320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mees natukene ehk liiga vana presidendiks nii ehk naa?
    Seda küll, aga jutt on kõige ilusam minu kõrvale.


    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja kui Sanders saaks demokraatide peamiseks presidendikandidaadiks, siis võidaks Trump kindlalt.
    Mind täiesti siiralt huvitavad nii kindla arvamuse tagamaad ka veits. Ja veel, et kui nii, siis kellel üldse oleks Trumpi vastu lootust? Warren?
    Sest Biden on ju õudne plähmerdis, kes vaevu koos püsib, ja teised mingid suvakad.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      See koolivägivald on väga tõsine teema, aga see, et me läheme rahvastepallini välja ja hakkame sealt otsima negatiivseid jooni on küll debiilsus.

      Googeldasin ka seda Jaanat kohe huvipärast, et teada saada, kes see tore naine on, keda sa nii pilvedesse tõstad ja kui feministeeriumi lehed koheselt ette lõid, siis oli arusaada, kust kohast tuul puhub taaskord.
      No proovime lihtsalt öelda.
      Kui sa mängid jalkat koolis hästi, siis pannakse sulle parimad vastased vastu.
      Sama kossuga. Kui mängid hästi, siis sa pead minema läbi enda parima vastase vastu.
      Kui su tiimis on kossus või jalkas keegi nõrk, siis sa kaitsed tema pealt, kui sa oled hea.
      Aga mida on sul teha rahvastepallis? Meil tümitati kõige nõrgemaid lapsi, kuna neid oli lihtsam saada ja pall endale ka veel. Kui sa oled noormees, siis sa ilmselt ei mõtle, et mida pidi selle mängu ajal tundma teistest väiksem ja lühinägelik neiu, kes koguaeg esimesena rämeda liti sisse sai
      Kas ta nautis seda tundi? Kas tema arvates on see hea mäng?
      Ma ise olin ka toona spordipoiss ja peksin kõik suvalised tegelased välja, et lõpuks kahe kõvema klassivennaga võidelda.
      Aga kui mina või sina oleksime olnud näiteks need tüübid, kes esimesena välja alati visatakse?
      See on mäng, kus erinevalt kossust või jalkast ei saa sa väljakule ära kaduda.

      Ja see selle loo autor oli mu elukaaslane aastaid, et üritaks nüüd temast teemat eemal hoida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        No proovime lihtsalt öelda.
        Kui sa mängid jalkat koolis hästi, siis pannakse sulle parimad vastased vastu.
        Sama kossuga. Kui mängid hästi, siis sa pead minema läbi enda parima vastase vastu.
        Kui su tiimis on kossus või jalkas keegi nõrk, siis sa kaitsed tema pealt, kui sa oled hea.
        Aga mida on sul teha rahvastepallis? Meil tümitati kõige nõrgemaid lapsi, kuna neid oli lihtsam saada ja pall endale ka veel. Kui sa oled noormees, siis sa ilmselt ei mõtle, et mida pidi selle mängu ajal tundma teistest väiksem ja lühinägelik neiu, kes koguaeg esimesena rämeda liti sisse sai
        Kas ta nautis seda tundi? Kas tema arvates on see hea mäng?
        Ma ise olin ka toona spordipoiss ja peksin kõik suvalised tegelased välja, et lõpuks kahe kõvema klassivennaga võidelda.
        Aga kui mina või sina oleksime olnud näiteks need tüübid, kes esimesena välja alati visatakse?
        See on mäng, kus erinevalt kossust või jalkast ei saa sa väljakule ära kaduda.

        Ja see selle loo autor oli mu elukaaslane aastaid, et üritaks nüüd temast teemat eemal hoida.
        Eks minu koolis ja minu ajal oli seda koolikiusamist samuti väga kõvasti ja ma ise olin ka seal debiilikute pundis, kes kunagi kiusasid algklasside/põhikooli alguses nõrgemaid ja siiamaani kahetsen ja isegi täiskasvanuna klassikokkutulekul siiralt vabandust palunud teatud asjade eest (midagi hullu ei ole teinud), aga meil piirdus see alati klassiruumi ja vahetunniga, kuid spordisaali ja kehalisse see ei jõudnud. Rahvaste pallis pigem oli tõesti see, et tugevamad viskasid nõrgemad välja, aga printsiip, et spordis kõvemad on need kiusavamad ja nõrgemad kiusatavad ei pea ju üldse paika. Ja kehalise tunnid tüdrukutel poistel ju nagunii toimuvad eraldi, et see näide lühinägelikust neiust vist ei päde? See on minu kogemus kehalisest ja kooliajast eks mujal on teisi näiteid.

