320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma usun ka sellesse, et teatud inimesed on võimelised muutuma ja vangla peab looma selleks tingimused, aga käesolev juhtum on ikka korralik näkkusülitamine kogu süsteemile ja kannatanu lähedastele, laiemalt ka kogu ühiskonnale. Näpud püsti IG pilti ei ole võimalik kuidagi teistmoodi tõlgendada, kui et tal on jätkuvalt täiesti pohhui.

    sellega seoses meenus kunagine 90ndate Kopli alaealine sarimõrvar, keegi teab, mis temast saanud? Vahepeal vist olid mingid jutud, et peale vabanemist lahkus Eestist.
    Tegemist oli liiminuusutajast ja toksikomaanist Aleksandr Rubeliga. Tüüp on ka minu teada ainuke isik Eestist, keda on teatud maailma sarimõrvarite nimekirjades välja toodud. Peaks olema Eestist lahkunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Kust sa tead, kes ma olen või kes ma ei ole? Miks siis mitte diskussiooni laskuda, kui sedasi juba lahmima kukkusid? Sinu näites toodu võis olla näiteks vahistatud ehk mitte süüdimõistetu. Sel juhul on võimalik prokuratuuri loal suhtlust piirata.
      Tean lihtsalt Eeluurimine on hoopis teine asi. Kuna ma ise ei ole ka õppinud jurist, siis ma taganen ja ei taha riigiteataja crtl+f vendadega vaidlema hakata. Seega your win.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Tean lihtsalt Eeluurimine on hoopis teine asi. Kuna ma ise ei ole ka õppinud jurist, siis ma taganen ja ei taha riigiteataja crtl+f vendadega vaidlema hakata. Seega your win.
        Jah, tõesti, olengi Riigi Teataja ctrl+f djüüd. Muide, eeluurimine kui mõiste kadus kriminaalkoodeksiga ehk siis nii umbes 2003. aasta algul.

        Kommentaar


          aina paremaks läheb
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Aga miks teiste kuritegudega nii ei käituta siis? Varastasid pangast 100milli? No tore lugu küll, istu natukene kinni ja siis kui välja saad, anname sulle 1mil, et sa uuesti vargile ei peaks minema?
            Vara- ja ininesevastane kuritegu on kaks täiesti erinevat asja, ei?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              USAs on viimase 20 aasta jooksul vabastatud õigeks mõistmisega death rowst u 100 inimest muidu. case closed capital punishmendi osas. nii kaua kuni on kasvõi variant, et me ühiskonnas tapame ära süütu inimese, nii kaua ei tohiks capital punishment teemaks isegi olla.
              Praegu puusalt wikipediast üle käies tundub enamik neist olevat kusagilt 80/90ndatest, kus polnud igal pool kaameraid, mobiilsidet/interneti jne. Praegu oleks ikka väga raske süütut süüdi mõista.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Praegu puusalt wikipediast üle käies tundub enamik neist olevat kusagilt 80/90ndatest, kus polnud igal pool kaameraid, mobiilsidet/interneti jne. Praegu oleks ikka väga raske süütut süüdi mõista.
                Kuidas siis mõned mõrvad lahenduset jäävad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuidas siis mõned mõrvad lahenduset jäävad?
                  Teeb üledoosi paar päeva peale DNA proovi andmist
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Praegu puusalt wikipediast üle käies tundub enamik neist olevat kusagilt 80/90ndatest, kus polnud igal pool kaameraid, mobiilsidet/interneti jne. Praegu oleks ikka väga raske süütut süüdi mõista.
                    omajagu (2 minutiga leidsin 5tk) on neid, mis on post 2008 toimunud sündmused. NB! need on teadaolevad õigeksmõistmised death row'st. ja see mineviku kaart ple mingi kaart. Äkki tuleb 25 aasta pärast välja selline lie-detector, mille usaldusväärsus on 100%? what then? lihtsalt utreerides.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      omajagu (2 minutiga leidsin 5tk) on neid, mis on post 2008 toimunud sündmused. NB! need on teadaolevad õigeksmõistmised death row'st. ja see mineviku kaart ple mingi kaart. Äkki tuleb 25 aasta pärast välja selline lie-detector, mille usaldusväärsus on 100%? what then? lihtsalt utreerides.
                      väga hea idee on võrrelda sellist asja maailma kõige korrumpeerunud ja saamatu politseiga, seal lastkse tänval ka süütud maha kui tuju on. full retard on seda argumendiks kasutada.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        väga hea idee on võrrelda sellist asja maailma kõige korrumpeerunud ja saamatu politseiga, seal lastkse tänval ka süütud maha kui tuju on. full retard on seda argumendiks kasutada.
                        Full retard oled sa ise. Meie riigis ei tunnista saamatu kohtusüsteem oma vigu üldse ja seetõttu peab näiteks president seda siluma: http://www.pealinn.ee/tagid/koik/nap...vabaks-n217485

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          väga hea idee on võrrelda sellist asja maailma kõige korrumpeerunud ja saamatu politseiga, seal lastkse tänval ka süütud maha kui tuju on. full retard on seda argumendiks kasutada.
                          kurat, hinga ka vahepeal. tegelt ka. ja siis loe konteksti. Minu diskussioon algas sellest punktist kus toodi välja USA süsteemi õiglus ja ma oponeerisin justnimelt sellele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Full retard oled sa ise. Meie riigis ei tunnista saamatu kohtusüsteem oma vigu üldse ja seetõttu peab näiteks president seda siluma: http://www.pealinn.ee/tagid/koik/nap...vabaks-n217485
                            See näide on tõesti meie kohtusüsteem ja õigusriigi kõige hullem pask ja black, mis üldse kunagi kokku keeratud on. Ülimalt kurb lugu ja tegelikult on see suhteliselt avalik saladus Kohtla-Järvel, mis tegelikult toimus ja kelle huvides. Ma saan aru, et 90ndatel mixiti midagi kokku, et süüdistus esitada, kui suhtlemisviisik on relv ja raha, aga kurat 20 aastat hiljem peale aastaid kohtusüsteemi ja riigi näo sitahunnikusse toppimist ikka midagi ei muutunud. Kõige vähim mis teha oleks saanud oleks inimene olnud õigeks mõista ja valuraha välja maksta, mida vähemalt usa teeb ja väga suurel määral.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Full retard oled sa ise. Meie riigis ei tunnista saamatu kohtusüsteem oma vigu üldse ja seetõttu peab näiteks president seda siluma: http://www.pealinn.ee/tagid/koik/nap...vabaks-n217485
                              nojah, eks kui selle looga nii läks, siis võiks edaspidi kõik mõrvarid vanglast üldse otse koju saata, sest äkki ta pold päriselt süüdi.

                              btw full retardiks ei kutsunud ma postitajat, ega isegi tema mõtet vaid seda ideed, et 'surmanuhltus on halb, sest usas on mõned vennad süütud!'

                              surmanuhtlus peaks olema haruldane ja just selliste mõrvarite jaoks nagu see tükk sitta kes selle tüdruku tuimalt tappis. teised peaks vangis istuma kauem kui 7 aastat.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                EFT ehk koputamisteraapia? Delfi tra sul viga on?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X