320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ilus ilm täna ja ikka ei tohi staadionitel ja kohti eraldada, et rahvast saaks natukenegi välja lubada. Tra mul hakkab varsti endal katus nii sõitma, et ma lähen sinna vabakale tšellot mängima...
    Kordan sama soovitust, mis hiljuti Mõnulegi andsin.
    Võta omale koer. Ta teeb sinust kindlasti parema inimese. Lisaks ei ole sul siis kunagi igav. Täna 3 jalutamisega käisin pea 20 k sammu. Kordagi ei tekkinud selle aja jooksul soovi jalgpalli vaadata.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      See, kui kommentaator ülekande ajal "nipanapa" ütleb. Ja nii korduvalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kordan sama soovitust, mis hiljuti Mõnulegi andsin.
        Võta omale koer. Ta teeb sinust kindlasti parema inimese. Lisaks ei ole sul siis kunagi igav. Täna 3 jalutamisega käisin pea 20 k sammu. Kordagi ei tekkinud selle aja jooksul soovi jalgpalli vaadata.
        Ma võtaks igakell, aga Tallinna paneelikate vahel on see ikka jama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kordan sama soovitust, mis hiljuti Mõnulegi andsin.
          Võta omale koer. Ta teeb sinust kindlasti parema inimese. Lisaks ei ole sul siis kunagi igav. Täna 3 jalutamisega käisin pea 20 k sammu. Kordagi ei tekkinud selle aja jooksul soovi jalgpalli vaadata.
          Ma jälle arvasin, et isaks saamine muudab meest paremaks inimeseks. Ju siis eksisin. On vaja ikka koer võtta.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma jälle arvasin, et isaks saamine muudab meest paremaks inimeseks. Ju siis eksisin. On vaja ikka koer võtta.
            Kartoški i apelsinõ, Vanjake 😉
            Aga vähemalt proovisid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kamp noori tiblasid bussis oma tiblalugusid kõlarist mängimas.

              Kommentaar


                See va edelaraudtee või mis iganes ta nimetus parasjagu on, võiks reaalselt sisse istuda endale midagi väga suurt ja karedat. Kui raske on rongis kardinaid orgunnida? Lihtsalt krdi päikesega otse kümpi sõita.

                Hommikul tulin Luxexpressiga, kohe näha, et erasektor. Istud mingi kuulsa inimese nimega inimese kohal äriklassis, eraldad esmalt kardinaga ennast pööblist ja seejärel tõmbad kardina akna ette nagu kuningas tõllas!

                tramaivõi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  See va edelaraudtee või mis iganes ta nimetus parasjagu on, võiks reaalselt sisse istuda endale midagi väga suurt ja karedat. Kui raske on rongis kardinaid orgunnida? Lihtsalt krdi päikesega otse kümpi sõita.

                  Hommikul tulin Luxexpressiga, kohe näha, et erasektor. Istud mingi kuulsa inimese nimega inimese kohal äriklassis, eraldad esmalt kardinaga ennast pööblist ja seejärel tõmbad kardina akna ette nagu kuningas tõllas!

                  tramaivõi.
                  Edel oli erafirma, elron on saientoloogide juhitav riigiettevõte.

                  Kommentaar


                    Go3 ajab närvi... Endiselt... Tundub raiskamisena

                    Kommentaar


                      Min ajavad närvi autojuhid kes pikivahet ei hoia. Sõida mööda kui minu kiirus sulle ei sobi või hoia normaalset vahet. Miks 90-ga sõites peab meetri kaugusel auto tagumikust olema? äkki ongi peded? Enamasti on need noored nolgid (kusjuures mitte bemmivennad, need sõidavad alati mööda), kes loodavad vist pees olles mulle hoogu lükata või mõned ei mõtle ilmselt üldse midagi.

                      Aga on ka teistsuguseid imelikke, kes sõidavad kogu aeg 85-ga, isegi 70-ne alas. Ja veel mõned eriti ägedad, kes sirge peal 100 lükkavad aga tõusudel ja kurvides 80-ga sõidavad (sõiduautod). Aga noh need ei ole nii väga ohtlikud kui need kes pees istuvad.

                      Kui juba kirjutamiseks läks, siis ühed minu lemmikud on need kes maanteel tihedas kolonnis riskantselt mööda sõidavad ning kellest ma 20 kilti hiljem linnas rida vahetades mööda sõidan või kellele ma lihtsalt linnas foori all järgi jõuan.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Min ajavad närvi autojuhid kes pikivahet ei hoia. Sõida mööda kui minu kiirus sulle ei sobi või hoia normaalset vahet. Miks 90-ga sõites peab meetri kaugusel auto tagumikust olema? äkki ongi peded? Enamasti on need noored nolgid (kusjuures mitte bemmivennad, need sõidavad alati mööda), kes loodavad vist pees olles mulle hoogu lükata või mõned ei mõtle ilmselt üldse midagi.

                        Aga on ka teistsuguseid imelikke, kes sõidavad kogu aeg 85-ga, isegi 70-ne alas. Ja veel mõned eriti ägedad, kes sirge peal 100 lükkavad aga tõusudel ja kurvides 80-ga sõidavad (sõiduautod). Aga noh need ei ole nii väga ohtlikud kui need kes pees istuvad.
                        Sellele kirjutan alla ja lisaksin ahvid, kes kaherealisel vasakpoolses reas tiksuvad ega suvatsegi paremale tõmmata. Enamasti keskealised naised.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                          Min ajavad närvi autojuhid kes pikivahet ei hoia.
                          Tunnistan, et mina sõidan peaaegu eessõitja bumperi vastas, kui too sõidab esimeses reas 40ga 50-alas ning teine rida on ka kinni, et mööda sõita ei saa. Ja jätkan nii sõitmist, kuniks eest ära kaob.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Tunnistan, et mina sõidan peaaegu eessõitja bumperi vastas, kui too sõidab esimeses reas 40ga 50-alas ning teine rida on ka kinni, et mööda sõita ei saa. Ja jätkan nii sõitmist, kuniks eest ära kaob.
                            Kuskile peavad need Micra vennad ka ju mahtuma. Sesmõttes ma esimeses reas seda väga ei harrasta, sest mingi hetke ikka teise ritta hüppamiseks ju leiad ja tuleb endale ruumi kiirendamiseks ka jätta. Aga teises reas +1.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Liikluses liigeldes tõesti on tunne, et inimesed ei oska oma püsikiirusehoidjat kasutada.

                              Huvitav kontingent on ka need, kes kuskil piirangu alas sõidavad +0 ja siis järgmise kiiruse juures +15..20 lubatust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Kuskile peavad need Micra vennad ka ju mahtuma. Sesmõttes ma esimeses reas seda väga ei harrasta, sest mingi hetke ikka teise ritta hüppamiseks ju leiad ja tuleb endale ruumi kiirendamiseks ka jätta. Aga teises reas +1.
                                Oi kurat, ma ajasin ridade numbrid segamini

                                Kommentaar

                                Working...
                                X