320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind ajab närvi alkoholi joobes inimesed kes on väge täis kui juba natuke pilt udune on. Saan aru, et mehelikus tõuseb aga võiks ikka käituda normaalselt mitte möliseda.

    Kommentaar


      Algselt postitas difender Vaata postitust
      Mind ajab närvi alkoholi joobes inimesed kes on väge täis kui juba natuke pilt udune on. Saan aru, et mehelikus tõuseb aga võiks ikka käituda normaalselt mitte möliseda.
      Sama siin

      Kommentaar


        tra. Ostsin täna poest kondenspiima. Pakendit uurima ei hakanud, vaid kahmasin kohe korvi, sest kujundus paistis täpselt samasugune nagu Farmi omal. Kodus aga panin tähele, et pakendil suurelt esiküljel "сгущенное молоко с сахаром". No tra. Hakkasin siis eesti keelset kirja otsima ning see oli kuskil tagaküljel alles neljanda keelena pärast vene, läti ja leedu oma. Enam seda lätlaste toodetud saasta ei osta, vaid vaatan, et tegemist oleks ikka eesti kauba või vähemalt eesti kirjadega tootega.

        Kommentaar


          Ja mis sind täpsemalt selles närvi ajab, et sa nii ohmu ega oska kohe vaadata? Maitse neil kõigil ju sama, vähemalt minu meelest.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Ajasin täna mehe nutma.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Kauplusejärjekorras ajavad närvi, tõesti saan aru, et inimestel juhtub, ent täna ajas küll junni keema kui üks ohmoon enda dokumendi autosse unustas ja sellel circa 3 minutit järel käis.

              Kommentaar


                Külm. Ei muud. Lihtalt see faking külm.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  luuuuuuuuuuumi.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    luuuuuuuuuuumi.
                    Mis sa kurat tahad jääd siis või?
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ei lihtsalt sel aastal peab nüüd ise lund rookima ja valus oli näha õhtul, et kõik minu raske hommikune 2e tunni töö on ära nullitud lume poolt.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Ma lihtsalt mõtlesin, et kui Iceman ütleb, et teda ajab närvi lumi, siis peab midagi siin maailmas valesti olema...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Korteriomanike nägemus oma korteritest kui über paleedest ja seeläbi kõrget üüri küsida.

                          Üks suvaline näide http://www.kv.ee/uurile-anda-otse-om...677775f70cd5ca

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Ei lihtsalt sel aastal peab nüüd ise lund rookima ja valus oli näha õhtul, et kõik minu raske hommikune 2e tunni töö on ära nullitud lume poolt.
                            Otsa vaesekene, rookisid esimest korda lund. Küll sa olid tubli, mine puhka nüüd ülejäänud 3kuud.

                            Kommentaar


                              Lume lükkamine on jumala mõnus tegevus ju (Õnneks teen ma seda siiski mõned korrad aastas kui vanematekoju satun )

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Korteriomanike nägemus oma korteritest kui über paleedest ja seeläbi kõrget üüri küsida.

                                Üks suvaline näide http://www.kv.ee/uurile-anda-otse-om...677775f70cd5ca
                                Siia alla kuulub ka suvaline asi, mille omanik üle hindab. Soovis näeb selliseid ikka megapalju.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X