320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Postitusi ma loomulikult ei näe, aga mind skrollides jubedalt häirib LFC logo kaala nime kõrval. Kohutav häbi, äkki saaks kuidagi ära peita kui ära võtta pole võimalik.
    no ma ei tea mees, mind ajab närvi mcnamara ägedad probleemid. ära ei saaks kuidagi kaotada seda venda foorumist?

    Kommentaar


      Mina kiidan kaala logo valiku heaks. Puzzle sai paika.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Kommentaar


          see kalkun ei näe ju sinu poste ka ma eeldan?

          Kommentaar


            Tõsi. Ta muidugi ei väärigi nii hea posti nägemist.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              See, kuidas Fifas "mängija vahetuse nupp" lihtsalt keeldub minuga koos töötamast. Jube kettasse ajas täna.
              See reaalselt töötas sitasti, kuna puldis olid patakad tühjad.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mul oli lapsena täielik Asterixi ja Lucky Luke koomiksi kogu ja ei leia enam vanemate kodust neid, et oma lapsele tutvustada.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Mul oli lapsena täielik Asterixi ja Lucky Luke koomiksi kogu ja ei leia enam vanemate kodust neid, et oma lapsele tutvustada.
                  vanemad viskasid ära ja nüüd teevad tuima nägu, et nemad ei tea midagi. been there

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    vanemad viskasid ära ja nüüd teevad tuima nägu, et nemad ei tea midagi. been there
                    Pask lugu küll, kui niimoodi juhtus. Mis ära visati?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Andke kohtusse

                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Pask lugu küll, kui niimoodi juhtus. Mis ära visati?
                        Kaisukaru, mille sain kui olin pisi-pisi . Tahtsin enda lapsele edasi anda.

                        Kommentaar


                          Veidi optimistlik eeldada, et 10+ aastat pärast pesast lahkumist hoiavad vanemad igasugust sodi alles. Kui tähtis asi sulle, siis tuleks ikka kohe kaasa võtta, mitte pärast vanemaid süüdistada. Vaevalt keegi isegi mäletab kas või mida ta aastaid tagasi ära visanud on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                            Veidi optimistlik eeldada, et 10+ aastat pärast pesast lahkumist hoiavad vanemad igasugust sodi alles. Kui tähtis asi sulle, siis tuleks ikka kohe kaasa võtta, mitte pärast vanemaid süüdistada. Vaevalt keegi isegi mäletab kas või mida ta aastaid tagasi ära visanud on
                            Sul endal muidu lapsi pole?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Aivar Mäe keiss. Mitte, et ma liialt oleks süvenenud, aga häirib käima tõmmatud meediaoperatsioon, et tüübi nimi puhtaks pesta ja paralleelselt süüdistaja mutta taguda. Ehk närvi ajab kolm osapoolt. Mäe ise, tema alatu käitumisega advokaadipaar ja loomulikult leheneegrid, kes advokaatide poolt ette söödetud sitta üles lürbivad nagu see oleks mingi jumalik nektar.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Aivar Mäe keiss. Mitte, et ma liialt oleks süvenenud, aga häirib käima tõmmatud meediaoperatsioon, et tüübi nimi puhtaks pesta ja paralleelselt süüdistaja mutta taguda. Ehk närvi ajab kolm osapoolt. Mäe ise, tema alatu käitumisega advokaadipaar ja loomulikult leheneegrid, kes advokaatide poolt ette söödetud sitta üles lürbivad nagu see oleks mingi jumalik nektar.
                                musid, kallid, õhupallid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X