320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    esikohatiim saab kõik pildid, teine koht väheke kohitsetud valiku jne
    3. koht saab kleepuva fotoalbumi

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Aga võta koer omale?
      Loomad elutoas, oo ei
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Lusticummut
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          https://www.ohtuleht.ee/217457/eesti-staariajakirjanik-purgib-alastimodelliks

          "Hiljuti jõudis nimelt Eestiski kinoekraanile romantiline komöödia «Puhkus», kus eestlanna figureeris ühe peaosatäitja Cameron Diazi kehadublandina."

          huvitav, ainsa kehadublandina on seal nimetatud keegi Ingrid Coree

          (kas Lust on lihtsalt uncredited või on see stseen välja lõigatud,
          ei mäleta sellest filmist mingit erilist full frontal alastust, mida Diaz ise teha ei julgeks)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Meil on kaks prügikonteinerit üksteise järel prügimajas. Jubedalt ajab närvi, et inimene ei viitsi ühte sammu teha ja paneb nii kaua prügi esimesse, kuni kaas enam kinni ei mahu ja pealmised kotid hakkavad maha kukkuma. Alles siis võetakse teine ette. Ja need inimesed, kes ei mõsita pappkarpe tasaseks teha.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              mis värk selle DELFI uue kommentaariumiga nüüd on. Puder ja kapsad juba pikemat aega

              Kommentaar


                Hillar Kohv vastab teemas esitatud küsimusele seekord:

                Kommentaar


                  https://www.facebook.com/eestikuning...0588028881429/ Tundub terve djüüd.

                  Kommentaar


                    Kuningriiklaste uus põlvkond täitsa sümpaatne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Vaeseke viidigi hullarisse ära.



                      Tervitused kõigile. Nimelt kes nägi videod kus olin ma Valitsuse peale pahane ja avaldasin video mida ma toll hetkel nende vastu tundsin.

                      Valitsus tundus ennast nii puudutavalt kus ligi 6-7politsei härrat väänasid mind kodus maha. Kutsuti selleks veel kiirabi ja nüüd tahetakse määrida mulle pabereid ja rohtusi pähe.

                      Ma ise 65kg noormees poleks arvatavasti kohale saanud tulla selleks oli vaja trepikojas mind korralikult maha väänata, käed raudu panda ja kohelda inimesega mitte AU väärselt.

                      Wot mis tähendab kui riigil on tõde valus kuulata ja enne valimisi on vaja näidata oma hambaid kodanikule kes selgitab millises vales riiigi/maailma süsteemis me elame.

                      Pikkemalt räägin uuel nädalal Eesti Meedias ja panen kõik kaardid lauda kuna minu käes ei ole ainult MASTIRIDA mul on ka MAATIREAD!

                      Tervitades,

                      Jumala Kuningriigi algataja

                      ANTON BASMANOV

                      Kommentaar


                        Mind ajavad närvi debiilikud. https://sport.postimees.ee/6535824/s...087.1420237701

                        "sõnad olid kontekstist välja rebitud" ja siis kordab täpselt seda sama debiilset juttu ja arvab, et on tore mees. Ei, ega ma ei mõelnud, et sportlased lollid on! Ma mõtlesin, et sportlased on lollid!
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Mind ajavad närvi debiilikud. https://sport.postimees.ee/6535824/s...087.1420237701

                          "sõnad olid kontekstist välja rebitud" ja siis kordab täpselt seda sama debiilset juttu ja arvab, et on tore mees. Ei, ega ma ei mõelnud, et sportlased lollid on! Ma mõtlesin, et sportlased on lollid!
                          Sa ei pruugi Sõõrumaa jutuga nõus olla, aga kindlasti ei saa sa teda debiilikuks sõimata. Kui ta debiilik oleks, siis ta poleks Urmas Sõõrumaa või mis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Sa ei pruugi Sõõrumaa jutuga nõus olla, aga kindlasti ei saa sa teda debiilikuks sõimata. Kui ta debiilik oleks, siis ta poleks Urmas Sõõrumaa või mis?
                            Ükski tark inimene ei arva, et sportlased on lollid.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Ükski tark inimene ei arva, et sportlased on lollid.
                              Ükski tark inimene ei üldistaks sedasi. Või kui tõesti, siis vähemalt ei ütleks seda välja ja ei satuks sarnasesse situatsiooni.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Ükski tark inimene ei arva, et sportlased on lollid.
                                Kui Sul endal oleks tšakrad täiega lahti ja lingam ära hõõrutud, siis võib see ajudele ka lõpuks hakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X