        Ei teadnud, et su elukaaslane ja ega ei huvitanud ka ja sa ise tõid ta mängu ja hakkasid toonitama ta intelligentsust kui lihtsalt keegi mainis arvamust, et ta jutt on jabur mitte, et ta ise on jabur. Sa ise hakkasid teda täiesti lambise kohapealt pushima? ja siis ma huvipärast lihtsalt tahtsin teada, et kes see inimene ise on, et sa tast nii räägid ning nüüd ütled, et ta su elukaaslane ja hoiame teema mujal. Veidikene kummaline ja naljakas kogu see värk, aga hoiame teema eemal

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Eks minu koolis ja minu ajal oli seda koolikiusamist samuti väga kõvasti ja ma ise olin ka seal debiilikute pundis, kes kunagi kiusasid algklasside/põhikooli alguses nõrgemaid ja siiamaani kahetsen ja isegi täiskasvanuna klassikokkutulekul siiralt vabandust palunud teatud asjade eest (midagi hullu ei ole teinud), aga meil piirdus see alati klassiruumi ja vahetunniga, kuid spordisaali ja kehalisse see ei jõudnud. Rahvaste pallis pigem oli tõesti see, et tugevamad viskasid nõrgemad välja, aga printsiip, et spordis kõvemad on need kiusavamad ja nõrgemad kiusatavad ei pea ju üldse paika. Ja kehalise tunnid tüdrukutel poistel ju nagunii toimuvad eraldi, et see näide lühinägelikust neiust vist ei päde? See on minu kogemus kehalisest ja kooliajast eks mujal on teisi näiteid.

          Ei teadnud, et su elukaaslane ja ega ei huvitanud ka ja sa ise tõid ta mängu ja hakkasid toonitama ta intelligentsust kui lihtsalt keegi mainis arvamust, et ta jutt on jabur mitte, et ta ise on jabur. Sa ise hakkasid teda täiesti lambise kohapealt pushima? ja siis ma huvipärast lihtsalt tahtsin teada, et kes see inimene ise on, et sa tast nii räägid ning nüüd ütled, et ta su elukaaslane ja hoiame teema mujal. Veidikene kummaline ja naljakas kogu see värk, aga hoiame teema eemal
          rahvastepalli mängiti meil küll 2-4 klass, kus olid poisid-tüdrukud koos.

          Kommentaar


            2-4. klassi lapse vise võrkpalliga ei saa kuidagi olla nii tugev, et keegi mingi traumaatilise kogemuse osaks saab. Kui just tänapäeval seda võrkpalli asemel mõne tugevama objektiga ei mängita...

            Kommentaar


              Kõik algab ju õpetajast, tema asi on vaadata, et asi oleks ohutu ja kontrolli all. Ma pole küll päris ammu rahvastepalli mänginud, aga seda ju ei tehta mingi raske ja suure palliga üldse, kui valus see saab olla kui just viskaja pole noortekoondise käsipallur? Minul oli selline klassivend ja tema tõesti täie jõuga teadlikult ei visanud, sest see oleks tüdrukute suhtes ebaaus olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No kuule, kui sa oled kossus näiteks hea, siis pannakse sulle vastu vastastiimi parim mängija. Kui rahvastepallis on keegi hea, siis ta peksab esmalt ikkagi kõik nõrgad välja. Ma ei kujuta ette, et kuidas võiksid seda mängu tunnetada näiteks klassi kõige väiksem tüdruk. See on talle ju horror. Selles kogu loo mõte ongi, et see pole kuidagi mäng, kus sa ka parema mängijana nõrgemat kaitsed, et kui jalkas on sul üks koht nõrk, siis aitad. See mäng võib nõrgematele olla ikkagi täielik horror, kus neid totaalselt tümitatakse, kuna nad on, noh, väiksemad.
                Juhendamine, juhendaja on märksõnad. Ka paigalseisu on võimalik kümnel erineval viisil mängida.
                Praegu viljeletakse stiili, et jagame kaadri pooleks ja kukume littima. Mis on tobe ja sellest võiks, peaks inimesed juba olema edasi arenenud. Tobe on ka see, et "paha, mõttetu, keelame ära" inimesed on täpselt samas lineaarses staadiumis enda mõtetega.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Me kui mõnikord plikadega mängisime, tohtisime neid ainult kahe käega visata.

