaarti pole kaasas....see siis jäi jooksupükste taskusse, mille ma olin enne välja minekut pesusse pannud, et siuke huvitav öö oli.
                    Ei saanudki pelmeene ?

                    Kommentaar


                      See, kui kortermaja renoveerimistööde tõttu ei saa juba kolmandat päeva järjest sooja duši all käia. Veesurve nagu neeruhädadega mammil urineerides ja veesoojus leige/külma vahepealset meenutav. Debiilikud ei suuda isegi vajalikku infot kusagile edastada, et tehakse boileritöid vms. Emailid ja tel numbrid kogusid enne küll kokku, aga tuleb vist krdi tuviposti oodata. Kretiinid..
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Eika mingis teemas kirus neid ürituste piletihindu, et eestis kallim, kui mujal...täna avastasin, et mø laup rock cafes. Pilet 39.50. Järgmine päev soomes 35euri ja homme Riias 29 euri...nagu minge emmi.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Eika mingis teemas kirus neid ürituste piletihindu, et eestis kallim, kui mujal...täna avastasin, et mø laup rock cafes. Pilet 39.50. Järgmine päev soomes 35euri ja homme Riias 29 euri...nagu minge emmi.
                          Kas on selle MO parim asi, millega ta on välja tulnud? Tundub üsnagi masohhism, et käi välja 40 rutsi tõesti jes. Samas kui oled fännboi, siis miks mitte.

                          Kommentaar


                            Üks vähestest ka tegelikult tähtsatest ja aktuaalsetest tegelastest siin pinnal, viimane oli vist seni Jungle.

                            Kommentaar


                              A cappella variant samast MO loost on päris kobe samas:

                              you can buy one here: http://www.stupid.com/fun/CKSC.html

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Kas on selle MO parim asi, millega ta on välja tulnud? Tundub üsnagi masohhism, et käi välja 40 rutsi tõesti jes. Samas kui oled fännboi, siis miks mitte.


                                Ei ei ei ei täiesti vale link sul



                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X