320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    youtube shuffle funktsioon - päris weird, et ei suudeta teha seda toimivaks, mingi hetk jääb 5 loo vahel loopima. Kas kustutatud lood löövad sassi algoritmi vms?

    Kommentaar


      Maksu- ja tolliamet ajab närvi. Nüüd tuleb deklareerida kõik postipakid, mis saabuvad väljastpoolt EL-i. Noh, okei: täidan kõik read ära, asi juba sisuliselt tehtud. Siis vaatan, mis käibemaksu nad mult küsivad ja lähen närvi.

      Olen deklareerinud kauba, millele rakendub 9% käibemaks, nemad küsivad mult 20%. Helistan neile. Uurivad asja ja lubavad tagasi helistada. Tunnike hiljem helistavadki. Ütlevad, et kui tahad 9% käibemaksuga saadetist vastu võtta, mine mingisse uude keskkonda Impluss, kus saab seda teha.

      Avan selle Implusi, vastu vaatab mingi 40 eri lahtrit, mis tuleb täita ja mille sisust, tähendusest või olemusest pole mul aimugi. Minge p*tsi! Läksin tagasi algse deklaratsiooni juurde ja maksin riigile lihtsalt 11% rohkem käibemaksu.

      Röövlid, raisk!

      PS. Ma nüüd ei teagi, kas olen rohkem närvis oma koduvabariigi peale, kes mult oma sita IT-lahenduse tõttu rohkem raha võttis või siis ühendkuningriiklaste peale, kes selle Brexiti ellu viisid.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        PS. Ma nüüd ei teagi, kas olen rohkem närvis oma koduvabariigi peale, kes mult oma sita IT-lahenduse tõttu rohkem raha võttis või siis ühendkuningriiklaste peale, kes selle Brexiti ellu viisid.
        Ühed mongolid mõlemad.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          No vaata, kes oli maksuameti juht selle muudatuse ajal - erasektorist tulnud vend. Tuleb välja, et ei ole ikka päris nii, et teed õlle kõrvale natukene seda auditi asja, hiljem juhid slotimasinaid ja baaridaame ja oledki kohe valmis päriselt vastutust ja mõju omavat rolli täitma! Nüüd tagasi omale levelile - Apollosse baare, popkornimasinaid ja KFC fritüüre opereerima!

          hö - hö - he - he, eksole!

          Aga muidu üldisemalt, ega mitte midagi uut siin ei ole ju. Omad ettevõtet, kes ostab tooteid väljaspool EU-t ja iga tellimusega sama nuss koguaeg olnud. Samas ei tasu liigselt ärrituda, sulle endale võibolla esimene kord raskem, aga ökosüsteemile parem. Ja küll tehakse Nortaliga vm mingi täiendav hange, mis asjad korda teeb!

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Maksu- ja tolliamet ajab närvi.
            Samastun. E-riik my ass.

            Minule tahtsid kunagi külge pookida rahvusvahelist relvaäri, kui Hiinast 2 mõõka isa jahimajja tellisin. Hiljem kui selgus, et nad ei oska seadusi lugeda, siis jäi veel ülbust ülegi ja tänitasid, mul olevat lihtsalt vedanud, sest mõõgad olid teritamata (ei vabandust ei midagi, nähvati veel kui pakile järele läksin, et anna kohtusse kui ei meeldi). #mongolid

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              No vaata, kes oli maksuameti juht selle muudatuse ajal - erasektorist tulnud vend. Tuleb välja, et ei ole ikka päris nii, et teed õlle kõrvale natukene seda auditi asja, hiljem juhid slotimasinaid ja baaridaame ja oledki kohe valmis päriselt vastutust ja mõju omavat rolli täitma! Nüüd tagasi omale levelile - Apollosse baare, popkornimasinaid ja KFC fritüüre opereerima!
              Venna kuupalk Olympicus oli 18000 eurot + boonused ja sai ilusaid baaridaame ja värki. Ma ei tea miks üks normaalne inimene peaks minema maksuametisse 3 korda väiksema palgapeale ja veel leidma motivatsiooni seal töötada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Venna kuupalk Olympicus oli 18000 eurot + boonused ja sai ilusaid baaridaame ja värki. Ma ei tea miks üks normaalne inimene peaks minema maksuametisse 3 korda väiksema palgapeale ja veel leidma motivatsiooni seal töötada.
                Ma ei saa päris täpselt aru, kas sa nõustud, vaidled vastu või arendad täiendavat teemat.

                Aga mõtte jätkuks, siis siin ongi see probleem, mida Kerstinna (keda ma ei salli) välja tõi riigikogujate osas, et...

                Kui suvalise 200 millise turnoveriga tipphaigla juhatuse esimees saab summa X ja siis tema alluva alluv ostetakse üle juhatuse liikmeks erakapitalile põhineva teenuse osutaja juhatuse liikmeks summaga 2x + boonused, siis ei saagi eeldada, et avalikus sektoris see kõikse kirkam kriit oleks tipptasemel*. Põhjus on ju lihtne - erasektor: tulupõhine ja eesmärkide täitmisele põhinev juhtimine ning sellele vastav tasustamine. Avalikus sektoris jookseb keskmisel inimesel kuul kokku kui keegi teenib üle 2000 eur + juhina avalikus sektoris oled sa pmst solgipott nagunii.

