320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nasfal ja linnupoja võiksid suvekatel vaielda. Nasfal on näiteks kõige vaiksem djüüd, keda ma seal näinud.
    Ma ei käinudki viimastel suvekatel ja eelmisel ainult turniiril, et millest sa räägid??

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma ei käinudki viimastel suvekatel ja eelmisel ainult turniiril, et millest sa räägid??
      Võtsid mu ju auto peale veel...

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Võtsid mu ju auto peale veel...
        Millal?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          See on iseenda IQ vähendamine kui neid gruppe seal lugeda. Ma ei tea neist gruppidest midagi, aga nimejärgi juba on arusaada, et tegu on äärmuslike inimestega.
          Samamoodi on aru saada, et tegu on äärmuslike inimestega kui nad riigikogus 'white power' käemärki näitavad. Oh wait..
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            sellised need liberaalid ju ongi.
            Kuule vanamees, ära üldista. Teiseks Linnupoja vihapurse on täiesti arusaadav. Kui 2019 on sellised tropid endiselt staadionil ja seda nii arenenud liigas kui Inglise PL.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Samamoodi on aru saada, et tegu on äärmuslike inimestega kui nad riigikogus 'white power' käemärki näitavad. Oh wait..
              Noh nagu siin mõni teine erakond kes oma Rail Balticuga tahtis ka inimeste kodudele buldooserid peale saata ja riigivõimu maksma panna. Äärmuslikust ja kommunismi/Natsismi on jubedalt meie poliitikas igal rindel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma ei käinudki viimastel suvekatel ja eelmisel ainult turniiril, et millest sa räägid??
                Eelmiste suvekate turnast piisas, et aru saada.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Eelmiste suvekate turnast piisas, et aru saada.
                  Kusjuures ei saanud aru üldse Mõnu jutu poindist vms ja noh sina kaagutad lihtsalt kaasa, aga noh kui ma ikkagi reaalselt nii vastumeelne ja halb inimene igast küljest olen, siis eks ma lahkun praegusest hetkest foorumist ja saate rahulikult siin oma wannabe isade staatust edasi nautida. Rohkem ma siia ei satu ja peace kõigile.

                  Kommentaar


                    Eile sai McN kurjaks, nüüd Nasfal. Mis toimub?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      See probleem tunduks nagu natukene lahenenud olevat või ei? Ma ei teagi pole juba tükk aega väga kuskil mingit sellist rassistliku tulistamist kellegi suunas kuulnud. Pagulasteemade tippajal võis seda igalpool kohata.
                      Kui probleemi ei ole, siis tuleb probleem ise välja mõelda, näiteks stroomi rannas...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Eile sai McN kurjaks, nüüd Nasfal. Mis toimub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kusjuures ei saanud aru üldse Mõnu jutu poindist vms ja noh sina kaagutad lihtsalt kaasa, aga noh kui ma ikkagi reaalselt nii vastumeelne ja halb inimene igast küljest olen, siis eks ma lahkun praegusest hetkest foorumist ja saate rahulikult siin oma wannabe isade staatust edasi nautida. Rohkem ma siia ei satu ja peace kõigile.
                          Pehmo, kes ei kannata kriitikat.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Kas vaikne djüüd on solvang v? Normaalne kui läbul mõni vend oma mokka natukene koomal ka oskab hoida ju.

                            Kommentaar


                              "sa oled lumehelbeke" järgmine postitus "te kõik kiusate mind, ma lähen siit minema"

                              Vaikne düüd on normaalne eestlane ju(loe:häbelik ja ei taha teisi segada). Ma ka aru ei saa miks see solvang oli.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Reformierakonna ja SDE arvates nõrk peaminister Jüri Ratas viis varasemalt alistamatu Reformierakonna opositsiooni, tegi muu hulgas ära maksu-, tervishoiu- ja haldusreformi ning on korduvalt lahendanud võimatuna näivad sisepoliitilised kriisid.


                                Reformierakonna ja SDE arvates nõrk peaminister Jüri Ratas viis varasemalt alistamatu Reformierakonna opositsiooni, tegi muu hulgas ära maksu-, tervishoiu- ja haldusreformi ning on korduvalt lahendanud võimatuna näivad sisepoliitilised kriisid.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X