320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Apteekide vaktsiinide jama. Ühetegi vaktsiini nagu riigis ei ole, aga näe nemad saavd ikka süste teha, tule ja pane end ainult kirja. Leidsid ka rahamasina. Ma ei taha, et äkki apteeker teeks seda mu lapsele.

    Ma olen aru saanud, et apteekites on ikkagi pädevad arstid süstimas, mitte mingi suvalised apteekrid, kellel pole haridust ja praktikat selleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Ma olen aru saanud, et apteekites on ikkagi pädevad arstid süstimas, mitte mingi suvalised apteekrid, kellel pole haridust ja praktikat selleks.
      Üldjuhul teevad süsti õed mitte arstid.

      Kommentaar


        Inimeste kitsas või olematu maailma vaade ja kõikide osapoolte radikaliseerumine.
        Täna ründas mind üks kolleeg "homo temaatikaga". Käib tööl, täidab korrektselt oma tööülesandid, maksab makse ja on emaks kolmele lapsele. Tavaline pere inimene. (vene emakeelega) Ei ole kordagi kuulnud putjat kiitmas. Normaalne kolleeg. Igastahes oli ta väga häiritud viimasest Heameele avaldusest. (Piinlik tunnistada ,aga ma ei olnud kuulnudki). Ja raiub mulle, et need neetud gay d soovivad temalt perekonna ära võtta ja "traditsioonilise" perekonna keelustada jne. Jõuan veel mõelda, et millele põhineb tema mõttekäik. Või mis asi inimesi hulluks ajab. See monoloog oli päris õudne ja väga piinarikas minule.
        Selle valguses siis loen virginia woolfi kommuuni. Ja oh imet. Sarnane vaimupimedus paistab vastu. Kodanik Siim Nestor on püüdnud selgitada oma vaadet, et üks plakat võib teatud seltskonna käes päris korralik "laskemoon" olla. Virtuaalne vastu hambaid andmine pole üldse ilus, mis sealt järgneb. Pm jääb kõlama, et inimestele ei peagi enam midagi selgitama. Nahhui nada. Radikaliseerume. Tahaks küsida: Kas tanke tahate tänavatele v?
        Arusaamata, et tegelikult on sellise nn klassikalise ekre arvamusega inimesi ikkagi väga vähe. Suurem osa inimesi on kas poolt või nn halli vaatega. Samas kui anda "padruneid ".... Ja siis imestatakse kust tulevad ekre hääled. Tegelikult ma hakkan vaikselt arvama, et me väärimegi seda valitsust (ütlen seda vastikus tundega hinges).
        Edu meile.

        Kommentaar


          Ma olin tollest Nestori postituses tiba üllatunud, sest ta on viimasel ajal üksjagu plähmerdanud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kinder-munades on viimasel ajal mingi suva sitt ainult kuhu on kadunud leidlikud ja toredad jubinad, mis lastele meeldivad?

            Kommentaar


              Fleshlight?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                See kaameratöö

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Fleshlight?
                  Su lastele meeldib taskulamp-tuss? Ma pole veel tutvustanud neile

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    Su lastele meeldib taskulamp-tuss? Ma pole veel tutvustanud neile
                    Minu paha. Ma arvasin, et sa räägid endast.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Kinder-munades on viimasel ajal mingi suva sitt ainult kuhu on kadunud leidlikud ja toredad jubinad, mis lastele meeldivad?
                      +1 täielik overpriced saast. Õnneks on hetkel trollifännamine ja kinderi alternatiiviks on miskisugused trollide munad.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Päästjate palgad.....rets lugeda. 800-900 eurot kuus... Oleks endalgi huvi olnud selle ameti vastu aga no sellise tööga selline palk, karjuv ebaõiglus ja mõnitamine.

                        Riik on aastaid silmi kinni pigistanud teadmise ees, et päästjad rabavad väikese palga tõttu mitmel töökohal. Päästeamet aga pälvis unistuste tööandja tiitli.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Lamavad politseinikud, mille ületamiseks peab sõitma piirkiirusest märkimisväärselt aeglasemalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Päästjate palgad.....rets lugeda. 800-900 eurot kuus... Oleks endalgi huvi olnud selle ameti vastu aga no sellise tööga selline palk, karjuv ebaõiglus ja mõnitamine.

                            https://ekspress.delfi.ee/kuum/paast...us?id=91472638
                            keda need päästjad kotivad, peaasi, et repsi lapsed saaks kooli veetud maksumaksja rahaga. peaasi, et me kogu riigikogule liisiks kallimalt autosid tasuta kui maksaks õiglast palka neile.

                            oleme küll päris heaoluriik, aga mõni asi on ikka nii sad, et paneb masetsema ja see on üks neist asjadest.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Lamavad politseinikud, mille ületamiseks peab sõitma piirkiirusest märkimisväärselt aeglasemalt.
                              Nendega on veel see asi, et kui keegi on kodus suremas ja kiirabi sõidab appi, siis kiirabi peab ka hoogu maha võtma nende peal. Kui ma võimule saan, siis ma lasen kõik need üles võtta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Nendega on veel see asi, et kui keegi on kodus suremas ja kiirabi sõidab appi, siis kiirabi peab ka hoogu maha võtma nende peal. Kui ma võimule saan, siis ma lasen kõik need üles võtta.
                                Mitu last ja koera päästnud mu kodu lähedal. Alati on ikka lahendus labidaga lüüa.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X