                Aa... ja kui erasektoris juhivalik ei õnnestu (näiteks a la Evelin Ilvese puhul teatud asutuses), siis teed 2 kuud hiljem teed õige otsuse pifist lahti saada. Ja sealjuures oled ühiskonna hinnangul seejärel uskumatult nimble ja vinge juht, kes suudab jala pealt reageerida. Avalikus sektoris sellist protsessi näheks ei suudaks ilmselt teatud isikute pealkirju parima tahtmise korral ka ette ka kujutada.


                * keskastmel on avalik sektor vägagi ja vägagi konkureeriv erasektoriga. Pigem survet tekitav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ma ei saa päris täpselt aru, kas sa nõustud, vaidled vastu või arendad täiendavat teemat.

                  Aga mõtte jätkuks, siis siin ongi see probleem, mida Kerstinna (keda ma ei salli) välja tõi riigikogujate osas, et...

                  Kui suvalise 200 millise turnoveriga tipphaigla juhatuse esimees saab summa X ja siis tema alluva alluv ostetakse üle juhatuse liikmeks erakapitalile põhineva teenuse osutaja juhatuse liikmeks summaga 2x + boonused, siis ei saagi eeldada, et avalikus sektoris see kõikse kirkam kriit oleks tipptasemel*. Põhjus on ju lihtne - erasektor: tulupõhine ja eesmärkide täitmisele põhinev juhtimine ning sellele vastav tasustamine. Avalikus sektoris jookseb keskmisel inimesel kuul kokku kui keegi teenib üle 2000 eur + juhina avalikus sektoris oled sa pmst solgipott nagunii.

                  Aa... ja kui erasektoris juhivalik ei õnnestu (näiteks a la Evelin Ilvese puhul teatud asutuses), siis teed 2 kuud hiljem teed õige otsuse pifist lahti saada. Ja sealjuures oled ühiskonna hinnangul seejärel uskumatult nimble ja vinge juht, kes suudab jala pealt reageerida. Avalikus sektoris sellist protsessi näheks ei suudaks ilmselt teatud isikute pealkirju parima tahtmise korral ka ette ka kujutada.


                  * keskastmel on avalik sektor vägagi ja vägagi konkureeriv erasektoriga. Pigem survet tekitav.
                  Ma lihtsalt teadsin kuskilt seda fakti ja oli ideaalne koht, kus hoobelda oma informeeritusega.

                  Tegelikult viimasel ajal on neid teemasid vähe olnud kus ma saan seda öelda, aga siinkohal ma olen sinuga täiesti 100% nõus ja see juhivalik on mööda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Venna kuupalk Olympicus oli 18000 eurot + boonused ja sai ilusaid baaridaame ja värki. Ma ei tea miks üks normaalne inimene peaks minema maksuametisse 3 korda väiksema palgapeale ja veel leidma motivatsiooni seal töötada.
                    Armin Karu kooliga meessoost alluvad ja see EMTA teema on päris kõvad koomuskid. Tegelt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Täiesti perses kui tavapäraseks on saanud fraas: "me keegi ei teadnud" või "me keegi ei tea". Algselt populaarsust kogunud Terviseameti pomode poolt, nüüd juba täiesti tavapärane argument mõtte edastamiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Täiesti perses kui tavapäraseks on saanud fraas: "me keegi ei teadnud" või "me keegi ei tea". Algselt populaarsust kogunud Terviseameti pomode poolt, nüüd juba täiesti tavapärane argument mõtte edastamiseks.
                        Eesti on niivörd suur ja vöiiiimaz e-riik siin ongi raske jälgi taga ajada
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Mind ajab närvi see, et inimesed ei oska enam üldse juua rsk, juba teist korda kahe nädala jooksul oksendati mul autosse....enne seda polnud seda juhtunud kordagi 3 aasta äpitaksonduse jooksul...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                            Mind ajab närvi see, et inimesed ei oska enam üldse juua rsk, juba teist korda kahe nädala jooksul oksendati mul autosse....enne seda polnud seda juhtunud kordagi 3 aasta äpitaksonduse jooksul...
                            Mis kõige ebatavalisem juhtum olnud on selle aja jooksul?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Mis kõige ebatavalisem juhtum olnud on selle aja jooksul?
                              vada, mul on põhimõte, et "what happens in the car, stays in the car" - v.a. kui on tegu oksega, okse on suur no-no. Nii et ei saa neid ebatavalisi asju siin meenutada, aga ütleks, et issand loomaaed on ikka kole kirju ja karvane

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                                vada, mul on põhimõte, et "what happens in the car, stays in the car" - v.a. kui on tegu oksega, okse on suur no-no. Nii et ei saa neid ebatavalisi asju siin meenutada, aga ütleks, et issand loomaaed on ikka kole kirju ja karvane
                                Nii need legendid jetidest levivadki.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X