320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    lasin selle kogemuse Postimehe ajakirjanikul omandada

    jaa, veelkordne tõestus, et kirjutav ajakirjandus ja otse-eeter on väga erinevad asjad

    (eriti ebamugav, kui see pole su enda valik, vaid ülemus sunnib saatesse minema ja siis on hea, kui kaasvestlejaks on Jüri Aarma sugune, kes oli võimeline ise pausid sujuvalt täis rääkima ja saadet tassima)

    e: kui olukord on vastupidine ja algaja on intervjueerija rollis, on situatsioon veelgi komplitseeritum
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      aga tõesti, mis küsimus see ikkagi oli?
      Mis seal vahet on. Ega keegi ei kahtlegi, et küsimus võis olla kehvasti sõnastatud. Pigem on probleem suhtumises ja reageeringus. Lisaks oli kogu intekas minu mäletamist mööda Tiisleri suhtes suhteliselt üleolev ja nöökiv. On ju näha, et videos oleva küsimuse esitamise ajaks on Tiisler näost juba veripunane.

      Kommentaar


        Polnud sellel küsimusel ka häda midagi, las proovivad Aet Süvari või Anu Sääritsaga. Enivei, niimoodi ülevalt alla ei saa ka suhtuda, nagu eelnevas klipis näha oli.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          Isac Elliott toppis oma 19-aastase keele Lemsalu suhu. Nagu veits Broken ja kõik lootused ja tahtmine Lemsaluga seoses kadunud. Minu nädal on igastahes rikutud

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Isac Elliott toppis oma 19-aastase keele Lemsalu suhu. Nagu veits Broken ja kõik lootused ja tahtmine Lemsaluga seoses kadunud. Minu nädal on igastahes rikutud
            Isac Elliot, 19, bongattiin virolaislaulaja Liis Lemsalun, 27, kanssa Tallinnasta Estonian Music Awards -gaalan jatkoilta viime viikon perjantaina. Kaunis vaaleaverikkö valittiin gaalassa Vuoden popartistiksi.

            Seiskan silminnäkijän mukaan kaksikolla oli varsin lämpimät välit.

            – Oli rakastavainen meininki. Artistit roikkuivat toistensa kimpussa koko illan, Seiskalle kerrotaan.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Isac Elliott toppis oma 19-aastase keele Lemsalu suhu. Nagu veits Broken ja kõik lootused ja tahtmine Lemsaluga seoses kadunud. Minu nädal on igastahes rikutud
              Kade, et nii noor täkk sai sellist värki teha?

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Kade, et nii noor täkk sai sellist värki teha?
                Vähe ei siis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma küll ei tea, kes on Isac Elliott, aga algul tundus veidi pentsik, et sedasi siis Marek Lemsaluga käitutakse..
                  Liis Lemsalu isa tütrega siiski.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Ma olen Liisiga kallistanud ja Marekiga jalkat kommenteerinud. Totaalshokk

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Minu arust Vahur Joa ehk endine foorumlane Xavi räägibki umbes nii. Selleks, et teles hästi esineda on vaja harjutada muinasjuttude ettelugemist.
                      Olen ka selle inimesega mõned korrad kokku puutunud. Üsna sarnaselt räägib küll, võibolla natukene värises hääl rohkem kui tavaliselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Isac Elliott toppis oma 19-aastase keele Lemsalu suhu
                        Mees tuli, nägi ja võttis ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma olen Liisiga kallistanud ja Marekiga jalkat kommenteerinud. Totaalshokk
                          Sama siin... suurim shokk pärast Kobe lahkumist...
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Propsi sommile, sellise soenguga naisi rajalt maha võtta nagu sir Isaacil peas on...
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Kroonika möllab päris korralikult - eelmine nädal Repinskid, see nädal Lemsalu. Siit tuleb Bonnier ilmselt.

                              Kommentaar


                                Kontorisse tuli tööle kaugelt maalt keegi naisterahvas kes liiga karmilt lõhnab karri ja odava odeka järgi. Kõige tipuks istub suht minu ligidal. Midagi öelda ei julge ka. Avatud kontor on nuhtlus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X