                  Kommentaar


                    Mis keiss muidu üldse sellega on, et iga kord kui tuleb mingi artikkel stiilis "Äkki teeksime koolisüsteemi humaansemaks", siis tuleb kari düüde kohale, kes hakkavad lumehelbekestest ja pehmodest rääkima? Saan aru, et see on mingi põlvkonnast põlvkonda käiv asi? Stiilis vanaisad käisid meil läbi lume 10km jala koolis ja mängisid rahvastepalli kividega ning nende pojad, kes said juba 5km kooli minna ning rahvastepalli palliga mängida olid megapehmod. Ja siis loomulikult selle põlvkonna meelest on hirmus pehmo see meie põlvkond, kes sai äkki koolis käi 20min jalutuskäiguga ja rahvastepallis tohtis naisi ainult kahe käega visata. Ja nüüd siis on see meie põlvkond kohas, kus kõik järgnevad on pehmod. Et mis kummaline kuradi fenomen see on? Seda just peamisel kooli ja vabaajaveetmise võtmes, kus praeguse laste tegevus hirmus närvi peab ajama. Et kas see äkki positiivne pole, et areng ja värk? Ei? Kool oli 20a tagasi nii ideaalne ja kedagi ei kiusatud ja kõigil oli hea, et praegu keertakse midagi perse? Või misse loogika on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Me kui mõnikord plikadega mängisime, tohtisime neid ainult kahe käega visata.
                      Meil nõrgema käega.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Mis keiss muidu üldse sellega on, et iga kord kui tuleb mingi artikkel stiilis "Äkki teeksime koolisüsteemi humaansemaks", siis tuleb kari düüde kohale, kes hakkavad lumehelbekestest ja pehmodest rääkima? Saan aru, et see on mingi põlvkonnast põlvkonda käiv asi? Stiilis vanaisad käisid meil läbi lume 10km jala koolis ja mängisid rahvastepalli kividega ning nende pojad, kes said juba 5km kooli minna ning rahvastepalli palliga mängida olid megapehmod. Ja siis loomulikult selle põlvkonna meelest on hirmus pehmo see meie põlvkond, kes sai äkki koolis käi 20min jalutuskäiguga ja rahvastepallis tohtis naisi ainult kahe käega visata. Ja nüüd siis on see meie põlvkond kohas, kus kõik järgnevad on pehmod. Et mis kummaline kuradi fenomen see on? Seda just peamisel kooli ja vabaajaveetmise võtmes, kus praeguse laste tegevus hirmus närvi peab ajama. Et kas see äkki positiivne pole, et areng ja värk? Ei? Kool oli 20a tagasi nii ideaalne ja kedagi ei kiusatud ja kõigil oli hea, et praegu keertakse midagi perse? Või misse loogika on?
                        jep eikz, pluss üks.
                        need jutud, et omal ajal oli rohi rohelisem ja õige mees käitus nii ja naa ja elu oli üldse lillisem, räägivad üldjuhul vanakooli peerud, kes on veidi kibestunud tänapäeva ühiskonna mudelis, et nad ei suuda sellega kaasa tulla. samas on erandeid, mul ema on näiteks väga chill ja avatud uuendustele ühiskonnas, samas tädi on just selline, kes tõsimeeli arvab, et kõik noored on pehmod ja helbed ja ei taha üldse tööd teha. olgu siis mainitud, et mõlemad on sündinud sellel" ilusamal" ajal.

                        Kommentaar


                          Vahet pole mis seal kehkas tänasel päeval tehakse, niikuiniigi kõik panevad poppi ja teevad youtube videosid samal ajal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            jep eikz, pluss üks.
                            need jutud, et omal ajal oli rohi rohelisem ja õige mees käitus nii ja naa ja elu oli üldse lillisem, räägivad üldjuhul vanakooli peerud, kes on veidi kibestunud tänapäeva ühiskonna mudelis, et nad ei suuda sellega kaasa tulla. samas on erandeid, mul ema on näiteks väga chill ja avatud uuendustele ühiskonnas, samas tädi on just selline, kes tõsimeeli arvab, et kõik noored on pehmod ja helbed ja ei taha üldse tööd teha.
                            Aga nii on ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Aga nii on ju.
                              No eriliselt lamp üldistamine. Asjad on mugavamaks läinud, see, et keegi labidaga enam sitta kraavis ei kaeva, ei tähenda, et noored oleks laisad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                No eriliselt lamp üldistamine. Asjad on mugavamaks läinud, see, et keegi labidaga enam sitta kraavis ei kaeva, ei tähenda, et noored oleks laisad.
                                Aga kes seda sitta kaevama peaks siis? Eestlane ei taha. Helme ajab UKid minema jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X