320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajab närvi teiste murede üle ironiseerimine.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #lumehelbeke

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        #lumehelbeke
        #pelmeenihelbeke

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ajab närvi teiste murede üle ironiseerimine.
          Jah kui sa oled piisavalt rumal, et teha sotsiaalmeedias avalikke postitusi, tuleb mingi suvalise jalkafoorumi staarpostitaja, teeb sind odava populaarsuse nimel anonüümse meestekarja naerualuseks. Kirjutab lausa su päris nime ka juurde, et oleks eriti lõbus. Ise nimetab see tegelane ennast ajakirjanikuks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Jah kui sa oled piisavalt rumal, et teha sotsiaalmeedias avalikke postitusi, tuleb mingi suvalise jalkafoorumi staarpostitaja, teeb sind odava populaarsuse nimel anonüümse meestekarja naerualuseks. Kirjutab lausa su päris nime ka juurde, et oleks eriti lõbus. Ise nimetab see tegelane ennast ajakirjanikuks.

            Meessoost virgiiniavagiinlased on ikka eriti valus nähtus.

            Kommentaar


              Tartu inimesed ja suhtumine. Ma elasin Londonis 3 aastat ja minu piirkonnas käis tihti võistlus, et kes saab esimesena lapsega ema aidata või nii. Tartu bussis, mis oli jälle hiljaks jäänud ja kihutas, ei tundnud keegi huvi kolme aastastele koha pakkumisest. Fakk,sõida see kaks peatust püsti sa täis elujõus jurakas. Ei sure sa ära. Aga laps ei jõua end kinni hoida. Üks 80 aastane memmeke pidi sinu pärast pakkuma.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Jah kui sa oled piisavalt rumal, et teha sotsiaalmeedias avalikke postitusi, tuleb mingi suvalise jalkafoorumi staarpostitaja, teeb sind odava populaarsuse nimel anonüümse meestekarja naerualuseks. Kirjutab lausa su päris nime ka juurde, et oleks eriti lõbus. Ise nimetab see tegelane ennast ajakirjanikuks.
                Millest jutt käib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Millest jutt käib?
                  Ilmselt see
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Meie mured on ikka väga väikesed mõne teise tegelasega võrreldes:

                  Eha Johanson
                  Conversation Starter · December 13 at 11:20 PM
                  Lapsel koolis sel trimestril teemaks toitumine. Loomulikult õpivad seal seda tüüpilist toitumispüramiidi jama ja selle vastu ma midagi teha ei saa. On ka kooskokkamised. Kirjutasin sellest kuuldes kohe klassijuhatajale ja küsisin plaanitavate toitute nimetused, et saaksin ette valmistada vegan versiooni nendest. Öeldi, et esimeses tunnis teevad leiba ning ma olin rõõmus ning vastasin, et leib on ju nagunii enamasti vegan. Sellele ei vastatud, eeldasin, et kõik OK.

                  Täna laadis klassijuhataja klassi gruppi pildid, kus minu laps toimetab keefiri ja piimaga. Laps kinnitas, et talle anti täpselt samad toiduained mis teistele.

                  Avaldasin klassijuhatajale õhtul nördimust, ei vastatud.
                  Eelmisel aastal oli kõik nii OK, klassijuhataja arvestas väga. Paraku klassijuhataja vahetus ja nüüd ei julge last enam kooli saatagi, kuna see ei ole tegelikult esimene selline olukord kus veganlust ei peeta millekski...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Tartu inimesed ja suhtumine. Ma elasin Londonis 3 aastat ja minu piirkonnas käis tihti võistlus, et kes saab esimesena lapsega ema aidata või nii. Tartu bussis, mis oli jälle hiljaks jäänud ja kihutas, ei tundnud keegi huvi kolme aastastele koha pakkumisest. Fakk,sõida see kaks peatust püsti sa täis elujõus jurakas. Ei sure sa ära. Aga laps ei jõua end kinni hoida. Üks 80 aastane memmeke pidi sinu pärast pakkuma.
                    Seda ainult Tartule üldistada on ka leim. Kogu eesti probleem see mitte kohaspetsiifiline.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Seda ainult Tartule üldistada on ka leim. Kogu eesti probleem see mitte kohaspetsiifiline.
                      Ma olen kitsarinnaline ja näen pinda seal kus ma ise olen.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Ma olen küll täheldanud, et lapse lasevad istuma:
                        - 25-40 vanuses mehed
                        - väga vanad naised
                        - 25-40 naised, eriti rasedad, mis on eriti keeruline.

                        Ei lase istuma:
                        noored
                        menopausi kandis olevad naised
                        mobiili sukeldunud klemmid.

                        Vahepeal on muidugi eriti piinlik, kui minna Vabakalt 40 peale, et järgmises peatuses maha hüpata, aga siis keegi sulle istet pakub. Et öelda "oih, ma siin kohe järgmises peatuses lähen maha". Ja seda tuleb tihti ette, et ma istuma mittesaamine on väga harv juhus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma olen küll täheldanud, et lapse lasevad istuma:
                          - 25-40 vanuses mehed
                          - väga vanad naised
                          - 25-40 naised, eriti rasedad, mis on eriti keeruline.

                          Ei lase istuma:
                          noored
                          menopausi kandis olevad naised
                          mobiili sukeldunud klemmid.

                          Vahepeal on muidugi eriti piinlik, kui minna Vabakalt 40 peale, et järgmises peatuses maha hüpata, aga siis keegi sulle istet pakub. Et öelda "oih, ma siin kohe järgmises peatuses lähen maha". Ja seda tuleb tihti ette, et ma istuma mittesaamine on väga harv juhus.
                          Tartus pakuvad ainult keskmised. Mehed ja naised kipuvad isegi pead ära keerama, et mitte jumala eest välja teha.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Selle teema kohta on anekdootki olemas.
                            Astub Peterburis rahvast täis bussi vanamemm, liigub vaevalt kepiga. Keegi püsti ei tõuse.
                            Vanamemm valjult ja ahastades: kas tõesti pole Peterburi alles jäänud ühtegi härrasmeest?
                            Keegi mugavalt istmel lösutav ohvitser, furaška kuklas: Härrasmehi on meil dohuijaa. Häda on ainult selles, et autobusse on vähe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Seda ainult Tartule üldistada on ka leim. Kogu eesti probleem see mitte kohaspetsiifiline.
                              personaalstatistika ütleb jällegi nii, et Tallinnas on lapsega sisenedes mammid iga väga kiirelt püsti krips kraps. Needsamad mammid, kes muidu ilma lapseta päeval haaravad 2-3 kohta enda alla.

                              Pärnus ei pakkunud keegi istet. Hea, et veel tagareast sihvkad pähe ei lennanud. Millestn on küll kahju.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ilmselt see
                                Klassika. Järjest enam jääb mulje, et veganid tekitavad ühiskonnas mingisuguse arusaama, et veganlus on inimõigus ja seda peavad kõik jäljendama. Proua Johanson on ehtne näide.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X