320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea näide. Nimetet fraas, mida süüdistaja on kasutanud teadmata asjaoludel ja potentsiaalselt oma elus mitte ainult Mäega suheldes, on kaitsjate poolt spinnitud kui ümberlükkamatu tõend süüdistaja labiilsusest. Konkreetne tunnistaja juuresolekul toimunud pluusi alla piilumise olukord kahvatub selgelt. Lisan sinu ka nimekirja.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      No nii sitta kommenteerimist nagu hetkel tv3, mitte kunagi pole kuulnud... 0 sekundit juttu toimuvast, terve aeg mulisetakse, isegi Oti sõitmise ajal ei suuda keegi sekund vait olla. Spliti aegu mainitakse tagant järgi, Aa miskit oli ve lel. JUBE. Imestan, et sõitjate intekate ajaks suudeti suu kinni hoida.

      Ma ei saa aru kas nad triipu teinud või mis täna juhtus.

      Mainiks ära, et peale seda frustreerivat algust on nad toredad olnud.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar




        Sellised vennad ajavad kettasse, kes iganes seda filmis. Miks sa huiad? Annab riistale mingi 5cm juurde? Kust tuleb selline suhtumine?

        Kommentaar


          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
          https://m.facebook.com/story.php?sto...content_filter

          Sellised vennad ajavad kettasse, kes iganes seda filmis. Miks sa huiad? Annab riistale mingi 5cm juurde? Kust tuleb selline suhtumine?
          See on ikka uskumatu, kuidas üks õnnetu inimene koguaeg kogeb politsei õudset kiusamist.

          Kommentaar


            Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
            https://m.facebook.com/story.php?sto...content_filter

            Sellised vennad ajavad kettasse, kes iganes seda filmis. Miks sa huiad? Annab riistale mingi 5cm juurde? Kust tuleb selline suhtumine?
            Korralik ahv see ikka

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on ikka uskumatu, kuidas üks õnnetu inimene koguaeg kogeb politsei õudset kiusamist.
              Õhtuleht sinna Uhhuu-saatesse Pebret ja Ustat ei taha kutsuda koroonast rääkima? Päris eepiline oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                No nii sitta kommenteerimist nagu hetkel tv3, mitte kunagi pole kuulnud... 0 sekundit juttu toimuvast, terve aeg mulisetakse, isegi Oti sõitmise ajal ei suuda keegi sekund vait olla. Spliti aegu mainitakse tagant järgi, Aa miskit oli ve lel. JUBE. Imestan, et sõitjate intekate ajaks suudeti suu kinni hoida.

                Ma ei saa aru kas nad triipu teinud või mis täna juhtus.

                Mainiks ära, et peale seda frustreerivat algust on nad toredad olnud.
                Noh täna hommikune ületas veelgi seda eilset rabedust. Kella seitsmest hommikul näidatakse seda, kuidas neli tonti stuudios vaatavad oma ekraanilt rallit ja katkendlikult kommenteerivad, samal ajal kui televaataja rallit ei näe ja vahibki ainult nelja mehe kommenteerimist.
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Õhtuleht sinna Uhhuu-saatesse Pebret ja Ustat ei taha kutsuda koroonast rääkima? Päris eepiline oleks.
                  Pebre juba käis korra ja ajas interneti katki.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Õhtuleht sinna Uhhuu-saatesse Pebret ja Ustat ei taha kutsuda koroonast rääkima? Päris eepiline oleks.
                    +1

                    Tõnumaa, Pebre ja Usta "Olukorrast Maailmas".
                    Eriti hea oleks kui leiaks teema milles nad üksmeelel pole ja siis laseks... "väidelda/argumenteerida".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Hea näide. Nimetet fraas, mida süüdistaja on kasutanud teadmata asjaoludel ja potentsiaalselt oma elus mitte ainult Mäega suheldes, on kaitsjate poolt spinnitud kui ümberlükkamatu tõend süüdistaja labiilsusest. Konkreetne tunnistaja juuresolekul toimunud pluusi alla piilumise olukord kahvatub selgelt. Lisan sinu ka nimekirja.
                      Kuivõrd mitmeid naistuttavaid on temaga koos töötanud nii Tartus kui Tallinnas, siis neid jutte on tema kohta alati olnud kuulda. Ehk et ma olen kaugel olemast tema poolt. Mingi filter võiks olla erinevate postituste tõlgendamisel siiski. Noh, et kas kõik ikka on öeldud face valuena või just selle viitega mida sina sealt välja loed.

                      Kommentaar


                        See Usta, noh. See suht kliiniline juhtum, pigem tunda kaasa kui naerda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Kuivõrd mitmeid naistuttavaid on temaga koos töötanud nii Tartus kui Tallinnas, siis neid jutte on tema kohta alati olnud kuulda. Ehk et ma olen kaugel olemast tema poolt. Mingi filter võiks olla erinevate postituste tõlgendamisel siiski. Noh, et kas kõik ikka on öeldud face valuena või just selle viitega mida sina sealt välja loed.
                          Vabandan valesti tõlgendamise pärast. Musitan, kallistan ja õhupallitan sel juhul sindki.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                            https://m.facebook.com/story.php?sto...content_filter

                            Sellised vennad ajavad kettasse, kes iganes seda filmis. Miks sa huiad? Annab riistale mingi 5cm juurde? Kust tuleb selline suhtumine?

                            Kas hullem on olla Anti Poolametsa poeg või Taavi Usta isa?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                              https://m.facebook.com/story.php?sto...content_filter

                              Sellised vennad ajavad kettasse, kes iganes seda filmis. Miks sa huiad? Annab riistale mingi 5cm juurde? Kust tuleb selline suhtumine?
                              Selline kloun. Vagunisse ja Siberi poole.

                              Kommentaar


                                Ma mõistan, kui mõni inimene on olemuslikult maskide vastane, aga niimoodi politseid huiama hakata on äärmiselt nõme. Miski minus soovib, et sellise ülbuse eest võiks natuke jõulisemalt tegutseda. Ma vihkan inimesi, kes provotseerivad ja mõnitavad politseid ja pärast vinguvad, et meil on politseiriik. Nendel naistel on ikka kõva närv, peab tunnistama. Ma arvan, et kodanikuallumatust näidates ei tohiks meelega minna oma tööd tegevaid ametnikke ise provotseerima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X