320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma üritasin ka isikikud emotsioonid kõrvale jätta ja läksin algallika juurde ja vaatasin sõna sõnalt läbi. No ei näe probleemi. Aga võibolla tõesti on see seepärast, et ma nägin seda pressikat laivis ja ma feelisin seda flow-d mis seal neid sõnu öeldes oli. Lihtne inimene nagu Lanno, kes minu arvates suutis enda kohta ikka väga empaatiliselt need ülaltoodud sõnad lausuda...

    Nagu siin iga popiks on saanud ette disclaimerdada, siis "ma ei ole küll meediaekspert ja ajakirjanik" aga, ehk on probleem ja tõlgenduse error tulenev sellest, millest see tõre plastic teile alati räägib - meedial on pigem pohhui asja sisust, peamine eesmärk siiski müüv pealkiri. Või ma küsin siis teisiti - kui sa oleksid mu ülalpostitud transcripti Lanno sõnadest lugenud või kuulnud esmakordselt - kas sinul oleks selline emotsioon tekkinud nagu sul algselt tekkis? Või nägidki seda laivis? Sama küsimus ka LeeRomenole.
    Ma olin kursis pressikaga ja ma nõustun, et pealkiri oli serveeritud valesti, aga sellest sõltumata ma olen LeeRomenoga nõus, et teooria võimalikust suve ära jäämisest tundub hetkel natukene ebaprofessionaalne. Meil on hetkel olukord rohkem kui kontrollialt väljas ning fookus peaks olema praeguse tulekahju kustutamisel ja seda ootaks ka TA juhilt. Hetkel kari lolle sõidab Laagna tee umbe, haiglad ägisevad koormuse all, nakatumiskordaja on ülemõistuse ja TA juht hakkab soiguma? keset Märtsi, et meil võib suvi vahele jääda.

    See ei paranda praegust olukorda, see ei pane kedagi piiranguid paremini järgima, aga ainus mis teeb on see, et osades inimestes tõuseb veel rohkem lootusetuse tunne ning häng ja Tõnumaad saavad neid kergemini manipuleerida.

    Kommentaar


      Kindlasti, kui tullakse välja sõnumiga, et suvi võib vahele jääda, tekib osadel käega löömise tunne ja kui ei lubata suvel pinnakaid teha, siis miks peaksin end ka praegu tagasi hoidma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma olin kursis pressikaga ja ma nõustun, et pealkiri oli serveeritud valesti, aga sellest sõltumata ma olen LeeRomenoga nõus, et teooria võimalikust suve ära jäämisest tundub hetkel natukene ebaprofessionaalne. Meil on hetkel olukord rohkem kui kontrollialt väljas ning fookus peaks olema praeguse tulekahju kustutamisel ja seda ootaks ka TA juhilt. Hetkel kari lolle sõidab Laagna tee umbe, haiglad ägisevad koormuse all, nakatumiskordaja on ülemõistuse ja TA juht hakkab soiguma? keset Märtsi, et meil võib suvi vahele jääda.

        See ei paranda praegust olukorda, see ei pane kedagi piiranguid paremini järgima, aga ainus mis teeb on see, et osades inimestes tõuseb veel rohkem lootusetuse tunne ning häng ja Tõnumaad saavad neid kergemini manipuleerida.
        no selge. eks ma siis katsun seda vaatenurka mõista.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

          Mis nännipoed lahti on? Alksi omad?
          Lõpplvl mida nägin Haapsalus nv oli see, et kohalikus Realiseerimiskeskuses olid klaasid/mänguasjad lintidega eraldatud. Samas kahtlen, kas see Prismas päris nii on.
          Sikupilli Prisma oli täies ulatuses avatud.
          Sama teema Ülemiste Rimis, kus oleks neid kodukaupasid lintidega ka suht keeruline eraldada.

          Samas pole sattunud nendesse Selveritesse, kus kodutehnika ja riided/värgid eraldi korrusel. Tahaks eeldada, et need korrused on kinni.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Sikupilli Prisma oli täies ulatuses avatud.
            Sama teema Ülemiste Rimis, kus oleks neid kodukaupasid lintidega ka suht keeruline eraldada.

            Samas pole sattunud nendesse Selveritesse, kus kodutehnika ja riided/värgid eraldi korrusel. Tahaks eeldada, et need korrused on kinni.
            Torupilli Selveris on mõlemad korrused avatud.

            Kommentaar


              “Laupäeva öösel sai politsei väljakutse öörahu rikkumise pärast. Selgus, et peolised olid rentinud pidutsemiseks korteri ja kuuest peolisest neli olid nakatunud koroonaviirusega.“

              Laupäeva öösel sai politsei väljakutse öörahu rikkumise pärast. Selgus, et peolised olid rentinud pidutsemiseks korteri ja kuuest peolisest neli olid nakatunud koroonaviirusega.


              🤦🏻
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                “Laupäeva öösel sai politsei väljakutse öörahu rikkumise pärast. Selgus, et peolised olid rentinud pidutsemiseks korteri ja kuuest peolisest neli olid nakatunud koroonaviirusega.“

                Laupäeva öösel sai politsei väljakutse öörahu rikkumise pärast. Selgus, et peolised olid rentinud pidutsemiseks korteri ja kuuest peolisest neli olid nakatunud koroonaviirusega.


