320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Igasugu teemades igasugu fantasy postitused stiilis 'traaa ma seda venda fantasysse ei pannud' ja kõik.

    ei. faking. koti.

    fantasyle on siin foorumis eraldi teema. plz.
    Fantasy on üldjuhul üldse saatanast. Tekitab pinget ja stressi, v.a juhul, kui end hooaja lõpuks top 1000 sisse ei mängi. Ükskord nii juhtus, see hea tunne kestab siiamaani. Pärast seda pole enam fantasyt mänginud. Seda üle teha tundub suht keeruline.

    Kommentaar


      Ma ei saa üldse sellest fantasy fenomeenist aru.

      Kommentaar


        See kogu fantasy teema on täpselt "kui rahvaliiga võidad, võidad ikkagi vaid rahvaliiga". Reketi sõnu kasutades.

        Kommentaar


          Kui filmi või sarja vaatamisel subtiitrid ja heli pole syncis. Viimati Money Heist Netflixis (1.osa espanol + espanol).

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kui filmi või sarja vaatamisel subtiitrid ja heli pole syncis. Viimati Money Heist Netflixis (1.osa espanol + espanol).
            Heli ongi ju valgusest ehk pildist aeglasem. Ise veel reaalainetes tugev...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Heli ongi ju valgusest ehk pildist aeglasem. Ise veel reaalainetes tugev...
              tõsi. Eriti hispaaniakeelne heli.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                tõsi. Eriti hispaaniakeelne heli.
                Vaata mõnda soome filmi, see keel on veel eriti aeglane. Nagu purjus eestlased räägiks.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kui filmi või sarja vaatamisel subtiitrid ja heli pole syncis. Viimati Money Heist Netflixis (1.osa espanol + espanol).
                  proovi luxexpressi bussis midagi vaadata
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    See kogu fantasy teema on täpselt "kui rahvaliiga võidad, võidad ikkagi vaid rahvaliiga". Reketi sõnu kasutades.
                    Aet Süvari võitis kunagi UEFA CLi fantaasias reisi suvalt valitud mängule. True story.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Aet Süvari võitis kunagi UEFA CLi fantaasias reisi suvalt valitud mängule. True story.
                      watttttttt
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        watttttttt
                        See oli mingi 15 aastat või rohkemgi tagasi. Käis vist ManU mängul. Ekspressis oli lugu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See oli mingi 15 aastat või rohkemgi tagasi. Käis vist ManU mängul. Ekspressis oli lugu.
                          Vähemalt tegi õige valiku, aga 15 aastat tagasi ja Aet.. nice.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, kas ma olen sel teemal juba siin hädaldamas käinud, aga see kui töökaaslased omi erakõnesi (naine, lapsed ja nende vingumine ja rahustamine) ühises ruumis teevad.
                            Tra, mind tegelt ka ei koti, et su naisel pea valutab ja lapsel kõht tühi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma ei tea, kas ma olen sel teemal juba siin hädaldamas käinud, aga see kui töökaaslased omi erakõnesi (naine, lapsed ja nende vingumine ja rahustamine) ühises ruumis teevad.
                              Tra, mind tegelt ka ei koti, et su naisel pea valutab ja lapsel kõht tühi.
                              Eestlased kõik nii häbelikud, et ei tahagi selliseid jutte üldiselt nii avalikult pajatada, ilmselt ka sellest see harjumus meil.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ma ei tea, kas ma olen sel teemal juba siin hädaldamas käinud, aga see kui töökaaslased omi erakõnesi (naine, lapsed ja nende vingumine ja rahustamine) ühises ruumis teevad.
                                Tra, mind tegelt ka ei koti, et su naisel pea valutab ja lapsel kõht tühi.
                                Ma läksin sellepärast mõni aasta tagasi ühe töökaaslasega ikka rämedalt raksu. Mitu kuud kannatasin, kuid lõpuks ajas sita keema kuidas ta oma mehele õpetas palju soola tuleb supi sisse panna või kas ta krdi laps koolis magusat osta võib.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X