320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Smartlynxiga väga nagu ei julge lennata lihtsalt. Neid lennukeid hoiab sisuliselt Mäkaivari teip koos.
    Aga milleks üldse kuskile minna. Kodus pliita ees ei ole piisavalt soe?

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Põhimõtteliselt mitte kunagi pole saanud. Aegean lendas väga lühikest aega Tallinnast Ateenasse, aga see pole eriline suvesihtkoht. Igale poole mujale on ainult mingid Smartlynxi tšarterid olnud, millega valge inimene väga ei lenda.

      See-eest lendab Ryanair Pafosele, küllap on piletid sigaodavad ka praegu.
      Aegean lendab nüüd taas või peagi alustab lendamist. Mis Ateenal või siis laiemalt Kreekal viga?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        Aga milleks üldse kuskile minna. Kodus pliita ees ei ole piisavalt soe?
        Kui nüüd tõsiselt vastata, siis töötempo, kus on kuus mängu nädalas teles ka veel, nõuab mingit patareilaadimist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui nüüd tõsiselt vastata, siis töötempo, kus on kuus mängu nädalas teles ka veel, nõuab mingit patareilaadimist.
          Soe pliit ei aita?

          Kommentaar


            Töötempo? Mõni artikkel lisaks ka sellele Ülemiste keskuse hämmingule ilmunud on, või lihtsalt teed Martini ees head nägu koosolekutel. Austusega: Õhtulehe mittelugeja.

            PS. Mängukommide eest retsept!

            Kommentaar


              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
              Töötempo? Mõni artikkel lisaks ka sellele Ülemiste keskuse hämmingule ilmunud on, või lihtsalt teed Martini ees head nägu koosolekutel. Austusega: Õhtulehe mittelugeja.

              PS. Mängukommide eest retsept!
              Ma kirjutan foorumisse!

              Kommentaar


                Foorumissekirjutamine toodab Kaubamaja aktsiaid? Toodan rohkem teksti siis

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Smartlynxiga väga nagu ei julge lennata lihtsalt. Neid lennukeid hoiab sisuliselt Mäkaivari teip koos.
                  Kui tihti nad alla kukuvad teistega võrreldes?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Võtsin puhkuse, et sõidan Sansibarile ja värki. Nüüd sain Lufthansast kirja, et kogu lend on käntseldatud ja kui nad kunagi saavad, siis saadvad raha ka tagasi.
                    A. v*ttu ma selle puhkusega nüüd teen?
                    B. keegi mingit suvalist uut perseauku oskab soovitada, kuhu reisida saaks?
                    .LSD.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Kui tihti nad alla kukuvad teistega võrreldes?
                      Neid "istume kuskil päraperse lennujaamas kolm päeva, kuna lennuk ei lenda" tuleb ikka ette.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Neid "istume kuskil päraperse lennujaamas kolm päeva, kuna lennuk ei lenda" tuleb ikka ette.
                        Seiklus. Pärast on hea lugu, mida rääkida.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Ma oleks vist pidanud enda Smartlynxi kommentaari paremini seletama, sest kogu järgnenud diskussioon käis hoopis teistel alustel kui ma silmas pidasin. Ei, Nasfal, nagu sa mu postituse teisest osast lugeda võisid, siis Ryanairiga kõlbab lennata küll. Asi ei ole mitte mugavuses/luksuses/või millega iganes sa mu remargi ära sidusid enda peas. Smartlynxi probleem on hoopis selles, et hinna-kvaliteedi suhe on väga paigast ära. SASi hinnaga vms. saad sa sisuliselt hullemat kvaliteeti kui Wizzairis. Istmevahe on nii väike, et seal pole põhimõtteliselt võimalik istuda ning mingite probleemide tekkimisel saadetakse sind lihtsalt pikalt. Ma ei taha eriti lennata lennukompaniidega, kelle probleemide lahendamine on tasemel "kui ei meeldi, kaevake kohtusse"(see konkreetne tsitaat, tõsi, pärineb Air Balticult, kes on teine sarnane rämpsfirma. Mingi Läti värk ).

                          Wizzair, Easyjet ja Ryanair on küll odavad ja ebamugavate istmetega(aga mugavamad kui Smartlynxil!), keeruliste pagasireeglitega jne, aga mingite probleemide tekkimisel võib alati kindel olla, et nad annavad endast probleemide lahendamisel parima ja ei saada sind lihtsalt persse. Isegi Wizzair, mis on nendest kõige odavam ja ma kohati ei saa aru, kuidas nad nt. 10-euroste Riia-Doncaster piletite pealt kasumit teenivad. Kusjuures vähemalt Ryanairilt saab hilinemise korral väga kiirelt kompensatsiooni ka.

                          @Mõnu: Lennukipargi seisukord ei ole Euroopas eriti teema. Võib kindel olla, et ohtlikul lennukil õhku tõusta ei lasta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Montenegro ,viirus kõigil naistel rinnahoidjad langetanud .
                            Ok, tänan kaasa mõtlemast. Montenegro it is!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ok, tänan kaasa mõtlemast. Montenegro it is!
                              Ära kuluta. Ma tean ühte saarel kes tasuta näitab
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Lollid kährikud, kes nutipesulas võtavad pagassist harjad ja välja ning hakkavad autot nühkima. Nagu tra selleks on eraldi autopesulad olemas. Teised ei pea ootama järjekorras miljon aastat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X