                ����
                Oeh.. sellised uudised tekitavad ilmselt kõigis kes on ohverdusi teinud ja kodus istunud tühja tunde. Kas need vennad saavad mingi asisema karistuse ka või ainult näpuviibutuse? Minu arust võiks sellistele ohmoonidele määrata kas 1) šokivangistuse või 2) paarituhande eurose trahvi. Nende tegevus on praeguses olukorras pmst sama kui kellegile näkku köhida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  See ei paranda praegust olukorda, see ei pane kedagi piiranguid paremini järgima, aga ainus mis teeb on see, et osades inimestes tõuseb veel rohkem lootusetuse tunne ning häng ja Tõnumaad saavad neid kergemini manipuleerida.
                  Ma ei tea, me oleme praegu märtsikuu sisuliselt viimasel nädalal ning selge on see, et nakatumiskordaja allasaamine ei ole paari päeva küsimus, vaid pigem ikkagi pikema perioodi teema. Mina ajastuses probleemi ei näe, sest maikuus sama jutu rääkimine oleks juba selgelt liiga hilja* (ning katsu sa ilusate ilmadega inimestele öelda, et ärge te üldse kokku saage).

                  Mina näiteks tõlgendasin seda sõnumit endale nii, et võtame nüüd end kõik kokku ning oleme kasvõi nädal-kaks veel tublid, sest teine alternatiiv on ka suvel piirangutes istuda. Sõnumina ju igati vinks-vonks? Lauluväljaku sünnipäevapeolistele see muidugi ei mõju, seal tuleks ikkagi hakata muul moel distsiplineerima - kui terve mõistus ei võta, siis võiks vähemalt rahakotil valus olla.


                  * muidugi on olemas ka väike võimalus, et see viirus kaobki taas suveks iseeneslikult ära.
                  Coraje, corazķn y cojones.

                  Kommentaar


                    Lanno sõnavõtt ja reageering sellele võtab muidugi kogu kriisi olemuse hästi kokku.
                    Haiglajuhid: nüüd on väga halvasti juba, vaenlane on kaitseliinides sees ja kohe kukub kõik kokku...
                    Rahvas: A ok siis, proovige ikka vastu pidada, abijõude ei ole ja ega me eriti ei viitsi kaasa mõelda, eks te ise vaadake, äkki kuidagi ikka saate asja kontrolli alla.
                    Lanno: Suvi jääb ära niimoodi! Numbrid on endiselt väga pahad!
                    Rahvas: WTF! Mis mõttes nagu!? Mul hakkab puhkus!!1 nahhui te nussite niimoodi lihtsat inimest! Internet aeti kuumaks ja järsku oli kõigil oma ainuõige arvamus asjast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Lanno sõnavõtt ja reageering sellele võtab muidugi kogu kriisi olemuse hästi kokku.
                      Haiglajuhid: nüüd on väga halvasti juba, vaenlane on kaitseliinides sees ja kohe kukub kõik kokku...
                      Rahvas: A ok siis, proovige ikka vastu pidada, abijõude ei ole ja ega me eriti ei viitsi kaasa mõelda, eks te ise vaadake, äkki kuidagi ikka saate asja kontrolli alla.
                      Lanno: Suvi jääb ära niimoodi! Numbrid on endiselt väga pahad!
                      Rahvas: WTF! Mis mõttes nagu!? Mul hakkab puhkus!!1 nahhui te nussite niimoodi lihtsat inimest! Internet aeti kuumaks ja järsku oli kõigil oma ainuõige arvamus asjast.
                      +1. Ei saa ka aru, mis sugarcoatimist rahvale vaja on. Suured inimesed ju. Sama värk pensionisambast raha väljavõtmisega - igaüks ise teab mida teeb oma rahaga. Suured inimesed ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        +1. Ei saa ka aru, mis sugarcoatimist rahvale vaja on. Suured inimesed ju. Sama värk pensionisambast raha väljavõtmisega - igaüks ise teab mida teeb oma rahaga. Suured inimesed ju.
                        Et siis niimoodi, et suured inimesed, igaüks teab, mida teeb enda suvega.

                        Kommentaar


                          Hollandi analoog on märksa positiivsem. https://nltimes.nl/2021/03/19/events...ossible-july-1
                          Tulevikku positiivselt vaatav, kusjuures mõeldud on ka kompensatsioonile kui ei lähe nii hästi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                            Oeh.. sellised uudised tekitavad ilmselt kõigis kes on ohverdusi teinud ja kodus istunud tühja tunde. Kas need vennad saavad mingi asisema karistuse ka või ainult näpuviibutuse? Minu arust võiks sellistele ohmoonidele määrata kas 1) šokivangistuse või 2) paarituhande eurose trahvi. Nende tegevus on praeguses olukorras pmst sama kui kellegile näkku köhida.
                            Põhiseadus! Valgus! Autodesse!
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Kohalikele ekspertidele küsimus. Mis puudutab seda Eesti nakkuskordajat. Kas pole mitte tõsi see, et me testime inimesi niivõrd vähe, et kui neist ~20% on positiivsed, siis reaalsuses ei ole võimalik meil seda nakkuskordajat absoluutselt usaldada/arvutada, sest see võib tegelikkuses olla vahemikust 0.9-2.0. Ja noh, kui see on 2.0, siis on meil ju puhta p*tsis see asi.

                              Ja muidu võiks keegi moderaatoritest kogu selle koroonateema õigesse teemasse ümber kolida.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kohalikele ekspertidele küsimus. Mis puudutab seda Eesti nakkuskordajat. Kas pole mitte tõsi see, et me testime inimesi niivõrd vähe, et kui neist ~20% on positiivsed, siis reaalsuses ei ole võimalik meil seda nakkuskordajat absoluutselt usaldada/arvutada, sest see võib tegelikkuses olla vahemikust 0.9-2.0. Ja noh, kui see on 2.0, siis on meil ju puhta p*tsis see asi.

                                Ja muidu võiks keegi moderaatoritest kogu selle koroonateema õigesse teemasse ümber kolida.
                                Ei testi vähe, päris palju ikka testme. Euroopa top10s oleme kindlasti testimiselt.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X